…..názorů na současné dění a nesmyslný coronavirus, chřipkový virus, je v poslední dny nikoliv na desítky, ale snad na tisíce. Zorientovat se je fakt pro obyčejné lidi sedící neustále u TV a poslouchání mediálních sračk*metů, skoro nemožné. Jedni vykládají to a druzí zase pravý opak. Kde je pravda????

12:54

Po prověření mnoha dat z různých kanálů mně vychází následující nebezpečná konspirace (spiknutí)…..

Dva staří lidé, kteří zemřeli v Itálii na údajný coronavirus byli dle určitých zdrojů očkováni proti chřipce. I kdybych tento fakt nevěděl a je skutečně zcela jedno, jestli je pravdivý či nikoliv, prostě zemřeli na chřipku. Podívejte se kolik lidí v České republice a v EU zemře ročně na očkování proti chřipce a následně na chřipku. Vše se tají. Je tedy zcela jedno, na co dva lidé v Itálii odešli do jiné dimenze.

Ať je to cokoliv, hned byl použit příklad útoku coronaviru v EU a velice nebezpečného údajného šíření mezi lidmi. Dle příkladu asiatů zastavují vlaky, uzavírají města a snaží se asi udělat co největší paniku. Jak zpíval Fredy Mercury: Show must go on. Šou musí pokračovat.  …a pokračuje.

Po měření sítí 5G, která byla udělána na různých místech v Rakousku, Itálii, Německu a také v České republice, je potvrzen jejich provoz. Nikdo je zatím nepovolil. Na mnoha místech, autobusových zastávkách, v obchodních domech, křižovatkách a místech, kde se lidé zdržují jenom krátkou dobu, byly detekovány HOT SPOTY. Jsou to místa, kde i přístroje neměly možnost měřit radiaci sítě 5G, která byla zjištěna a identifikována. Byly přehlceny…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Znovu se vracím k článku, který jsme uvedli od agenta z Wuhanu. Řekl a nastínil lidem situaci, že údajným zabijákem není coronavirus, byl použit jenom jako zástěrka, ale záření sítí 5G, které tam bylo před nějakou dobou zkušebně zavedeno. Počkáme a uvidíme další vývoj celé sitace s hysterickými tahy vlád, které reagují naprosto digitálně.

Pravděpodobný brzký očekávaný kolaps systému z nafouknutých bank umělými deriváty a masivními podvody na lidstvo po celá desetiletí, bude určitě zapřičiněn CORONAVIREM a ničím jiným.

Berte prosím úvahu z mé strany jako můj osobní názor a všichni ostatní mohou mít názory rozdílné…..

Vždyť se přeci jedná jenom o konspirační teorie, že ano?????

napsal tm

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.