;

…..díky nevšímavosti lidí, a hlavně američanů, kteří jsou každým soustem jídla tráveni a jejich mozky otupovány, mohou lidem vykládat pohádky očemkoiliv. Oni tomu ale věří. Bylo to přeci v televizi a v novinách. Lidé si nechají vymývat mozek po celý život. „Myšlení bolí, a proto raději nemyslet“….

13:54

Sú zábery z ISS virtuálnou realitou?

Na internete sa množia videá so zábermi z medzinárodnej vesmírnej stanice ISS, ktoré upozorňujú na chyby, ktoré by na reálnych videách nemali byť. Všetko nasvedčuje tomu, že v niektorých prípadoch ide o virtuálnu realitu, ktorú dnes pomocou výkonných počítačov možno poľahky vytvoriť.

Otázka je, prečo to robia?

Dnes už vieme, že celý príbeh o výletoch na Mesiac a späť s technikou, ktorá vznikla v dobe, kedy ste v zime nevedeli, či ráno naštartujete auto, bol sfalšovaný. Dokazujú to desiatky sfušovaných fotografií a videí, o ktorých nevieme, kde vznikli. Vieme však s určitosťou, kde nevznikli.

Obežná dráha Zeme predstavuje oveľa jednoduchšiu technickú výzvu, ako výlet na Mesiac. Preto nie je jasné, prečo niektoré zábery z ISS vykazujú manipulácie.

Ponúkam odkazy na niektoré videá, ktoré pochopíte aj bez prekladu. Spravidla ide o neodfiltrované závesné prvky na takzvaných astronautoch v beztiažovom stave, diskusie naživo, v ktorých nie sú zvládnuté časové oneskorenia (na niektoré odpovede sa pre spomínané oneskorenie čaká sekundy, niektoré však prídu bezprostredne), odrazy na ISS vo vesmíre, v ktorých vidno niečo, čo vyzerá ako tvár so slnečných okuliarmi, nesprávna synchronizácia počítačom generovaných predmetov a hercov na ISS, náklon hlavy v beztiažovom stave, ktorý signalizuje, že mozog napriek tomu vie, kde je „hore“ a kde „dole“…

Jedno kratšie video….

https://youtu.be/j8KJcSL28-8

…a jedno dlhšie, aj s podrobnejším výkladom. Toto video obsahuje aj nepodarky z iných „misií“ NASA. Spravte si názor…

https://youtu.be/CzyPN8-AbJQ

Zdroj: http://www.auria.sk/blog/su-zabery-z-iss-virtualnou-realitou

tm dodává: jednoduše podvod od začátku až do konce. Hollywood snese všechno…..

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.