AKTUALIZACE 15:27…..každým dnem se hovoří více a více o totálním kolapsu. Kolapsu, který je nevyhnutelný a bude asi znamenat pro celý svět gigantické změny a následky. Píší o něm poslední dny i ve velice konzervativní noviny a časopisy….

00:54A to asi proto, aby se lidé mohli připravit. Nemá cenu překládat celý dlouhý článek, který by stejně nikdo dopodrobna nečetl, ale to hlavní jsem vyjádřil v prvních třech větách. Ano bude to gigantický krach….

Die Warnung kommt aus dem Zentrum der Macht – von der BIZ, der Zentralbank der Zentralbanken. Sie warnt im Fall einer neuen Finanzkrise vor dem Totalkollaps
Varování přichází z centra moci – centra moci BIZ Centrální bankou centrálních Bank. Varuje pro případ nové finanční krize před totálním kolapsem!!!!!

Pro ty, kteří umějí německy nebo používají překladač, si mohou článek z německého časopisu Focus.de přečíst zde:

https://www.focus.de/finanzen/boerse/warnender-ausblick-auf-die-finanzmaerkte-der-crash-wird-kommen_id_9785181.html

tm komentuje:

Další zpráva je opět varující a pro mnohé deprimující. Přichází opět z Německa. Sucho, které letos potrápilo celou Evropu, víme čím bylo způsobeno, zapříčinilo jenom v Německu mnoha miliardové škody jak píše časopis Focus.

V první řadě se katastrofa týká zamědělství, kdy 10.000 podniků je na pokraji krachu a nevědí, co budou dělat. Upozorňují na nedostatek potravy a velkou krizi v celém potravinovém řetězci.

Další problém je v lodní dopravě, kdy vyschlé řeky nejsou schopny přepravovat suroviny a díky tomu bylo u mnoha benzínových pump zavřeno, nebyla ani nafta a ani benzín.

Lesy byly také suchem poškozeny, počítají s 300.000 hektary poškozených stromů a škodou která byla způsobena odhadují na 5,4 Milliard Euro.

Turismus byl také ve velké míře horkem a suchem eliminován a malé podniky, které jsou na turistickém ruchu závislé se dostávají do velkých problémů.

Dalším odvětvím které bylo citelně zasaženo je chov dobytka. Vzhledem k tomu, že není dostatek sena na zimu a pícniny, zemědělci musí likvidovat velká stáda jak krav tak vepřů. Také varují, že nebude dostatek potravin….

Zdroj:https://www.focus.de/wissen/natur/bauern-waelder-fluesse-bedroht-ganze-existenzen-das-sind-die-5-schwerwiegendsten-folgen-der-aktuellen-duerre_id_9791836.html

AKTUALIZACE 15:27

Dnes se mně ozvali lidé z Prahy Brna a Vyškova, že měli včera 23.10.2018 neobvyklé bolesti hlavy. Dokonce ti kteří nikdy bolesti hlavy neměli, tak je zaznamenali. Mohlo to zapříčinit zvýšené množství ozónu ve vzduchu. Některé děti se chovaly také divně, jako kdyby měly změněný způsob chování…..

Není ale vyloučeno, že nás přes satelity či jiná zařízení, no však víte co…..

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.