…..a jak všechno, co se děje na planetě Zemi, skloubit dohromady? Paralelní děje, odehrávající se poslední dobou kolem nás všech, jsou nepochopitelné, mnozí ztrácejí přehled a víru, že by mohlo být na matičce Zemi ještě dobře. Vydržte, určitě bude. Vždy jsem tvrdil, že ke konci časů lidstva musejí lidem říci pravdu. ZAČALI. Mnohé děje se nyní vymykají logickému myšlení, ale lidská bytost právě není o logice. Myslete si, co je Vám libo…..

08:54

Vzhledem k tomu, že GP stále ještě řídí velkou část planety Země  a jeho řídí zase šest padlých andělů, začínají se zde odehrávat vskutku někdy i komické situace. Situace, které lidem připomínají sci-fi.

Padlí andělé, kterým patří planeta M51, stvořili biorobotické bytosti – Androidy, rasu Animus. Elektronika, počítače, mobily a podobné technologie jsou jejich vynálezy. Vše založeno pouze na logice. Vždyť vám to už řekli naplno – operační systém pojmenovali Android. Uvědomte si prosím, že mikročipy s hustotou 60.000.000 tranzistorů na jednom milimetru čtverečním asi není dílo lidských bytostí! A přesto je používáte! Jsou to perfektní nástroje na postupné ovládnutí lidstva.

Na planetě Zemi byly umístěny teleportační kanály právě pro tyto bytosti (Androidy), které se sem neustále snaží dostat. Původní obyvatelé planety Země (žijící na povrchu) museli učinit jistá opatření, aby zabránili jejich vstupu.  Chtěli jste po mně důkazy. Aspoň jeden důkaz. Zde máte tedy zařízení, které chrání jak interdimenzionální telemetrické lasery, tak klíč k lidstvu! Nikdo tam nemá přístup.

Je to minuta 3:10 – 3:40. Znázorněno na vrtulníku. Nyní ho mají i Rusové.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=GvHJwvRtyUM

tm – mimo jiné: David Coperfield, který před několika lety zmizel z veřejnosti, bydlí na 3 ostrovech, které si koupil, a má stejnou ochranu. Vykládal jsem o této ochraně po zmizení Coperfielda na přednáškách. Zná toho více, než si myslíte. Chtěli ho dostat do vězení za znásilnění. Letadla a lodě, které za ním byly vyslány, na této ochraně ztroskotaly. Čest památce neznalým lidem…..

Vše jsem popsal v níže uvedených článcích:

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 1…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 2.

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 3.

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 4.

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 5. – ROZLUŠTĚNÍ…..

tm

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.