„To co si dovolil Pavel Fisher, senátor Senátu Parlamentu České republiky, s tváří nevinného člověka (jakou měl i Josef Mengele nebo Stephan Rojko), když nazval „prasaty“ a  „antisemity“ bojovníky proti nacismu z II. světové války, kteří se zúčastnili vzpomínkového večera k  80. výročí okupace Československa nacistickým Německem, pořádanou pražskou oblastní organizací Českého svazu bojovníků za svobodu dne 12. 3. 2019 – to je vrchol arogance moci!“ Tato slova jsou jen malou částí výpisu z dopisů, které docházejí na ústředí ČSBS v Praze od bývalých (dnes už 90 letých) bojovníků proti nacismu a vězňů německých nacistických věznic, káznic a koncentračních táborů.

 

 

[wp_ad_camp_2]

Pan senátor, který se narodil v roce 1965, nevybíravými slovy uráží bojovníky proti nacismu z 2. sv. války, kteří jsou členy vlasteneckého spolku Český svaz bojovníků za svobodu, a navíc ještě veřejně projevuje i hrubou neznalost vlastní národní historie, když píše o „výročí okupace 1938“.

Český svaz bojovníků za svobodu neodpovídá a ani není oprávněn cenzurovat obsah projevů, které pronášejí – na jím pořádaných akcích – ústavní činitelé, tedy poslanci a senátoři Parlamentu České republiky!!!! Pokud má pan senátor problém s projevy  svých kolegů (ústavních představitelů), tak si to má vyřídit na půdě Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu České republiky a nebrat si jako rukojmí Český svaz bojovníků za svobodu, neboť žádný představitel ani člen ČSBS nevyslovil na této akci nic proti Armádě České republiky ani proti Severoatlantické alianci. Navíc samotnou akci nezahájil ani nemoderoval předseda ČSBS Jaroslav Vodička, jak lživě tvrdí pan senátor a jak se může každý občan České republiky přesvědčit na videozáznamu zveřejněném na webových stránkách ČSBS – bojzasvsobodu.cz  – v rubrice „O nás“  a  „Novinky“.

zdroj: 9

Senátor Fisher před několika dny opět zpíval ohranou písničku na ČRo o tom, jak je Rusko „hrozba“ a že hrozí ovlivňování nadcházejících voleb z jeho strany. Tak jsem se zase zasmála.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.