Justin Trudeau před pár dny zrušil v Kanadě výjimečný stav. Naprosto překvapivé. Je za tím zřejmě čirá panika. Zmražením bankovních účtů Trudeau udělal zničující chybu: Celá Kanada nyní ví, že digitální identita založená na očkování vede k dystopii. Důvěra v banky byla otřesena a nelze ji v dohledné době obnovit. Slavný džin je z láhve.

Justin Trudeau, kanadský premiér, možná nejen uvrhl kanadský finanční systém do krize tím, že získal přístup k bankovním účtům demonstrantů. Zdá se, že celá agenda digitální identity je v ohrožení.

Trudeau zašel příliš daleko

Mezitím kanadská vláda oznámila, že 200 zmrazených účtů je opět přístupných. Ale je v tom samozřejmě mnohem víc, jak naznačuje článek „Global Research“.

Politika Covid dosáhla nové a bezprecedentní úrovně eskalace s rozhodnutím kanadského premiéra Justina Trudeaua zpřístupnit a zmrazit účty členů hnutí za svobodu. Trudeaův režim ale zjevně nechtěně sabotoval plány Světového ekonomického fóra (WEF) a Kanadské asociace bankéřů (CBA) na vytvoření digitální identity.

CBA propagovala digitální identitu roky před Covidem. Projekt byl doporučen WEF, protože banky by se těšily „nejvyšší úrovni důvěry“.
Ale tato „nejvyšší důvěra“ je nyní v Kanadě otřesena. Globální výzkum: „Pokud může kanadská vláda svévolně zablokovat občanům přístup k jejich bankovním institucím bez řádného procesu, co to vypovídá o systému, který CBA chtěla zavést jako součást své sítě digitálních ID?“

Pokud by digitální identita již existovala, represe proti hnutí za svobodu by byly mnohem horší. Mohli by zablokovat „celou identitu“ nežádoucích lidí. Avšak s důvěrou v kanadský bankovní systém, který je nahlodán jedním šmahem, agenda čelí dramatickému problému.
Neúmyslně odhalen

Trudeau nyní dal hnutí proti digitální identitě konkrétní argument, proč je tak nebezpečny. Argument nelze očernit jako „konspirační teorii“, protože je to realita.

V pozadí zřejmě zpanikařili. Trudeau ve skutečnosti před pár dny překvapivě odvolal výjimečný stav. To zůstalo do značné míry skryto evropské veřejnosti, která byla a je zamestnana Ukrajinou. Kanadský režim na popud WEF se snaží omezit škody, jak tvrdí Global Research.

Ale to bude těžké: „Důvěru v bankovní systém, která byla v důsledku toho podkopána, nelze v dohledné době obnovit. Uz se to vi.
Trudeau v panice zrušil výjimečný stav. Původně oznámil, že chce zákon dodržet do března. Se zmrazením účtů ale mnoha Kanaďanům spadly klapky z očí. Najednou vše dává smysl.

Trojský kůň COVID

Agendu Covid už ale nemůžou opustit. Povinné očkování lze zachovat pouze s Covidem. Digitální identita je také založena na očkování. Pouze registrací očkovacího průkazu lze implementovat plán komplexní digitální identity a následně systém sledování sociálního kreditu. „Build Back Better“ je název plánu pro veřejnost podle „Global Research“.

Trudeaův drakonický krok při zničení konvoje svobody v Ottawě mohl mít opačný účinek, než bylo žádoucí.

Převzato z Telegram  kanálu Absurdní svět: https://t.me/absurdnisvet

V ČR se rozjíždí bankovní identita. Myslím, že trojský kůň v bledě modrém. – tereza

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.