…..díky nevšímavosti lidí, a hlavně američanů, kteří jsou každým soustem jídla tráveni a jejich mozky otupovány, mohou lidem vykládat pohádky očemkoiliv. Oni tomu ale věří. Bylo to přeci v televizi a v novinách. Lidé si nechají vymývat mozek po celý život. „Myšlení bolí, a proto raději nemyslet“….

13:54

[wp_ad_camp_1]

Sú zábery z ISS virtuálnou realitou?

Na internete sa množia videá so zábermi z medzinárodnej vesmírnej stanice ISS, ktoré upozorňujú na chyby, ktoré by na reálnych videách nemali byť. Všetko nasvedčuje tomu, že v niektorých prípadoch ide o virtuálnu realitu, ktorú dnes pomocou výkonných počítačov možno poľahky vytvoriť.

Otázka je, prečo to robia?

Dnes už vieme, že celý príbeh o výletoch na Mesiac a späť s technikou, ktorá vznikla v dobe, kedy ste v zime nevedeli, či ráno naštartujete auto, bol sfalšovaný. Dokazujú to desiatky sfušovaných fotografií a videí, o ktorých nevieme, kde vznikli. Vieme však s určitosťou, kde nevznikli.

Obežná dráha Zeme predstavuje oveľa jednoduchšiu technickú výzvu, ako výlet na Mesiac. Preto nie je jasné, prečo niektoré zábery z ISS vykazujú manipulácie.

Ponúkam odkazy na niektoré videá, ktoré pochopíte aj bez prekladu. Spravidla ide o neodfiltrované závesné prvky na takzvaných astronautoch v beztiažovom stave, diskusie naživo, v ktorých nie sú zvládnuté časové oneskorenia (na niektoré odpovede sa pre spomínané oneskorenie čaká sekundy, niektoré však prídu bezprostredne), odrazy na ISS vo vesmíre, v ktorých vidno niečo, čo vyzerá ako tvár so slnečných okuliarmi, nesprávna synchronizácia počítačom generovaných predmetov a hercov na ISS, náklon hlavy v beztiažovom stave, ktorý signalizuje, že mozog napriek tomu vie, kde je „hore“ a kde „dole“…

Jedno kratšie video….

https://youtu.be/j8KJcSL28-8

…a jedno dlhšie, aj s podrobnejším výkladom. Toto video obsahuje aj nepodarky z iných „misií“ NASA. Spravte si názor…

https://youtu.be/CzyPN8-AbJQ

Zdroj: http://www.auria.sk/blog/su-zabery-z-iss-virtualnou-realitou

tm dodává: jednoduše podvod od začátku až do konce. Hollywood snese všechno…..

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.