Osmého prosince 1980 byl John Lennon zastřelen v New Yorku mimo svůj domov. U místa činu byl zatčen Mark David Chapman, který byl vylíčen jako osamělý střelec. Řekl, že Catcher in the Rye, román o mladistvém odcizení od spisovatele J. D. Salingera, byl jeho výrokem. Alespoň to je oficiální příběh. Chapman byl v Bejrútu v Libanonu, kde CIA testovala a provozovala vražedný program. Je dobře známo, že agentura vytvořila programy MK Ultra, které vytvářejí vrahy s vymytým mozkem. Vědci se domnívají, že román Catcher in the Rye mohl být spouštěčem použitým k tomu, aby Chapmana uvedl do pohybu.

Chapman pracoval po návštěvě v Libanonu s vietnamskými uprchlíky v přesídlovacím táboře ve Fort Chaffee v Arkansase. Program byl provozován společností World Vision. Společnost World Vision spolupracovala na černých projektech CIA. John Lennon byl považován za hrozbu pro národní bezpečnost. Jeho levicové a protiválečné politické názory ovlivnily miliony lidí. Jistí lidé nechtěli, aby se to stalo znovu.

překlad tereza | zdroj: 9

Chazarská mafie a Deep state, když nemají pro něco argumenty a nechtějí nic vysvětlovat, tak vše hodí pod národní bezpečnost. Tuto fintu používají dodnes.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.