AKTUALIZACE 12:54…..tak včera jsem byl opět na cestách. Coctaily nad hlavou po německu a české republice byly neuvěřitelné, ale o tom byl článek předešlý. Bylo by dobré konečně začít něco dělat pro svoji vlastní ochranu. A to myslím vážně. Mnohonlidí má neuvěřitelné zdravotní problémy….

08:54

tm komentuje:

Ze včerejší jízdy na dálnici, jsem zjistil, že lidé v autech jsou čím dál tím více AGRESIVNĚJŠÍ a POBLÁZNĚNI. To už není normální chování ani agresivního člověka, jak někteří jezdí. Normálně rádio neposlocuchám, ale kvůli největšímu parkovišti EU = D1 Praha – Brno, jsem si rádio pustil. Hned v prním hlášení byla nějaká smrtelná nehoda mezi Prahou a Karlovými Vary, kdezahynulo několik lidí.

Krátce po tomto hlášení mně v koloně předjížděl nějaký šílenec s TESLA AUTEM, který na všechny blikal a blikal aby ho pustili. Většina moudrých lidí mu uhla. Ovšem řidič kamionu, který předjížděl jiné dva kamiony mu samozřejmě uhnout nemohl a tak začal zběsile jezdit zleva doprava a k blikání přdal ještě troubení a to trvalo asi tak 5 minut, než řidič slovenského kamiónupo předjetí svých dvou kolegů se mohl zařadit. Pak jel sám vedle kamionu a ruku vysunul z okna a hrozil pěstí. Poté se před něj zařadil a začal ho vybržďovat. Tak tohle byl už vrchol.

Upozorňoval jsem kdysi dávno v článku, že mezi Prahou a Brnem jsou na lidi vysílány určité podprahové signály. Opakuji, tohle nemohl dělat normálně myslící člověk.

AGRESE A AROGANCE řidičů je v posledních měsících nepochopitelná…..

toš tak

AKTUALIZACE 12:54

Dostal jsem zajímavou zprávu o dění, které určitě nikde ve zprávách nenajdete:

posielam vám info z Bulharska, je možné, že chcú vtiahnuť Bulharsko do…

Fcb priateľka, slovenka dlhodobo žijúca v Bulharsku mi napísala dnes dôležitú správu:

Ahoooj, dnes je vo Varne Benjamin Netanjahu, má stretuntie medzi štyrmi očami s premiérom Borisovom. Media o tom vobec neinformovali, len tak námatkovo, a kedže išli okolo nás, cesta bola uzavretá, ledva som sa vrátila z mesta domov. Čo tu chce?

Ale oficiálna informácia o návšteve, aj to len to, čo som Ti napísala, bola jedine v správach o 12.00 hodine.

tm komentuje:

Pro pravidelné čitatele tadesca a Fullforda, je to jasné, Někde hledá asi azyl…..

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.