Čeho se elity asi bojí, když mažou usvědčující důkazy proti Drahošovi? Tady máte výborné potvrzení, že to co jsme o něm odkryli je pravda. Kdyby nebyla, a kdyby nebyla pro něj nebezpečná, přece by se nikdo neobtěžoval s mazáním důkazů. Drahoš o sobě tvrdí že weby nečte, ale ve skutečnosti je čte velice pozorně a velice se vzteká, že právě tadesco o něm ví tak mnoho a nebojí se to narovinu napsat. Takže vše na co ukážeme, okamžitě mizí z webů. Nezbývá než předem okamžitě vše archivovat a ukládat. Dokonce i to co mělo na webu dle zmíněného mailíku ještě zůstat, už tam není.

Do redakce byla doručena následující zpráva:

 

,,zjistila jsem, že všechny informace o členství i vedení římského klubu panem Drahošem byly vymazány, když kliknu na ty předešlé odkazy, nic tam není.

Drahos je podvodník a shazuje za sebou všechny mosty, které ho usvědčují, že je v římském klubu a že je zednar.

Je velmi podezřelé, že ho hájí biskup Holub, který si nerozumí s naším kardinálem Dukou. Vůbec se mi to nelíbí. Když je pražská kavárna a elity proti Zemanovi, který je proti islamizaci národa a proti diktátu Bruselu, tak je jasné, že kuji pikle proti našemu národu a zrazují obyčejné lidi. Je to všechno špinavá politika. Proto bychom měli volit Zemana, který co má na srdci to má na jazyku. Je občas vulgární, ale stojí za naším národem. Němci a Slováci říkají, že nám závidí takového presidenta, který bojuje proti islamizaci národa a není slunickar a probruselsky jako Drahos.

jediné, co ještě nesmazali, je toto
https://www.pressreader.com/czech-republic/lidove-noviny/201a70516/281573765622483″

 

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.