„Evangelista“ a podporovatel Bitcoinu John McAfee vyhrožoval, že „pohřbí“ vládu USA, pokud ho budou stále pronásledovat za údajné nezaplacené daně, a slibuje, že uveřejní obrovské množství souborů dokazujících korupci v celém Washingtonu DC a jeho spojenců.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

„Shromáždil jsem soubory dokazující korupci ve vládách. Poprvé definuji konkrétní jména a specifika,“ varoval McAfee na Twitteru. Jeho příspěvky však byly smazány. Slíbil, že uvolní více než 31 terabajtů (Pozn.př.: Pro představu to je zhruba 6.500 disků DVD) „usvědčujících údajů“ do tisku, pokud bude zatčen nebo „zmizí“, a uvedl jména „zkorumpovaného agenta CIA a dvou bahamských úředníků“ spolu s tvrzením, že si vzali úplatky a byli zapleteni do obchodu z drogami. Zdá se, že McAfee ukázal, že neblafuje.

McAfee tvrdí, že Ministerstvo spravedlnosti připravuje jeho vraždu, a viní ho z vydírání a z praní špinavých peněz v naději, že ho Bahamy vydají a bude zatčen za daňové úniky. Vpadnutí do jeho domu a obvinění ho z přechovávání drog – selhalo.

přeložila tereza | zdroj: rt.com

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.