…..v dnešní době nemá cenu se rozčilovat, v žádném případě, nad jakýmikoliv zprávatmi z MSM. Dlouhou dobu známe směr MSM: lhát, lhát, lhát a lidem neříkat pravdu, naopak nahánět hrůzu a strach. Vy si skutečně myslíte že zprávy, které tam přečtete se jen z části zakládají na pravdě? Mají za úkol Vám nahnat jenom strach. Strachem Vás celý život ovládají. Od narození až do odchodu do jiné dimenze….

QQ:QQ Q7:54

1) Opět se lidé bojí povinného očkování

Když jsem pročítal švýcarské a německé noviny a zároveň web, neustále se objevují zprávy o povinném očkování. Dále  „očkovacího pasu“ který Vás bude „opravňovat“ žít jako v minulosti. No komenty stály také za to. Prosím, je zbytečné tyhle nesmysly číst. Lidé pomalu šílí a ztrácejí „hlavu“ či rozum. Prostě akce povinného očkování celé společnosti nebude. Tečka. Psal jsem to několikráte, že všemu je úplně jinak. Proto zachovejte klid. Bylo by dobré, kdybyste nečetli nesmysly v MSM a zbytečně se nerozčilovali. Vyčkejte prosím následujících událostí a patřičného vysvětlení. DEEPSTATE se snaží do poslední chvilky bojovat.

Dle našich insiderů od kterých jsme dostali data, nebude žádné povinné očkování.  Lidé se brzy dozvědí pravdu, která po malých kapkách prosakuje napovrch….

 

2) Nejen turisti mají opustit okamžitě Čínu

ALARM: Nyní tmavěčervená

Dostala se k nám zajímavá zpráva z Číny. Momentálně nesmějí Čínu navštívit žádní turisté a ti, kteří se v Číně nacházejí, ji mají okamžitě opustit. To stejné platí pro diplomaty a jiné složky. Tentokráte není ve hře neexistující koronavirus, ale zcela něco jiného. Horšího, něž si může vůbec člověk představit. Jedná se o přehradu Sandouping, která byla dostavěná v roce 2009. Doposud nebyla zkolaudovaná a ani nebyla techniky prohlédnuta, jestli je vše v pořádku. Při stavbě přehrady se tradují i problémy s kvalitou betonu a nedostatečného propočtu v armaturách. Materiál byl dle jejich slov velice špatné kvality….

Dnes jsou ve třech oddělených komorách přehrady trhliny asi jako ruka a prosakuje voda. Letošní monzůnové deště způsobily přeplnění přehrady a její další deformaci. Podívejte se jak vypadala přehrada při dokončení v roce 2009 a jak vypadala v roce 2018

Zde se můžete podívat na další obrázky

 

Většina expertů se nemá zájem vyjadřovat k celé záležitosti a tvrdí že je bezpečná a prý by vydržela i zásah atomovou bombou. Pravděpodobně nikdy neviděli co taková A-bomba, může způsobit a nemají představu o její síle.

Tadesco by o přehradě nepsalo, ale objevila se jiná zajímavá věc. Mnozí pozorovatelé v okolí přehrady a podél, nyní pozorují ryby, které vyskakují nepřetržitě vysoko z vody a jsou velmi aktivní. Odborníci na zvířata tvrdí, že i ryby poznají blížící se zemětřesení popřípadě předcházející katastrofu.

Co by hrozilo při protrhnutí přehrady na řece Sandouping river? Je známo, že přehrada má následující parametry:
Výška přehradní hráze: 175 metrů
Plocha vodní hladiny 1.085 km²
Délka přehrady je 663 km
Šířka přehrady je zhruba (zprůměrováno) 1,7 km
Vodní objem je neuvěřitelných 39.300.000.000 m³ což odpovídá velikosti 39,3 km³
Při protržení hráze  unikne 113.000 m³/s

Málokdo si dovede představit ničivou sílu vody, která by unikla z přehrady. Jenom samotná valící se voda vyvolá zemětřesení pravděpodobně o síle 4-5,5. Možná i více.

Proslýchá se v určitých kruzích v Číně,  které nechtějí být jmenovány, že protržená přehrady by pravděpodobně zlikvidovala 15.000.000 lidí žijících v její záplavové oblasti, když nebudeme počítat chudáky zvířata, které záplavová vlna také eliminuje. Jiní se vyjádřili o daleko větším čísle, než jsme uvedli.

Zdroj najdete zde

A zde ještě něco z jiného zdroje o velikosti přehrady:

Vodní elektrárna Tři soutěsky, Čína

Největší (nejen vodní) elektrárna světa se začala budovat na konci roku 1994 na řece Jang-c’-ťiang u města I-čchang v provincii Chu-pej v Číně. O devět let později se začala napouštět vodou a v roce 2006 byla kompletně dostavěna přehradní hráz. V současnosti se instaluje ještě dalších šest generátorů. Kvůli rozsáhlosti projektu stát přestěhoval 1,3 milionu lidí, pod vodou zmizelo 13 velkoměst, 140 měst a přes 1 300 vesnic. Přehradní hráz je 185 metrů vysoká a 2 309 metrů dlouhá. Vzniklý vodní rezervoár je dlouhý 660 kilometrů, široký průměrně 1,1 kilometru a hluboký kolem 170 metrů. Tři soutěsky dokáží pojmout až 39 miliard krychlových metrů vody, což je asi 54krát více než pojme největší česká přehrada Orlík.

Hydroelektrárna s 26 generátory nyní dosahuje výkonu zhruba 18 300 MW (50krát více než výkon Orlíku a šestkrát více než výkon Temelína). Po úplném dokončení v roce 2011 pak mají Tři soutěsky dodávat do sítě střední Číny až 22 500 MW a roční produkce elektřiny dosáhne 84,7 miliardy kilowatthodin (pro srovnání – Temelín vyrobí ročně průměrně 13,2 miliardy kWh). Taková produkce by měla pokrýt až desetinu celkové spotřeby elektřiny v Číně. Čína totiž většinu energie získává z tepelných elektráren.

Celkové náklady na výstavbu této gigantické přehrady byly nakonec vyčísleny na 37,23 miliardy dolarů (asi 651,7 miliardy Kč). To je více než čtyřnásobek původního odhadu 8,35 miliardy dolarů. Kritici projektu varují před ekologickým a sociálním dopadem stavby, avšak čínští představitelé ji obhajují argumenty, že zabrání ničivým záplavám, zajistí energii opomíjenému vnitrozemí a sníží emise znečišťujících plynů.

 

3) Konečně i v MSM začínají hovořit pravdu. Na tadescu ji znáte od začátku

Že se blížíme k vyvrcholení Armagedonu nám nyní napsali i ve Slovenských novinách a to dosti krutě. Domnívám se, že žádný liberální politik slovenského parlamentu odedneška nezamhouří celou noc oči. Pravda začíná přímo vyskakovat před oponu

Nyní si můžete přečíst i v novinách. A najednou je po plivání na Rusko jako agresora. Taktéž otočili na podpadku a zaútočili na vládu a úředníky. Je to tady. A to se nedá zastavit.

Armagedon sa rozbieha. Liberalizmu zvoní umieračik. Slovensku môže v budúcnosti garantovať štátnu suverenitu a národnú zvrchovanosť iba Rusko.

tm komentuje

 

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.