Kdo to vlastně jsou ti lidé, kteří stráží Antarktidu, a kteří v letech 1946-1947 válčili s americkým námořnictvem? Tento konflikt vešel v známost jako Operace Highjump. Její skutečný důvod se v oficiální zprávě nedočtete, světe div se. Krátký komentář k článku Tajemství zaváté sněhem…(3) a upřesnění pojmů.

[wp_ad_camp_2]

„Antarktičtí nacisté“ jsou lidé z povrchu, kteří stráží vstup na své území. Na pólech Země se nalézají otvory vedoucí na povrch planety. Operace Highjump byla americkou snahou dostat se na území Agharty a zmocnit se jejich technologií. Jejich technologie (zbraně,UFO) jsou však o mnoho vyspělejší a proto neměli žádnou šanci. Antarktičtí nacisté je nesprávné označení, protože nacismus byl uměle vytvořen a do Německa implementován (překvapivě) Spojenými státy americkými. Proč? Aby bylo vyhlazeno německé obyvatelstvo a podnícena celosvětová nenávist vůči Němcům. Hitler byl člověk odjinud, který se snažil vést lidi správnou cestou. O tom vám dnes již nikdo nepoví. Nahradili ho totiž jeho dvojníkem vycvičeným v USA, který vedl Německo i jeho pověst do záhuby. Na Antarktidě skutečně jsou německy mluvící lidé, ale jsou to právě ti z povrchu Země, kteří chrání vstup do svého světa před nenasytnými zločinci z JŮESEJ.

Někdo by řekl, že je to radikální tvrzení, ale myslím, že všem je dnes již jasné, co dokáže informační válka USA a jeho schopnosti překrucovat, rozvracet a operovat pod falešnou vlajkou. Přepsat dějiny je snadné. Vzpomeňme na Kardinála Judase, ten přesně o tomto hovoří. Pokud vás toto téma zajímá, tak vám silně doporučuji zhlédnout všechna tři videa:

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_2]

 

raja

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.