Opět další šokující a skandální ukázka extrémního judaistického rasismu, který je stejně tak oficiální politikou izraelské vlády, jakož i židovského práva v jejich vlastnjích náboženských komunitách po celém světě – byl právě publikován v jednom z největších izraelských periodik, Haaretz.

Článek s názvem „The hierarchy of human species as told by Eli Ben Dahan”, Hierarchie lidského druhu podle Eli Ben Dahana, lze číst v plném znění on-line s bezplatným objednáním si tohoto periodika (vyžaduje jen funkční e-mailovou adresu).

 

[wp_ad_camp_2]

Článek je z rozhovoru s náměstkem ministra Dahanem o homosexualitě a judaismu, ve kterém je Dahan tázán, jestli to nějak ovlivňuje „židovskou přirozenost Izraele“ , a poté pokračuje koncepcí „hierarchie“ lidských bytostí ve shodě s židovským právem takto:

1. Na prvním (alfa místě) jsou židovští muži, kteří mají sex s židovskými ženami.

2. Na druhém místě potom židovští bastardi.

3. Na třetím místě jsou židovské ženy, které mají sex s židovskými muži nebo se Svatým, jenž Požehnán jest.

4. Dále jsou pak židovští muži, kteří mají sex s nežidovskými ženami.

5. Na pátém potom židovští homosexuálové, kteří mají sex s židovskými muži.

6. Na šestém jsou židovské lesbičky, které mají sex s židovskými ženami.

7. Na sedmém místě židovští homosexuálové, kteří mají sex s nežidovskými muži.

8. Na osmém místě židovské lesbičky, které mají sex s nežidovskými ženami.

——–

9. Na devátém místě (pod čarou standartních lidských bytostí) jsou Goyim – samec.

10. A na desátém místě Goyim – samice.

Pozn.př.: Goyim – https://cs.wikipedia.org/wiki/G%C3%B3j, je to jakýkoliv jiný tvor – bytost, která není žid. Přesnější význam podobný pejorativním přirovnáním “hmyz” nebo “dobytek”.

Všimněte si, že rabi Eli Ben Dahan používá termíny „muž“ a „žena“, když mluví o svém vlastním etniku, ale když mluví o nežidech, používá termíny „samec“ a „samice“, což je zajímavé, protože to jsou pojmy, které všichni používáme, když odkazujeme na pohlaví u zvířat, a nebudu komentovat jeho použití výrazu „Goyim“.

[wp_ad_camp_2]

Článek pokračuje:

„Všimněte si, že pod čárou jsou pouze „Goyim“; „Není potřeba, ani žádný důvod je rozdělovat do podkategorií“.

Představte si, že nějaké jiné etnikum nebo národ na zemi vytvoří seznam tohoto druhu a klasifikuje Židy jako nejhorší z nejhorších?

Dikážete si představit, že Írán vytvoří seznam, který klasifikuje Židy někde pod muslimskými homosexuály? Židovská lobby ve Spojených státech by se snažilas vyvolat okamžitě válku proti Íránu…

Dalším důležitým faktorem, na zvážení v tomto ohledu je skutečnost, že takové hierarchické seřazení lidských bytostí není jen pouhý izraelský vynález (nebo sionistický) – ale je založen na Halaše, a tedy svatém židovském právu, tak jak je uvedeno ve „svatých“ knihách Židů,

Je tedy široce zastoupeno ve všech židovských náboženských komunitách po celém světě a nabízí fascinující, i když hrůznou představu o tom, jak židovští rasisté vidí všechny pohany ve všech národech všech zemí naší planety a kosmu.

přeložil Pedro

[1] Haaretz [2] Haaretz

https://larevolucionpacifica.com/2018/02/20/judaismo-sionismo-homosexualidad-y-masa-sucia-goyim-lista-oficial-de-seres-humanos/#more-10240

tereza komentuje: Opět se používá dvojí metr. O židech se musí psát a mluvit veřejně jen hezky, jinak budete označeni za antisemitu. I když je zajímavé, že už před cca deseti lety vydal jeden vysoce postavený rabín ve Švýcarsku knihu, ve které popsal a dokázal, že se židy to bylo za nacistického Německa mnohdy jinak, tzn. ne tak špatné. Také v knize píše, že v koncetračních táborech a plynových komorách skončili mnohdy Němci, nikoliv židé. Ta kniha švýcarského rabína se dá velmi špatně sehnat (proč asi že??), ale už jsem zaúkolovala znamé, aby se o to pokusili. 

No a na druhé straně židé (judaismus) otevřeně hlásá rasismus a nadřazenost jedné „rasy.“ Je pak úsměvné se dočíst, že v Babylonii byli obřezaní muži právě příslušníky té nejnižší vrstvy, tedy otroky. A dnes si obřezaní myslí, že jsou nadlidé. Ale jak psal i Fulford, mnoho židů se probouzí a zjišťuje, že někteří židé (zejména v řídicích funkcích země) nejsou židé, ale převlečení Chazaři (uctívači satana), viz trestně stíhany izraelský premiér Netanjahu. Netanjahu byl před několika dny žebrat u Putina …..  

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.