Roste počet amerických občanů, kteří věří, že JFK Jr. předstíral svou vlastní smrt jako součást politické hry „mistrovského šachu“, kterou hraje společně s Donaldem Trumpem.

Zůstaňte tady s námi, protože teorie se stává tím víc divnější a divnější, čím hlouběji padáte dolů do králičí nory pravých alternativních médií.

Čtyřnásobná tragédie

JFK Jr. zahynul při tragické nehodě 16. července 1999, spolu s manželkou Carolyn Bassetovou a švagrovou Lauren, poté, co se jednomotorové letadlo, které pilotoval, zřítilo do Atlantského oceánu poblíž Martha‘s Vineyard v Massachusetts. Jejich těla byla vyzvednuta námořními potápěči 21. července, asi osm kilometrů od pobřeží, a jejich zpopelněné zbytky byly další den pohřbeny na moři.

K tragédii se přidal další bratranec a nejlepší kamarád JFK Jr. z dětství, Anthony Radziwell, který jen o týden později zemřel na sarkom, vzácnou formu rakoviny.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ale ne tak rychle! Všichni zřejmě předstírali svou smrt a jsou naživu a setsakra aktivní. Ve skutečnosti John-John a Anthony sdílejí stejnou utajenou osobnost, jakou má nadšený fanoušek Trumpa, Vincent Fusca, jak mnozí a hlavně hrdí „zakazovaní na síti“ tvrdí.

Podle těch, kteří věří v tento příběh jsou ve skutečnosti dva různí Vicenti Fuscové, z nichž oba se často objevují na Trumpových rallye, stojí vždy za číslem 45 a dělají skryté „Q“ signály.

Viděl (téměř) dvojnásobek

Netrénované oko to vypadá, že oba Vincenti vypadají jako stejná osoba, ale řada „válečníků za Pravdu“ na YouTube strávilo hodiny sledováním záběrů hispánsky vypadajícího chlápka, bývalého profesionála v oblasti finančních služeb a provádějí pečlivou analýzu obličejových shod ve své snaze prokázat jeho totožnost a svou teorii.

Hlavním rozdílem je zjevně výška, kdy JFK Jr. Vincent je vyšší než Anthony Vincent.

Fusca se poprvé objevil na Trumpově rally v Youngstownu v Ohiu 24. července 2017 – a nebyl sám. Ti, kteří příběh sledují tvrdí, že ho doprovázela chirurgicky pozměněná Carolyn, která stála u svého muže, povzbuzovala, tleskala a házela znaky Q jako alternativní média O.G.

Tajemný JFK Jr. Fusca čekal téměř rok, než se představil (jasně, po 21 letech z centra pozornosti evidentně investoval do dlouhé hry a nespěchá dát „červenou pilulku“ veřejnosti … pomalu, pomalu na všechno to kolem, zvědavé opice….) Jeho druhý vpád do veřejné arény nastal na další Trumpovu rally, tentokrát v Moon Township v Pensylvánii, 10. března 2018.

Tentokrát byl Fusca doprovázen Carolyn A Lauren, která stála odděleně od něj v davu, ale stále vpředu a uprostřed za Trumpem.

Zadejte do vyhledávače Cordicon, tvůrce YouTube seriálu „Kdo je R? JFK Jr.“, který poznamenává, že v první den byl Fusca „analyzován“ na rally v Youngstownu, „Q“ zveřejnil jednu ze svých nechvalně nejednoznačných „drobtů“, které parafrázuje jako „Kolikrát se to musí stát, než se to stane matematicky nemožným? Počkejte, až se dozvíte, s kým mluvíte.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Teorie Setha Riche

„Bylo to až v červenci, kdy se lidé začali ptát:“Kdo je ten klaun?“ A spousta lidí začala se Sethem Richem.“ říká Cordicon.

Pro ty, kteří to nevědí, Seth Rich byl člen personálu demokratické strany, který byl zastřelen v časných ranních hodinách 10. července 2016, po hádce se dvěma muži na ulici, když šel domů z baru ve Washingtonu D.C.

Úřady okamžitě spojily Richovu smrt s řadou ozbrojených loupeží, ke kterým došlo v sousedství těsně před jeho střelbou – celkem sedm za šest týdnů – ale skutečnost, že 27letý muž byl nalezen s peněženkou a dalšími cennosti na něj rychle vedly k vnějším spekulacím, že motivací útoku nebyla loupež.

Pouhé tři dny po vraždě se na náhodném novém webu objevil příspěvek nazvaný „WhatDoesItMean.com“ (je to od té doby, co zmizel znovu v éteru) a tvrdil, že Rich byl ve skutečnosti zastřelen zabijáky pracujícími pro Hillary Clintonovou, protože se údajně chystal zveřejnit korupční skandál, který se týkal její rodiny.

Podle federálních státních zástupců ve stejný den, kdy se web objevil, ruská zpravodajská agentura, rozeslala SVR oběžník-bulletin obsahující přesně stejné tvrzení. Sovětské státní televizní stanice „Sputnik“ a „RT“ tento příběh okamžitě zachytily a dále šířily po celé zemi.

V USA „Fox News“ rychle naskočili na rozjetý vůz a zveřejnili online zprávu o tom, že Rich předal důvěrné e-maily Wikileaks, což je tvrzení, které se o týden později stáhlo poté, co zjistili, že nedosahují standardů pro podávání zpráv, diskutovali však vědci a přední konzervativci příběh po několika měsících a rychle se stal „skutečností“ pro mnohé v Alt-right.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nikdo nikdy ve skutečnosti NEZEMŘEL

Pravděpodobně, a vzhledem k úvahám o tom, že je Fusca možná bohatý Rich, který také předstíral svou vlastní smrt, protože se zdá, že v dnešní době a v našem věku vlastně nikdo neumírá. Rich by byl brzy zapomenut ve prospěch jiného uchazeče o identitu Fusky, nicméně, důvody pro opětovné vystoupení JFK Jr. z mrtvých již byly položeny, počínaje zveřejněním „Q“ 8. dubna 2018:

Pro ty, kdo nevědí, „Q“ je anonymní osoba, která se poprvé objevila a zveřejnila v listopadu 2017 kryptické zprávy na 4Chan. „Q“ je údajně pseudonymem vysokého vládního úředníka USA, který tvrdí, že má zasvěcené znalosti spiknutí o „Deep State“, které zamýšlí svrhnout Donalda Trumpa, a organizované mnoha jeho nepřáteli, mezi jinými Barackem Obamou, Hillary Clintonovou, Georgem Sorosem a Johnem Podestou.

Příspěvky Q vyvolaly hnutí QAnon, jehož příznivci se domnívají, že Trumpovi nepřátelé provozují mocnou celosvětovou globální organizaci – kruh pedofilů, a že když Q konečně odhalí svou pravou identitu, objeví se „The Storm“, což vyvrcholí tím, že Trump zatkne všechny zlé činitele a odveze je do zálivu Guantanamo.

Hádanky, odbíhání od tématu & „R“

Q příspěvky bývají hádankami vyvolávajícími hádanky a nejednoznačné odbíhání plné „klíčových slov“ a bohaté na symboliku, jejímž dešifrováním tráví „qanoni-následovníci“ spoustu hodin..

Tajemství se prohloubilo 23. června 2018, když se objevil příspěvek od tajemného „R“. Příspěvek zmiňoval, že pochází od JFK Jr., a tvrdil, že zfalšoval svou vlastní smrt ve spojenectví s jednou osobou na tomto světě, kterou považoval za „čestnou“ natolik, aby jí věřil.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Donald J Trump.

Byl to jasný vzkaz celému hnutí QAnon, že JFK Jr. byl naživu a velmi akční a naplánoval svůj návrat do centra pozornosti společně s pádem těch, kteří zorganizovali smrt jeho otce, s pomocí svého starého kamaráda Trumpa.

Poté, 4. července, těsně předtím, než Q zmizel na „20 dní darkness“, došlo k zveřejnění dalšího „drobtu“ informací.

Není divu, že hnutí Qanon se rozjelo na plné obrátky a analyzovalo a teoretizovalo, co by náhodná zpráva mohla znamenat. Nakonec se opřeli o závěr, že poslední řádek byl odkazem na rozhovor JFK Jr. s Katie Couric těsně před jeho smrtí, kde hraje klip ze show „Podívejte se“, během níž prezident Kennedy hovoří o jeho touze, aby jeho syn dělal kariéru v politice.

Zasvěcenec do operace QAnon, který požádal, po řadě hrozeb smrti, aby zůstal anonymní, nám sdělil toto: „Lidé, poté co JFK ml. zinscenoval svou vlastní smrt, teorizovali, že JFK ml. byl v nějaké formě ochrany svědků a nyní je součástí programu Q, vojenské zpravodajské operace.“

„Bez ohledu na to, jestli je naživu nebo ne, bylo mnoho zpráv a nesrovnalostí, které se, pokud jde o havárii jeho letadla, vůbec neshodovaly.“

Spravedlnost pro prezidenta Kennedyho

„Víme také, že junior slíbil, že najde a vydá spravedlnosti zabijáky svého otce, a řekl, že to udělá, i kdyby musel svrhnout celou vládu,“ pokračuje zasvěcenec.

„Jeho otec věděl, že byli zločinci, kteří infiltrovali vládu, která zahrnovala SEE EYE @ (to je CIA pro všechny ty, kterým nechutnají červené pilulky).“

„Prezident Kennedy řekl, že chce tuto agenturu rozdělit na tisíc kusů.“ Někteří lidé věří, že bývalý šéf této agentury, Bush Sr., hrál při jeho vraždě velkou roli. Kromě toho existuje teorie, kterou Jr. pojmenoval ve svém časopise George, aby veřejně odhalil vraha svého otce.

„Q nikdy neřekl, že Jr. je naživu.“ Q zveřejnil, že není naživu. Někteří lidé se však domnívají, že to byla strategická dezinformace, protože Q také uvedl, že je nutné dezinfo.“

V loňském roce bylo v alternativním pravicovém hnutí spousta nadšení, že JFK Jr. se 4. července stane velkým společníkem. Anonymní zdroj tvrdil, že jejich příbuzný pracoval na Mt. Rushmore a to, že zaměstnanci byli předem varováni před „obrovskou“ událostí, která by „rozhoupala svět“ a zpochybnila vše, o čem veřejnost věřila. Lidé rychle skočili na tvrzení a spekulace rostly tak závratně, že to signalizovalo druhý příchod JFK Jr.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nicméně, 4. červenec přišel a odešel, a nedošlo k žádnému velkému probuzení, ani k nahlédnutí do Johna-Johna.

„Q nikdy neřekl, že se Jr objeví 4. července 2019. Nevím, kde ta pověst začala,“ říká náš zdroj. „Jr však před svou smrtí zvědavě vložil článek do časopisu George a diskutoval o tom, jak by vypadalo politické prostředí do roku 2020. Také navrhl, aby se George znovu objevil v roce 2020.

„Ještě zajímavějším faktem však je, že existuje mediální společnost, která se nedávno objevila pod názvem George News. Používají stejnou značku jako časopis „Ne politice jako obvykle“. Navíc se zdá, že jejich zpravodajské stránky mají bezprecedentní přístup do Bílého domu.

„Velkou otázkou je, kdo to řídí, a má nějaký vztah k starému časopisu Jr.?“ Dále je zajímavé, že George News propaguje Q. “

Zajímavé? Náhoda? Propaganda, která se má vejít do dialogu? O tom si rozhodněte sami.

Mezitím se podívejme, jak je s tím propojen Vincent Fusca? Vypadá to, že je to polarizující postava uvnitř hnutí, přičemž mnozí věří, že je JFK Jr., jiní zpochybňují nárok a jiní sedí pevně na plotě a zajišťují své sázky.

Zvedne se někde, prosím, sám skutečný Vincent Fusca?

„Existuje člověk, který pravidelně chodí na MAGA události jménem Vincent Fusca,“ říká zdroj. „Je jasné, že to není Jr, protože je příliš malý na to, aby to byl on.“ Byla tu však jedna Trumpova rally, kde se jiný chlap oblečený jako Fusca a on podobal Jr. Takže kdo byl ten chlap a proč vystupují jako Fusca dva různí lidé?

„Pokud je naživu, nezůstane v úkrytu.“ Vydá se na veřejnost a řekne svůj příběh ve správný čas a do té doby o něm bude kolovat něco jako více méně povrchní zveřejňování. “

Lidi, popadněte popcorn, páč tento příběh zjevně teprve začíná.

Pro tadesco přeložil Pedro | Zdroj: celebmagazine.com

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.