Není to nijak překvapivá záležitost, protože jsem již dříve poznamenal, že to jsou spíše armády naprogramovaných zombie než lidé.

V různých videích se objeví, jako by byly naprogramovány nebo hypnotizovány, a to také připomíná opakované zpívání ve třídě, kde Bush jr. seděl během útoků 11. září.

Tito lidé jsou chodící zbraně. Když se spustí, nebudou ani vědět, co dělají; jen plní úkol, ať už bouchají na dveře Nejvyššího soudu nebo fyzicky útočí na ty, kteří nosí košili s nápisem Trump nebo Q. Pak se může stát cokoli, a měli bychom být velmi obezřetní v davech a v politických shromážděních. Protestující by se náhle dostali do akce a udeřili by bez varování.

Video níže může být důkazem programování a pochybuji, že je to jednorázové. Lidé se nikdy takhle nechovali. Temná strana se snaží v závěrečné hře vše zastavit. Plánují rozdrtit opozici všemi prostředky.

Mimo těchto politických aktivistů má temnota také spící složky, které můžou být kdykoli aktivovány.

James Holmes, oběť kontroly mysli. V roce 2012 střílel v kině a zanechal po sobě 12 mrtvých a 50 zraněných.

Ať už jde o střelbu ve školách, bombové útoky nebo útoky nožem – skutečná zbraň je ta, která plní úkol. V podstatě to už nejsou lidé. Nemají žádnou empatii, soucit, cítění co je správné či špatné, nemají vlastní myšlenky. Byli zbaveni jejich lidství prostřednictvím léků a prostředků kontroly mysli.

Bez ohledu na to, zda jsou zatčeni, zabiti nebo ztratí zaměstnání, nemá to pro, kdo je ovládají, žádné důsledky. Oni sami jsou psychopati a jediné, co je pro ně důležité, je zachování kontroly za každou cenu.

Víme, že globalisti jsou mistry v řízení mysli a programování lidí. Hollywood je plný naprogramovaných „bavičů,“ kde naprogramovaní programují skrze televizory. Všichni jsme programováni a většinou si to ani neuvědomujeme.

Dělají toto lidé? Programované loutky ano.

Jsou Demokratičtí aktivisté pod masovou hypnózou?

Pokud se divíte, proč mnozí aktivisté Demokratické strany (Pozn.př.: Trump je Republikán.) jsou k vidění na ulici a vypadají jako bezmocní zombie, zdá se, že teď máme důvod tvrdit, že by to mohla být masová hypnóza. Nebo MK Ultra? (MK Ultra je program ovládaní mysli vyvinutý CIA.) Nebo jsou to jen „lumíci,“ kteří hledají svých 15 minut slávy? Video ukazuje, jak se zdá, že demokratičtí vůdci přeměňují tyto mladé lidi na bezduché trubce.

Určitě je to mnohem víc, než jen instruktáž aktivistů o tom, jak něco udělat. Jinak proč to opakování?

Video ZDE (Je to první video na stránce, nutno nechat přehrát reklamu cca 30 sekund.)

překlad tereza | zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.