Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 25.03.2019

V měsíci březnu se pokračuje s bezprecedentní historickou událostí – vznikem vůbec první světové vlády – rozvíjející se před našima očima. To, co se děje, je, že zednářská Lóže P2, lidé, kteří vytvořili monoteismus, uzavírá dohodu s Asijskými tajnými společnostmi, aby vytvořili „vládu světové federace“, což potvrzují zdroje P2 i Asijské tajné společnosti. Jediní, kdo stojí v cestě, jsou uctívači Satana a fanatičtí Sionisté, kteří se stále drží prastarých pověr.

Existuje několik událostí, které to potvrzují. Například, podívejte se na obrázek níže, jednání mezi Čínou a Monakem na oficiálních stránkách čínských zpráv Xinhua.

Vypadá to na vyjednávání mezi zemí o rozloze dvou čtverečních kilometrů s 38 400 obyvateli a vládou s 1,4 miliardy Číňanů? Co se vlastně děje, je to, že v Monaku je ústředí velmi mocné a tajné monacké svobodo zednářské lóže, jinak známé jako P2. To znamená, že Monako je mocný městský stát soupeřící s Washingtonem D.C., City of London (pozn.př.: Neplést si s Londýnem) a Vatikánem, sdělily zdroje z P2. Diskutují o spolupráci „v oblastech, jako je věda a technika, inovace, ochrana životního prostředí, ochrana přírody a obnovitelné zdroje energie.“

[wp_ad_camp_2]

Čínská oficiální média také otevřeně hovoří o „nové éře“, jako by již začala. Při popisu návštěvy čínského prezidenta Xi Ťinpinga v Itálii, Xinhua uvádí: „Čína je připravena spojit se s Itálií, aby pevně udržela směr dvoustranných vztahů v nové éře“ a vyjednala „hlavní otázky, jako jsou záležitosti OSN, globální správa věcí veřejných“, klimatické změny a Agenda pro udržitelný rozvoj do roku 2030. ODKAZ

Asijské tajné společnosti se rozhodly jednat přímo s italskými tajnými společnostmi po nezdařeném summitu 27. února mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a severokorejským vůdcem Kim Jong-unem. Na tomto summitu jim bylo jasné, že Trump to ve skutečnosti neřídil, řekly zdroje MI6 a Asijské tajné společnosti. To je důvod, proč Xi Tiping zrušil své plánované březnové setkání s Trumpem a jel do Itálie, „aby se setkal se skutečnými šéfy,“ zástupci třinácti pokrevních linií, říkají zdroje MI6.

Celý povrchní příběh o summitu Trumpa a Kima, tedy mezi ožebračeným národem 25 milionů lidí a světovou supervelmocí, se rozpadá. Například bývalý šéf korejské mise CIA Andrew Kim prozradil tolik, když minulý týden řekl v Soulu v Koreji, že Kim požadoval úplnou demilitarizaci jak Havaje, tak Guamu, jakož i demontáž námořní flotily v Indii.

Skutečnost, že Kim, údajně hlava malého, „zkrachovaného“ národa, se cítil schopný učinit takový požadavek, potvrzuje, že je ve skutečnosti vyšším šéfem Asijské tajné společnosti, což nám už dříve potvrdily i zdroje NSA.

[wp_ad_camp_2]

V každém případě přišlo i další znamení, a to skončení vyšetřování údajného „vměšování Ruska do voleb,“ které vedl zvláštní vyšetřovatel Robert Mueller, a oznámil to 22. března, což je číslo 322, číslo Skull and Bones (lebka a hnáty).

Skull a Bones je široce známá jako tajná společnost z Yale University, ale zdroj P2 říká, že původní znak „lebka a hnáty“ lze nalézt v kostele v Římě postaveném matkou císaře Konstantina v roce 322. Níže je obrázek originálu znaku.

Toto datum bylo vybráno lidmi P2 jako znamení zasvěceným zásadním změnám, podle zdrojů z Lóže P2.

Není také náhoda, že Japonsko oznámí jméno své nové éry dne 1. dubna a 1. května dosadí nového císaře.

Zrození nové éry bude také doprovázet zhroucení sionismu, souhlasí více zdrojů. Zdroje Pentagonu říkají, že pokud Izraelci znovu zvolí satana-uctívajícího masového vraha Benjamina Netanjahua za premiéra, pak by měla být spuštěna krátká, ostrá vojenská kampaň na odstranění zločinného izraelského a saudského režimu. Pravděpodobným spouštěčem by byl krok Ruska, Turecka, Íránu, Sýrie, Iráku, Jordánska a Egypta, aby se zmocnily Golanských výšin. Zdroje dodávají, že Trumpovo „ilegální“ uznání izraelské suverenity nad Golanskými výšinami „není podporováno americkou vojenskou silou a izoluje Izrael ještě více s masivní mezinárodní opozicí OSN, EU, Velké Británie, Francie, Německa, Egypta, Ruska, Turecka, Íránu, atd. “Zdroje dodávají, že Trump „hraje loutku, která dělá věci pro Izrael, ale jednoho dne už hrát nebude.“

[wp_ad_camp_2]

Golanská otázka je jen „další hřebík do rakve sionismu,“ pokračují zdroje. Demokratičtí straničtí politici bojkotují setkání, které pořádá lobbistická skupina AIPAC (Výbor pro americko izraelské veřejné záležitosti). Bojkotují proto, že většina amerických Židů se probouzí a zjišťují, že za holokaust jsou ve skutečnosti zodpovědní Sionisté a obracejí se k nim zády. Další známky sionistického kolapsu byly také viděny minulý týden, protože „sionistický dárce Bob Kraft může být nucen prodat fotbalové družstvo Patriots, a na Brown University hlasovalo 69 % studentů pro to, aby se oddělili od korporací obchodující s Izraelem.

Zdroje Pentagonu říkají, že vydání Muellerovy zprávy ospravedlňující Trumpa povede k odtajnění FISA, vydání zprávy generálního inspektora ministerstva spravedlnosti, rozpečetění žalob a k vojenským soudům.

Jeden dobrý způsob, jak začít, je zatknout Jareda Kushnera. Nezapomeňte, že budova Kushnera s číslem 666 na Páté Avenue, byla místem, kde vyvíjeli mikročipy („znamení šelmy“), které se mají implantovat do hlav lidí. Je dost důkazů o Kushnerově kriminalitě, a někteří dokonce tvrdí, že je Antikrist.

Bývalý operativec CIA Robert David Steele na této frontě upozorňuje, že:

„Kniha Kushner, Inc. vytvořila mnoho mediálních článků, které směřovaly k Jared Kushnerovi, který šel ve stopách svého otce, přímo do vězení. Od používání aplikace WhatsApp ke komunikaci se světovými vůdci, obcházení všech oficiálních protokolů a komunikačních kanálů, zrazení důvěry prezidenta, několika podvodů, až k porušování daňových zákonů a zákonů o nemovitostech, se zdá, že Kushner směřuje k propuštění z Bílého domu a nehezkému konci. Jeho žena – a prezidentova dcera – byla ukázána jako „blbá barbína.“

[wp_ad_camp_2]

Kromě odstranění Kushnera se lidé ptají, proč se výše postavení pedofilové nepozatýkají. Internetová stránka Qanon nedávno zveřejnila mnoho důkazů, které spojují celebrity na vysoké úrovni s pedofilským ostrovem Jeffreyho Epsteina. Vzhledem k tomu, že Trump byl návštěvníkem tohoto ostrova a je tchánem Kushnera, on sám musí být odstraněn, pokud v této záležitosti nebude podnikat jisté kroky, říkají zdroje CIA.

Trestní vyšetřování Boeingu nad dálkovým únosem a zřícení letadel je přinejmenším známkou toho, že již byla zahájena nějaká akce proti Kabale v USA. Dokonce i úřadující ministr obrany Patrick Shanahan je pod dohledem za svou účast, říkají zdroje Pentagonu.

Dalším projevem jsou pokračující veřejná odhalení trestných činů technologických firem. Posledním příkladem je potvrzení, že technologické společnosti používají nelegálně a systematicky mobilní telefony k odposlechu lidí pro komerční a jiné účely. Pokud tomu nevěříte, zkuste mluvit o produktech, které chcete koupit, a pak se podívejte, jaké reklamy se objeví při příštím surfování po webu.

[wp_ad_camp_2]

Samozřejmě, že Sionisté neodejdou jen tak ze scény. Například high-tech společnosti se snaží získat čínskou ochranu výměnou za technologické transfery do Číny. Součástí této činnosti jsou přísliby, že Číňanům budou poskytnuty kompletní znalosti k ovládání mysli světové populace s pomocí 5G technologií. Pentagon dělá vše pro to, aby to zastavil. Povrchní potvrzení toho je vidět zde: ODKAZ

Sionisté se také budou snažit používat počítačovou grafiku k šíření dezinformací a propagandy. Jak to činí např. Neil Keenan.

Můj kontakt v CIA v Indonésii, který tam žije už 20 let, potvrdil, že indonéské úřady nemají žádný záznam o tom, že Neil Keenan vstoupil do země. Poznamenává, že nejnovější video vyšlo shodně s oběhem opravdových dluhopisů, které si nárokují 91 173 tun indonéského zlata. „To je další způsob, jak se „zkrachovalí“ Rothschildové pokoušejí získat přístup ke zlatým dolům, ale nestane se to,“ říká.

Je pravděpodobné, že dojde k více výbuchům, sabotážím, katastrofám způsobeným povětrnostními vlivy a pod., když umírající sionistická bestie kope kolem sebe.

[wp_ad_camp_2]

Například Spojené království je připraveno na bouřlivý tvrdý Brexit s plány na evakuaci svých vůdců do bunkrů, říkají zdroje MI6. Britská armáda se připravuje na převzetí logistiky, jako je dodávka potravin a pohonných hmot v případě, že počítače finančního systému (bankomaty atd.) vypnou, říkají.

A na konec tohoto reportu poznaménáme, že mnoho lidí může tohoto dopisovatele odsuzovat jako „globalistu.“ Chtěl bych čtenářům připomenout, že všechno, co dělám, je informování o světě tak, jak je, a ne, jak bych si ho přál. Svět však musí spolupracovat, aby zastavil probíhající hromadné vymírání na celoplanetární úrovni.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.