Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

Související zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

 • Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu
  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

Kdo dnes financuje celý finanční systém

…..nechali jsme přeložit pro Vás zajímavý článek od jednoho FINANČNÍKA z bankovního sektoru, který byl vydán v Německu na Hartgeld.com. Pro tadesco přeložila maki….

09:54

Finančník

Židé a jejich role v dnešním finančním dění

Musím se trošku vrátit v čase.

Pěti letý Adam Weishaupt konvertoval po smrti svého otce, kterého zabil Baron Johann Adam Ickstatt, ke katolické církvi. Kromě toho byl poslán do jezuitského kláštera.

Delší dobu se zabýval také magií, astrologií, medicínou, egyptskými okultistickými praktikami a učením kabaly (židovská mystika, učení moudrosti a numerologie). Odtud také pochází označení nynějších vládců jako kabala.

 1. května 1776 založil Adam Weishaupt na rozkaz domu Rotschildů řád bavorských Iluminátů („osvícení“).

Struktury odpovídaly principům svobodných zednářů a jezuitů. Cílem tohoto řádu bylo získávání moci a bohatství.

Nejdůležitějším bodem však bylo, aby pomocí tohoto řádu infiltroval vlády a církve tohoto světa a pak získal vládu nad tímto světem.

Po smrti Weishaupta převzal řád italský svobodný zednář Guiseppe Mazzini. Ve vnitřním kruhu zřídil dnes stále existující MAFII. Zkratka MAFIA znamená Mazzini Autorizza Furti, Incendi e Avvelenamenti (Mazzini autorizuje krádeže, žhářství, otravy).

Tato MAFIA je dalším prostředkem na pozadí moci.

Od Mazziniho přišel také nápad založit „Spojené státy americké“ a „Evropskou unii.“ Z toho je zřejmé, že vytyčení cíle NWO je už trošku staršího data.

Během svého vedení řádu se vystřídal s Albertem Pikem. Pike byl vůdcem skotské frakce svobodných zednářů.

 1. srpna 1870 napsal Mazzini Pikemu:

Musíme povolit všem spojencům, aby mohli dále existovat jako doposud ve svých systémech, svých centrálních organizacích a různých druzích korespondujících shodných obřadů mezi vysokými stupni v jejich současných formách organizací. Ale musíme vytvořit super obřad, který musí zůstat neznámý a ke kterému budou povoláni námi vyvolení zednáři vysokých stupňů. S ohledem na naše spoluobčany se budou muset tito muži podřídit nejpřísnějšímu utajení. Tímto nejvyšším obřadem budeme vládnout celému svobodnému zednářství; stane se mezinárodní centrálou, která bude o to mocnější, protože její vedení bude neznámé.

Jak je možné vidět, nacházejí ty stejné praktiky i dnes své využití.

Jiný spis, který byl kdysi vystaven v londýnském muzeu, který napsal Pike 15. srpna 1871 Mazzinimu:

Povolíme nihilisty a ateisty; vyprovokujeme obrovský rozvrat společnosti, který ve svém děsu přivede národům přímo před oči dopady absolutního ateismu, prapůvodu krutosti a krvavých nepokojů. Pak budou občané donuceni, postavit se na obranu proti menšině revolucionářů a tyto ničitele civilizace vyhladit. Většina občanů, věřící v boha, tak jak je, po zklamání z křesťanství a tím bez orientace, bude hledat nový ideál, však bez toho aniž by věděla, ke komu nebo čemu se má modlit. Pak budou lidé zralí přijmout čisté světlo prostřednictvím celosvětového prohlášení čistého učení Luciferova, které bude konečně možné přinést na veřejnost. Toto prohlášení bude následovat po všeobecném zpátečnickém hnutí, které vznikne souběžným zničením křesťanství a ateismu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ve stejném roce, 1871, ukuli Mazzini a Pike plán na podrobení světa. Z toho pak mělo vzniknout NWO.

 • světovou válkou se měl odstranit carismus v Rusku a následně vytvořit obětní beránek a obrázek jemnosti.
 • Ve 2. světové válce se měla podnítit nenávist mezi německými nacionalisty a politickými sionisty/židy tak široce, že následkem toho bude založen stát Izrael. Dále měla válka sloužit k tomu, aby zahájila kousek po kousku odstraňování vlastenectví a národů po celé Evropě.
 • světová válka se měla vyvinout z nenávisti mezi muslimy a sionisty (na čemž se v současné době opravdu tvrdě pracuje). Poté co bude zničeno křesťanství, má být zřízena jedna světová vláda.

Na co je nutné dávat pozor, pokud se někdě chce vstoupit do války?

 • Je nutné mít důvod (nerostná bohatství jako např. ropa, aby bylo možné držet zkrátka dopravní cesty pro svou vlastní armádu; vládu, která diametrálně odporuje svým vlastním plánům na výstavbu vojenských základen atd.)
 • Démonizace současných vládců
 • Chci použít obyvatelstvo, aby zaplavilo jiné země?
 • Pokud ano, musí být stanovené migrační trasy
 • Zapřísáhnout se vlastnímu i světovému obyvatelstvu. Toho se docílí různými akcemi jako např. Pearl Harbor, nebo 9/11

Jak vidíme, otevřená zůstává už jen 3. světová válka. Kabala se usilovně snaží, aby se tato válka stala skutečností.

Kdo jsou tito váleční štváči?

Na prvním místě je nutné jmenovat Izrael, následován CIA a MI6. Rothschild (sionista) dal tenkrát nařízení a Mazzini a Pike k tomu vypracovali plány.

Aby bylo nyní možné realizovat bod 3, dle mých výše uvedených válečných důvodů, založil Izrael společně se CIA a MI6 Islámský stát. Ten by měl provést špinavou práci ve jménu východu. Již zvládli zaplavit Evropu „uprchlíky“. Toto zaplavování pokračuje neomezeně dál, i když bylo tisku v tomto ohledu nařízeno mlčení. Tito „uprchlíci“ přicházejí i nadále do Itálie. Tentokrát skrytě před veřejností, do ukrytých a armádou chráněných přístavů. Nyní budou zkoušet destabilizovat Evropu pomocí občanských válek, aby pak bylo možné evropskému lidu dát milost pomocí armády.

Co je vlastně s Donaldem Trumpem? Je to náš zachránce?

 1. června 2015 uvedl židovský zpravodajský portál „Jewish News Service“ interwiew s Donaldem Trumpem, v němž tvrdil toto:

Jediný, kdo zajistí opravdovou podporu Izraeli, jsem já. Ten zbytek jen mluví a nejedná. Jsou to politici. Já jsem byl od prvního dne od svého narození loajální k Izraeli. Můj otec Fred Trump byl loajální k Izraeli ještě předemnou.

To, že drží své slovo, je viditelné i na výběru svých spolupracovníků.

 • Steve Mnuchin, pracoval 17 let u „Goldman Sachs“. Pracoval také u „Soros Fund Management“ (zakladatel George Soros)
 • Stephen Bannon, zpočátku hodnostně nejvyšší poradce v Bílém domě. Pracuje u „Goldman Sachs“ a je vyznavatelem stoupenců Lenina, takže komunista.
 • Gary Cohn, u Trumpa jako Chef poradců pro hospodářství. Pochází z východoevropské židovské rodiny. Byl také předtím zaměstnán u „Goldman Sachs“ jako Chief Operating Officer.
 • Wilbur Ross, činný jako ministr hospodářství u Trumpa. Pracoval také 24 let v bankovním domě „N.M. Rothschild & Sons“. To on Trumpa podržel, když zbankrotovaly jeho 3 kasína v Atlantic City, takže mu je zavázán.
 • Jared Kushner, jako senior poradce v Trumpově týmu. Byl činný jako investor do nemovitostí a vydavatel novin. Je židovského původu a stoupencem největší židovské sekty. Tato sekta je zaměřená silně sionisticky. (V současné době už poradcem není. Pozn.př.)
 • Ivanka Trump, dcera Donalda Trumpa a manželka Jareda Kushnera, konvertovala v roce 2009 k židům.
 • Donald Trump Jr., je ženatý s Vaness Haydon, poloviční židovkou. Trumpův syn Eric se neoženil s židovkou. Tato svatba se ale konala pod židovskou Chuppou. Trumpova dcera Tiffany chodí s židem Rossem Mechanicsem.

Tento výčet ještě zdaleka není kompletní. Na stránkách www.thezog.info/who-controls-donald-trump naleznete seznam jeho spolupracovníků s chazarským pozadím. Vliv „Goldman Sachs“ a „Rothschildů“ je nezpochybnitelný.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ve skutečnosti Trump velice úzce spolupracuje s Izraelem. Ví, že je finanční systém naprosto ztracen. Jeho úkolem je, zničit tento systém, aby se mohl nainstalovat nový systém Rothschildů. Tento nový peněžní systém je „QFS“ (Quantový finanční systém). Řízen bude přes nové quantové počítače. Jakoby náhodou zrovna Google jeden takový počítač vlastní. Právě Google, který jde ruku v ruce s chazarskou mafií. To je „staré víno z nového potrubí.“ Tam pak má být k dispozici nevyčíslitelné množství virtuálních peněz. Mluví se o 1 a 69 nulách před desetinnou čárkou. Po nějaké přechodné době má být i toto zrušeno a společnost má dál žít bez peněz v hotovosti. Toto je bezpochyby NWO.

 

Co je s AfD, FPÖ, Front National nebo Partij voor de Vrijheid Geerta Wilderse?

 • AfD Marcus Pretzell, také člen evropského parlamentu, posílil v Koblenzi díky „Nové Evropě“ (bez národních států). K Izraeli řekl následné: Evropská unie nakonec oklikou financuje teroristické organizace proti Izraeli. Dámy a pánové, to, co dělá Evropská unie s Izraelem, jak se k němu chová, to je nakonec důkazem toho, že se člověk bojí své vlastní budoucnosti. Izrael je naší budoucností. (…) Ten, kdo chce porazit Islámský stát, měl by podporovat Izrael.

 

 • FPÖ Heinz-Christian Strache se vyjádřil v ORF2 k Izraeli následovně: Když státy neuznávají právo Izraele na existenci, když uskupení v tomto světě z arabského prostoru neuznávají právo Izraele na existenci a chtějí vymazat izraelský národ, je to neakceptovatelné. Strache cestoval na jaře 2016 do Izraele, aby se nechal udělat „kosher“. Podle údajů Stracheho je v FPÖ hodně židů mezi funkcionáři a spolupracovníky. Jörg Heider se zaručeně obrací v hrobě.

 

 • Front National Šéfka, Marine Le Pen, spojovaná s Louisem Alliotem (židovské kořeny) se vyjádřila následovně: Myslím si, že mnoho našich židovských spoluobčanů realizuje, že jsme jediní, kdo jsou schopní, vášnivě je ochraňovat proti povstání islámských fundamentalistů.

 

 • Partij voor de Vrijheid von Geert Wilders Geert Wilders je zapáleným prvotřídním sionistou. 13. dubna 2015 řekl u občanské iniciativy Pegida: Milí přátelé, němečtí vlastenci, podívejte se do Izraele, učte se od Izraele. Izrael je ostrovem v moři islámského barbarství. Izrael je majákem svobody. Je to nutné vysvětlit palestincům, kteří Izraeli od jeho založení v roce 1946, stále berou zemi a posunují hranice.

 

[wp_ad_camp_2]

 

To vše je nutné srovnat s plány vypracovanými v roce 1871 Albertem Pikem a Guiseppem Mazzinim (viz bod 3 třetí světová válka).

V židovských novinách „The Times of Israel“ se objevila 18. března 2014 zpráva, ve které Izrael přiznává, že židé jsou ve skutečnosti Chazaři. S poznatky o MAFIA založené Pikem a Mazzinim, se vysvětluje hovorové pojmenování „Chazarská mafie.“

Chazarská mafie (znamená židé) chtějí ve spojení s dynastií Rothschildů nastolit NWO. Zdá se, že plán Pikeho a Mazziniho až doposud vychází. Každý se žene podle plánu za falešným Mesiášem. Hranice Izraele jsou stále pohyblivé. Tudíž to není stát v konvenčním smyslu. Stát se vyznačuje ústavou a pevně definovanými hranicemi. Izrael nemá ani jedno.

Anglie darovala anektovanou zemi a tím založila Izrael a světové společenství nejen že přihlíží, ale ještě ho i ochraňuje.

To může být v enormním potenciálu k vydírání, který si Mosad vybudoval v průběhu let ve spolupráci se CIA a MI6. V západním světě je sotva nějaký politik, který by nebyl vydíratelný.

Dalším cílem Kabaly je redukce světové populace na 500 milionů lidí. Zapálený zastánce této teze je Jared Kushner. Je toho názoru, že každý z vyvolených, by měl vlastnit určitý počet otroků. K tomu postačí 500 milionů lidí na celém světě.

Dosaženo toho bude, jak bylo popsáno výše, pomocí rozšířených občanských válek a následně pomocí opravdových válek.

Zdroj: hartgeld.com

Pro tadesco přeložila maki.

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře