…..z následujících faktů jasně plyne, komu „VĚDEC“ JIŘÍ DRAHOŠ sloužil a komu neustále slouží. Zločnecké organizaci vyrábějící GMO, MONSANTU. Rezonuje  na stejné hladině čísel 666. Mohou si podat ruce. Proto následně doporučuje a prosazuje „vynikající produkty „“na záchranu planety„“ které zlikvidují všechny živé lidské bytosti„. Zajímalo by určitě nejen mně, ale i ostatní, kolik si nechal za to zaplatit, nebo kolik mu bylo nabídnuto firmou MONSANTO….

00:05

Podívejte se na články, které jsme psali v minulosti, o velké škodlivosti GMO a hlavně o tvorbě rakoviny jater a jiných orgánů díky GMO potravinám. A ten „VĚTECKÝ“ šílenec je ještě doporučuje a říká, že bez nich lidé nepřežijí. Ano v určitém směru má pravdu, nepřežijí, budou popraveni jako ovce, kterou nese na porážku…..

Výstižnější obrázek pro VĚTECKÉHO ODPORNÍKA skutečně nemohli udělat.

 

 

Jiří Drahoš: V roce 2050 bude potřeba 50 až 70 % potravin navíc. A není možné toho dosáhnout jinak než využitím geneticky modifikovaných potravin

Přínos GMO je nesporný, říká Jiří Drahoš - Foto: Free Digital Photos

Přínos GMO je nesporný, říká Jiří Drahoš Foto: Free Digital Photos

Evropa si s GMO stále moc neví rady. Statistika je ale neúprosná. Jestli věda skutečně dokáže napodobit pochody v přírodě, proč se vůbec vracet k přírodním látkám?

„Geneticky modifikované potraviny jsou jedinou možností, jak zabránit hladovění lidstva. Toho nejde dosáhnout využitím standardních metod,“ je si jistý profesor Jiří Drahoš.

Host: Jiří Drahoš, předseda AV ČR. Témata: symbióza vědy a umění, potraviny pro planetu, Expo 2015, výroba léku zabraňujícího množení viru HIV, Veletrh vědy v Praze. Moderuje Zita Senková.

Vložit na svůj web

„Pěstují se už asi na 150 milionech hektarů. Konzumují se už velmi dlouho. Není znám jediný případ, že by tyto potraviny měly negativní vliv na zdraví,“ připomíná předseda Akademie věd ČR jasnou statistiku.

tm komentuje: vidím, že vůbec nic nevíte a máte asi dobře vymytý mozek DRAHOŠI

GMO proti slepotě

tm: tak asi vy DRAHOŠI byste měl sníst každý den aspoň 10 kilo GMO potravin…..

Podle něj mohou obecně geneticky modifikované organismy (GMO) naopak lidem spíše prospět.

tm: a to jste vzal odkud. Diktováno od MONSANTA zua mrzký peníz. Tak to konečně přiznejte…..

Například tím, že se genetickou modifikací vpraví do potravin vitaminy. Například provitamin A, který je důležitý pro zrak. Kvůli jeho nedostatku oslepne ročně v rozvojových zemích asi půl milionu lidí.

tm: smé bláboly, že ano…..

„V těchto zemích se jí hlavně rýže. Existuje tzv. zlatá rýže, která obsahuje provitamin A. Ještě nebyla povolena k užívání, ale všechny průzkumy dokazují, že je neškodná. Vezměte si, že by pomohla půl milionu lidí uchovat zrak.“

tm: ale vám už nepomůže nic…..

Nesporný přínos

Navíc jsou GMO odolnější vůči škůdcům. Což znamená menší využití fungicidů, menší využití hnojiv, menší využití různých ochranných postřiků, které škodí přírodě…

tm: nejvíce škodí přírodě GMO rostliny, račte rozumět pane DRAHOŠ při vašem vzdělání…..

„Přínos je naprosto nesporný. Evropa v tomto směru zaostává. Daleko více vepředu jsou Spojené státy nebo Asie. A není to tím, že by byly méně opatrné. Nepodlehly panice, že geneticky modifikovaná rostlina je něco umělého.“

tm: nejvíce zaostalý jste asi vy a vaše vědění a vyjadřování…..

(Ne)obyčejné šlechtění

Skeptický pohled společnosti je podle něj třeba klást za vinu tomu, že se kolem GMO vede spousta „nekvalifikovaného povyku“. Kritika je dána neznalostí základních genetických pochodů jako třeba šlechtění.

tm: hlavně že vy DRAHOŠI jste kvalifikovaný a povykujete kde můžete…..

„Přenos genů mezi organismy funguje po celou dobu existence těch organismů. I my jsme produkt se spoustou cizorodých pozůstatků v genech,“ připomíná. Nad zákazem GMO v Rusku si jen povzdechne: „V Rusku je zakázáno leccos.“

tm: naštěstí tam nemají takové „INTELIGENTNÍ VĚTCE“. A vy DRAHOŠI byste měl být zakázaný v Čr….

100 % příroda

Dokáže ale skutečně věda napodobit pochody v přírodě? Stále častěji se vracíme k přírodním látkám a i vědci se přece snaží zjistit, která látka v rostlině je ta, co v přírodním léčitelství funguje například proti krvácení.

„Zjišťují konkrétní buňku nebo genom a ty pak syntetizují. U standardních léků například ale tahle cesta není vždy možná. Tam je třeba vytvořit nějakou molekulu. Otestovat ji preklinicky a klinicky. A tam je to skóre úspěšnosti 1 : 10 000. Ale příroda je inspirací.“

Jaký očekává úspěch nového léku Čechů proti viru HIV? Jak je spokojený s českou expozicí na Expu 2015 s tématem „Potraviny pro planetu, enegie pro život“? Poslechněte si ze záznamu v iRadiu.

tm: HIV je podvod na lidstvo, ale nesmysly budou vymývat mozek celé mladé generaci a lidem, kteří o zmíněném tématu moc neví. Hlavně že se toho chytil VĚTEC DR A HOŠ…..

komenty napsal tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.