LONDÝN – Fialová je síce v Európe považovaná za farbu kráľov, ale v prípade posledných záberov Alžbety II. prítomnosť tejto farby na jej rukách vyvoláva vážne obavy o kráľovnino zdravie. Zábery rúk britskej panovníčky zachytené počas oficiálnej akcie pútajú pozornosť verejnosti a jej možné zdravotné problémy už pretriasajú užívatelia sociálnej siete.

[wp_ad_camp_2]

Kráľovná Alžbeta II. je známa svojím bezchybným zovňajškom a vystupovaním na verejnosti. Aj počas audiencie jordánskeho kráľa Abdalláha II., jeho manželky Ranije a korunného princa Husajna bola opäť dokonale upravená. Význam tejto udalosti sa však dostala do úzadia po tom, ako boli zverejnené prvé oficiálne zábery. Ľudí totiž viac ako zahraniční hostia zaujali kráľovnine ruky. Sú totiž podozrivo fialové, akokeby boli posiate modrinami.

„Čo je to s kráľovnou? Prečo má také ruky? Zranila sa?“ pýtajú sa užívatelia v súvislosti s fotografiami z Buckinghamského paláca. Niektorí špekulujú o nehode a pomliaždenine, iní zasa 92-ročnej panovníčke želajú, aby sa čoskoro uzdravila.

Bez ohľadu na tieto obavy zvládla usmiata Alžbeta II. program oficiálneho stretnutia bez akýchkoľvek problémov a odhliadnuc od svojich rúk pôsobila zdravo a spokojne.

zdroj: 9

Není už tajemstvím, že britská královna není člověk. Je to jedna z nejvýše postavených reptiliánů. Je možné, že dostala tak říkajíc „přes prsty“ nebo jí přestali dodávat krev na omlazení. Své zkušenosti s touto reptiliánkou má i ruský prezident Putin, který podal svědectví o tom, jak při jedné návštěvě Anglie (to si ještě Západ naivně myslel, že Putin je „jejich“ člověk) královna Alžběta před ním změnila tvar obličeje.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.