…..i obyčejným lidem začínají být podezřelé divné úkazy nad hlavami . Ano, nejedná se o přirozené počasí, ale o zcela evidentní umělé počasí zaviněné chemtrailsy, tak zvaný  klimaterorismus….

08:54

[wp_ad_camp_1]

Všechno začalo v noci ze dne 21.06 na 22.06. Ráno se lidé probudili do „nádherně“ zachemtrailsovaného rána. Obloha měla nevídané stopy po rozptylu jedů z letadel. Chemtrailsování trvalo až do pozdních odpoledních hodin a výsledek se dostavil. Bylo by dobré se podívat na následující obrázky z radaru ČHMU. Můžeme se domnívat, že mají zájem zničit úrodu a lesy. Potom budeme potraviny nuceni dovážet ze zámoří. Že ano? A výsledky byly žalostné, pro „konstruktéry situace“ asi nad očekávání. Podívejte se sami.

Všechno začalo den až dva před bouří 22.06 nad Atlantikem…..

Oblohu na které jsou mraky do pravého úhlu, vyřízlé jako podle pravítka, jsem ještě nikdy neviděl. V přírodě jsou v podstatě nemožné. Neznámé nejsou ale systému HAARP, který díky určitému druhu vln, umí zmíněné dokonale.

Obrázek 1: Řízená oblačnost nad Atlantikem při akci udržování dlouhodobého sucha v Evropě. Příroda však nezná pravé úhly…..


Obrázek 2.: Detail pravoúhlé oblačnosti.- viditelné chemtrailsové pruhy.

Obrázek 3.: Tvoření umělé chemtrailsové oblačnosti v oblasti Itálie (cíl: vytvoření oblasti nízkého tlaku, či elektromagneticky řiditelné oblasti.)

Zdroj obrázků: Eosdis Worldwiew https://go.nasa.gov/2sYw0Lh

Zdroj obrázků je použit z (1)
[wp_ad_camp_1]

Před půlnocí začalo bouřkové peklo v České republice. Znatelné jsou na snímcích radarové paprsky z Brdů.

Bouře se postupně přesunula na Vysočinu, kde pomocí HARRPU a za účastí radarů a vysílačů mobilních telefoních sítí způsobila miniaturní tornáda. Pozorovatelé tvrdí, že viděli stovky nití z mrků padajících na zem. Miniaturní tornáda – (nitě) se nacházela většinou v podlouhlém obdélníku.

Srážky v danný moment byly maximální hodnoty 60. (přívalové deště) Za povšimnutí stojí digitální charakter zmíněného dění.

Následující kruhy, které byly způsobeny radarem Skalky, měly za úkol zvýšit koncentraci srážek a opětné vytvoření pruhů s tornády.

 

[wp_ad_camp_1]

 

Výsledek byl jednoznačný. Miniaturní tornáda, která se dotkla stromů zbůsobila ulomení stromu uprostřed kmene. Dle jednoho hajného na Vysočině, který se stará asi o 400 hektarů lesa, máme potvrzeno, že bylo v jeho revíru vejpůl zlomeno kolem 1500 stromů.

 

tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.