Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Co když vše, co jste se naučili, je lež

What If Everything You Were Taught Was A Lie?

Právě zde probíhá válka, ve které nehrají roli zbraně nebo vojenské průmyslové komplexy.

Je to válka o vědomí a většina lidí o ní nemá ani tušení.

V konečném důsledku by vzdělávací systém měl být obviněn za to, že nás krmí propagandou a nutí nás ji papouškovat, aby vše „zapadalo“ ve zbytku společnosti.

Naše veřejné školské systémy jsou nastaveny tak, aby studenty uvedly do otroctví ekonomiky, aniž by jim povolovaly možnost myslet kreativně či svobodně.

Pokud byste šťourali v tom, kdo tiskne učebnice našim dětem, za všemi byste našli sionistickou agendu.

Například, dědeček George Bushe, Prescott Bush, byl zatčen za poskytování finanční podpory oboum stranám druhé světové války, o tom se ve školách neučí.

Proč? Protože kdybychom se o tom učili, ŽÁDNÝ Bush by prezidentem zvolen nebyl.

What If Everything You Were Taught Was A Lie?

[wp_ad_camp_1]

Učíme se o Darwinově teorii a jak se člověk vyvinul z opice, ale jestli je to pravda, tak proč tu pořád máme opice?

A zajisté, Christopher Columbus Ameriku „neobjevil“.

Dejme tomu, že některé věci, které jsme se ve škole naučili, jsou pravdivé. Například matematika, muzika a některé další vědy, ale PRAVDIVÁ  historie je nám z určitých důvodů, jako je kontrola, podřízenost a konformita, držena v tajnosti.

Ve všech formách vzdělávání, jsou věčně zmiňována „fosilní paliva“ a to i na vysokoškolské úrovni. No není to směšné? Ropa je abiotická, což znamená, že má schopnost se sama doplňovat, ale přesto kvůli ní neustále drancujeme planetu. Přirozeně v tom nemohou být žádné jiné zájmy, než ekonomické.

Například, v pozdních 80. letech, Stanley Mayer vynalezl auto, které bylo schopno přejet Ameriku od pobřeží k pobřeží na 21 litrech vody. Automobilový průmysl mu za jeho vynález nabídl 1 miliardu dolarů, ale ten odmítl, protože ho chtěl rozšířit mezi lidi. Krátce nato byl otráven a jeho vynález byl od té doby světu tajemstvím, přesto se naše děti o takových vynálezcích, jako byl Mayer, ve školách neučí, ani nejsou k rozvoji alternativních zdrojů paliva vedeny.

Našim dětem je kladena nevyhnutelná otázka: „Čím chceš být, až vyrosteš?“ Jejich odpovědi bývají různé podmíněné formy ekonomické podřízenosti, místo toho, co skutečně chtějí dělat.

Jakmile pochopí koncept peněz, lepší otázka by pro ně byla: „Kdyby neexistovaly peníze, co by jsi chtěl dělat se svým životem?“

Agenda „falešných“ zpráv

V poslední době bylo mnoho webů napadnuto stránkou PropOrNot, že obsahují „falešné“ zprávy a ruskou propagandu. Do těch spadá i In5D.com. JAKÁKOLIV webová stránka, která odhaluje tyranskou a utlačovatelskou agendu USA je s největší pravděpodobností považován za podporovatele ruské propagandy, protože jsou to weby, které KLADOU PŘÍLIŠ MNOHO OTÁZEK!

Kvůli agendě „falešných“ zpráv jsou mainstreamová média kontrolována pro své SKUTEČNĚ falešné zprávy, které poskytují.

https://youtu.be/REPFH2V_EYo

Už je zcela očividné, že mainstreamová média a vojenský průmyslový komplex jsou ti skuteční propagandističtí konspirátoři.

Následující řádky jsou důkaz, jak je propaganda používána proti lidem v USA:

Pozměňovací návrh 114 NDAA byl schválen sněmovnou v květnu 2012.

Smith-Mundt zákon o modernizaci (2012) zní:

 

Sek. 501. (a) Tajemník a vysílací rada (Broadcasting Board of Governors) jsou oprávněni používat prostředky vyčleněné, nebo jinak zpřístupněné, v souvislosti s informačními programy veřejné diplomacie k zajištění přípravy, šíření a využívání informací o Spojených státech, jeho lidu a politicích, určených pro zahraniční publikum, a to prostřednictvím tisku, publikací, rádia, filmů, internetu a jiných informačních médií, včetně sociálních médií a informačních center, instruktorů a dalších přímých či nepřímých prostředků komunikace.

(b)(1) S výjimkou případů uvedených v odstavci (2), tajemník a vysílací rada může na žádost a náhradu přiměřených nákladů vzniklých při plnění takové žádosti zpřístupnit ve Spojených státech, filmy, obrázky, video, audio a další materiály připravené pro šíření v zahraničí nebo byly šířeny v zahraničí.

Podle Michaela Hastingse: „Tento nový zákon dal ministerstvu zahraničí a Pentagonu rozsáhlé pravomoci k tomu, aby televize, rádio, noviny a sociální média vyvíjeli tlak na americkou veřejnost.“

„Odstraňuje to ochranu Američanů,“ říká úředník z Pentagonu, který byl zákonem znepokojen. „Odstraňuje to dohled nad lidmi, kteří informace tvoří. Neexistují žádné kontroly ani mantinely. Nikdo neví, zda je daná informace přesná, zcela přesná nebo zcela smyšlená.“

zdroj

Pamatujete si tyto falešné „záběry“ z války v zálivu?

https://youtu.be/qdUiZWibpnE

Propaganda falešných zpráv. To je důvod, proč sledovanost televizních a novinových zdrojů značně poklesla a také proč se lidé obrací k alternativním zpravodajským webům pro SKUTEČNÉ zprávy, v jejichž poskytování mainstream selhává.

What If Everything You Were Taught Was A Lie?

Nepohodlné artefakty

Existují doslova tisíce „nepohodlných artefaktů“, které nám ukazují, že jsme tu ve skutečnosti o MNOHO déle, než nám předkládá oficiální evoluční teorie i Bible, přesto se na žádná střední škola k tomuto tématu ani nepřiblíží, protože by spadl hřebínek všem náboženstvím.

Například v Illinois byla nalezena dobře zachovaná 200 tisíc let stará mince v hloubce 114 stop hned vedle Chillicothe, Illinois. Podle státních geologických výzkumů v této oblasti je vrstva půdy, ve které byla mince nalezena, stará 200 – 400 tisíc let.

Kdyby byla pravda o naší historii odhalena, způsobilo by to přepis historie ve všech vzdělávacích útvarech a z učitelů „historie“ by to udělalo idioty, tedy je mnohem snazší pravdu potlačit než uznat, že nám lžou a tím mimochodem zničit náboženství.

Na začátku…bylo náboženství a vláda

Falešné zprávy nám jsou předkládány po tisíciletí. Je naprosto zřejmé, že náboženství nás učilo již od začátku pololžím anebo lžím úplným.

Podle křesťanské Bible Bůh stvořil Adama a Evu a řekl jim, aby byli plodní a množili se.

Na základě tohoto předpokladu bychom všichni měli být produkty incestu.

Existují čtyři odlišné krevní skupiny (A, B, AB a 0) spolu s 2 různými Rh faktory (pozitivním a negativním). Je doslova NEMOŽNÉ, abychom měli 4 jiné krevní skupiny a 2 různé Rh faktory, které by vzešly z Adama a Evy, přesto to lidé i nadále vesele přijímají jako pravdu, aniž by svůj původ zpochybňovali.

Bible se datuje do doby před zhruba 6000 lety. Za předpokladu, že v této době Bůh vše stvořil, neměly by existovat žádné zkameněliny starší 6000 let.

V Genesis 1:26 se uvádí: „UČIŇME člověka k obrazu NAŠEMU…“ Kdo jsou ONI? Někteří náboženští fanatiky budou prohlašovat, že je to otec, syn a duch svatý, ale tohle bylo DLOUHO předtím, než byl „syn“ konceptualizován, nemluvme o Adamovi a Evě.

Dalším příkladem by byl Noah a jeho údajné shromažďování párů od každého živočišného druhu na planetě. Jak mohl ze Středního východu shromáždit zvířata jako je lední medvěd nebo tučňák?

Pro většinu lidí je těžké pochopit, že náboženství i elity vám budou lhát za účelem naplnění jejich agendy.

V náboženství nenajdete více než pár členů římsko-katolické církve, kteří potvrdili, že fiktivní peklo neexistuje.

Příklad ze světské moci: podívejte se jak Hitler nechal zapálit vlastní budovu říšského sněmu a obvinil za to komunisty, jen aby inicioval válku. Mnoho lidí věří, že ten stejný vzor byl použit 11. září.

https://youtu.be/B_3Ynmah0Q4

Čím blíže se podíváte, tím spíše zjistíte, že náboženství a vlády jdou ruku v ruce, protože obě mají stejné cíle: kontrola mas a jejich ovládání a odebrání jejich svobody, zatímco potlačují svobodu myšlení a tendence ke kladení nepohodlných otázek ohledně oficiálních tvrzení.

Doslova televizní „programování“

Zdá se, že většina lidí zaujímá takový postoj, že když něco mluvící hlava na oficiální zpravodajské stanici, jako je CNN, řekne, tak to jistě musí být pravda. Informátor CIA již potvrdil, že scénář zpráv je psán na desetiletí dopředu s cílem ovlivnit veřejné mínění.

https://youtu.be/5ED63A_hcd0

Článek nadepsaný „Proč Obamova administrativa dostává vládní monitory do redakcí“ ukazuje, že v USA nikdy nebude existovat něco jako „spravedlivé“ a „objektivní“ zpravodajství.

Televizní program, který lidé sledují, je tak primitivní a intelekt odsávající, že je lepší se na televizi nedívat vůbec. Kromě toho, že reklamy jsou buď humbuk plný materialistických blbostí, které nepotřebujeme, zpracovaných potravin s GMO, alkohol(ism)u nebo zázračných pilulek velkých farmaceutických firem, které váš problém dočasně záplatují, ale nikdy vás doopravdy z ničeho nevyléčí. Herci, kteří jsou využíváni k prodeji těchto produktů nám nakonec řeknou, že nejsme dostatečně krásní a že naše životy by s daným produktem byly o mnoho šťastnější.

To je DOSLOVA programování, co přijímáme z televizních obrazovek, přesto to miliony lidí bude i nadále ochotně sledovat, než aby udělali něco pro sebe a našli si hobby nebo vytvářeli něco prospěšného pro lidstvo.

Ti mocní vás chtějí co nejvíce rozptýlit, abyste neměli dostatek času na kritické či snad svobodné přemýšlení o čemkoliv jiném, než kdo zrovna vyhrál poslední sportovní utkání nebo nejnovější reality show.

 

Kde je pravda a komu bych měl veřit?

Pro ty, kteří přespříliš sledují televizi: Každý den, který ztrácíte nicneděláním je vždy o jeden den méně, kdy máte možnost zdokonalit sám sebe, své tělo, mysl i ducha.

Místo sledování televize můžete strávit čas čtením a učením se od mistrů. Místo získávání zpráv od mainstreamových médií bežte raději na alternativní zpravodajské weby jako je In5D Alternative News, abyste získali data, která se k vám jinak nedostanou.

Je smutné, že většina lidí bude bojovat za ten stejný systém, který z nás dělá otroky, než si představit svět, ve kterém nejsou peníze, vláda ani náboženství.

Einstein je často citován: „Šílenství je dělat pořád tu samou věc znovu a znovu, ale očekávat pokaždé jiné výsledky.“ Tohle je připomínka toho, jak končí každé volby. Vždy se redukují na to menší ze dvou zel…ale pokaždé skončíme se zlem.

Když se dostatečně dobře díváte, vždy máte možnost najít pravdu, ale většina lidí nemá vůli trávit čas hledáním a myšlením. Jsou to ti stejní lidé, kteří jsou spokojeni se svými 3-5 hodinami denně u televize.

Nakonec vždy používejte svůj rozum, ať už hledáte cokoliv, včetně čehokoliv na těchto stránkách. Pokud vám něco říká, že je něco špatně, pak skutečně nemusí být s tím, co čtete, všechno v pořádku.

Jste neustále vedeni k nacházení odpovědí, ať už je získáte díky svým osobním zkušenostem nebo zkušenostem jiných. Při hledání mějte mysl otevřenou všemu, co čtete a na co se díváte.

Válka o uvědomění zajde tak daleko, jak jí to dovolíte.

VŠECHNO ZPOCHYBŇUJTE!

[wp_ad_camp_1]

přeložila: raja

zdroj: 1

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
7 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře