Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

 • Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to
  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

 • Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje
  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

 • PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin
  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

 • Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky
  Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

  Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

Káva: Přirozená léčba toxoplasmozy

O kávě se toho už napsalo mnoho. Nemám zájem psát dlouhá pojednání, ale napíšu ten nejdůležitější bod ke kávě. Hned na začátku Vám mohu sdělit, pijte denně minimálně 3 šálky. Nejlépe 2 dopoledne a 2-3 odpoledne. Já osobně piji 2 ráno a 2-3 šálky odpoledne, pokud mně to situace a čas dovolí. Budete se divit, ale káva je velmi účinný lék.
Nejtemnější doba lidstva, která se dnes už nedá zamést pod koberec a je neoddiskutovatelná, je CHEMTRAILOVÁNÍ obyvatelstva planety Země jedy a hlavně viry a bakteriemi namraženými na hliníku v prášku. Dělali jsme ve Švýcarsku rozbory vody, půdy a zeleniny z celé Evropy každý rok. I letos.
Nachází se v tomto „vynikajícím cocktailu“, který na nás sypou, jeden mutant – virus, který je velmi nebezpečný. Je to toxoplasma.
Je známo mnoho druhů toxoplasmy. Asi zmutovaný parazit. Dnes se pořádně ani neví, jak se dostal k názvu, že je něco mezi virem a bakterií. Je to ale vedlejší záležitost.
Máte cizí myšlenky, které nejsou Vaše? Deprese? Návaly zlosti? Hysterie? Nemůžete spát? Zmutovali jste během života na lesbičku či homosexuála? Máte najednou myšlenky na sebevraždu? Popřípadě někoho chcete zabít? Trpíte schizofrenií? Jste žena a nemůžete přirozeně otěhotnět, nebo Vám říkají, že jste sterilní? Jste muž a trpíte impotencí, či jen částečnou impotencí? Máte bolesti hlavy a svalů? Máte zduřené mízní uzliny? Máte poruchy vědomí? Či časté křeče v nohou, i když jste si vzali dost magnézia za poslední měsíc? Máte vy, nebo vaše dítě, hydrocefalus, nebo kalcifikaci mozku? Začali jste najednou šilhat? Máte epileptické záchvaty? Trpíte najednou hluchotou? Máte psychomotorickou retardaci? Máte zpomalené reakce? A mnoho dalších poruch, dnes celkem 70 známých příznaků, tak si buďte jisti, že trpíte TOXOPLAZMOU.
V česku je nakaženo asi (dle statistiky) 33% lidí, v Německu 50% lidí, v Rakousku to stejné co v Německu a ve Francii 90% obyvatelstva. Údaje zde uvedené jsou ale příliš staré.
Dle výzkumu, který se dělal jak jsem psal v úvodu, je dnes v Evropě nakaženo 1000% obyvatelstva, nikoliv od koček, ale z chemtrailů, které jsou všude kolem nás. Je to jejich plán.
Bylo ale zjištěno následující: U lidí, kteří toxoplasmu měli a najednou se jí bez léčení zbavili, začali pít nějak nadvědomě (podvědomí není správný výraz) velké množství kávy a toxoplasma rychle zmizela, a s ní uvedené problémy, či nemoci.
Tahle mutovaná potvůrka (a všechny její mutované druhy) nesnáší beta-karboliny. A právě tyto betakarbolinové alkaloidy vznikají při pražení kávy. Byla udělána v roce 2000 -2002 ve španělsku studie o kávě, a píše se v ní o velké škodlivosti beta-karbolinů. Ano, naprosto správně. Beta-karboliny jsou velice škodlivé pro farmaceutický průmysl, ale pro člověka osvobozující látkou od toxoplasmy.
Co tedy osobně doporučuji? Dle výzkumu ze Švýcarska a Novosibirska, je velmi důležité v dnešní době pít kávu. Ráno nejlépe dvě kávy a odpoledne 3. Beta-karboliny totiž neseženete nikde v tabletě. Pít kávu je dnes velmi důležitý počin pro zdravý organismus bez toxoplasmy.
Nakonec slíbená studie:
Zde máte španělskou studii podporovanou granty z EU:
(Důležité je jí nevěřit)
Bezpečnost potravin, všechny typy kávy zdrojem nežádoucích biologicky aktivních sloučenin norharman a harman
Beta-karboliny jsou přirozeně se vyskytující indolové alkaloidy, které mají farmakologické nebo psychofarmakologické účinky. Je o nich známo, že ovlivňují četné systémy pro přenos nervového podnětu. Vzhledem k tomu, že se tyto sloučeniny vyskytují v humánních biologických tkáních a tekutinách, upoutaly pozornost neurochemiků.
V tkáních a tekutinách savců byly zjištěny dva beta-karbolinové heterocyklické alkaloidy s biologickou aktivitou, norharman a harman. V pokusech na zvířatech se zjistilo, že se vážou k různým místům v játrech a mozku a mají fyziologické účinky i účinky na chování.
Harman silně inhibuje monoaminoxidázu (MAO) a mění hladinu neurotransmiterů, zatímco norharman má pravděpodobně vliv na chování a je to přirozené sedativum.
Norharman a harman se intenzivně studovaly v souvislosti s alkoholismem. Byly rovněž objeveny v cigaretovém kouři. V pokusech in vitro se zjistilo, že v přítomnosti nemutagenních aromatických aminů, např. anilinu a toluidinu, působí jako ko-mutageny.
Vzhledem k tomu, že beta-karboliny vykazují účinky v biologických systémech, je zájem zjistit, jaký je jejich příjem stravou. Dosud se neví, zda beta-karboliny zjištěné v biologických systémech pocházejí z potravin nebo z vnějších zdrojů nebo z dosud neznámých endogenních zdrojů. Vzhledem k tomu, že jsou beta-karboliny obsaženy v některých potravinách a nápojích, je velmi pravděpodobné, že minimálně část beta-karbolinů obsažených v biologických tkáních a tekutinách pochází z dietetických zdrojů.
Káva je populární nápoj, který se konzumuje ve velkém pro své senzorické a stimulační účinky. Obsahuje biologicky aktivní složky, např. dobře známý kofein, tj. silný stimulant, který zvyšuje pozornost a soustředění tím, že působí na centrální nervový systém jako antagonista adenosinu.
Pomocí chromatografie (HPLC-MS, popř. RP-HPLC-fluorescence) se zjistilo, že ve všech nápojích z kávy, tj. připravených z mleté kávy, odkofeinované kávy, instantní kávy i v espressu jsou obsaženy v různých koncentracích norharman i harman. Zdá se, že se oba tyto heterocyklické beta-karbolinové alkaloidy s biologickou aktivitou tvoří během pražení kávových bobů. Předpokládá se tak, že pití kávy je hlavní exogenní dietetický zdroj těchto psychoaktivních sloučenin. Ve studiích in vitro se zjistilo, že oba tyto beta-karboliny působí jako ko-mutageny a protoxiny, a lze je proto považovat za nežádoucí složky v nápoji z kávy.(tm dodává proč asi?????)
Food Additives and Contaminants, 19, 2002, č. 8, s. 748-754Pozn.: Uvedená studie byla provedena v rámci projektu AGL2000-1480 financovaného španělskou vládou.
napsal tomáš marný, korektury Alue K.L.
 
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
5 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře