…..kdy se konečně ke kormidlu dostanou rozumní lidé a otočí směr. Bude to ještě dřív než bude pozdě? Nebo nás Evropany vlády již PRODALY? a nechají nás všechny zmasakrovat???? Pak se máme na co těšit. U nás to také pomalu začíná klíčit!!!!

08:54
[wp_ad_camp_1]

Když starosta Manchesteru Andy Burnham po pondělním útoku uvedl, že se jednalo o v současnosti již „běžnou záležitost,“ nenechalo to britskou reportérku Katie Hopkinsonovou chladnou. Pr

...

„Zatímco se snažíme dodržovat lidská práva džihádistů, naše děti umírají,“ řekla reportérka

Zatímco Hopkinsonová uvedla, že rozhodně nemluví za celou Velkou Británii, poznamenala, že je sice potřeba se sjednotit, ale v první řadě proti terorismu.

„V této zemi děláme určité volby,“ řekla novinářka. „Rozhodli jsme se sem vpustit džihádisty a tím jsme si vybrali i to, že jsou naše malé dívky zabíjeny. Rozhodli jsme se, že budeme respektovat lidská práva džihádistů, kterých chodí po našich ulicích na 3 000, protože jejich lidská práva představují větší zájem než obrana našich malých dětí,“ uvedla Hopkinsonová, která je sama matkou tří dětí ve věku 12, 11 a 8 let.

„Pokud tohle znamená, že prohrávají, pak je opravdu nechci vidět vyhrávat,“ řekla redaktorka o islamistech.

„Jsme unaveni z příběhu o tom, že jsme silní a džihádisté slabí. Byli jsme zraněni, byli jsme pošlapáni a já jsem přesvědčena o tom, že běžná populace už má dost toho, že se s ní zachází tak hrozně a že vidí naše děti umírat jen kvůli tomu, abychom dodrželi lidská práva teroristů, jež se nás snaží zabít,“ dodala Hopkinsonová.

Britští rodiče se bojí pouštět své děti ven

Reportérka rovněž uvedla, že jí přicházejí emaily od mnoha britských žen a matek, které se bojí chodit ven nebo pouštět ven své děti a o víkendech chodit do obchodních domů nebo restaurací. „Tohle je to pravé poselství britského lidu, nikoliv propaganda šířená v médiích, kdy lidé ukazují k nebi prázdná gesta a tvrdí, že zůstanou silní,“ řekla novinářka.

Foto: Eagle Rising

„Je mi opravdu hrozně líto, že tato země, kterou tolik miluji, upadla do rukou politiků, kteří stále nenazývají současné dění pravými jmény. Jedná se o islámský teror a my proti němu musíme bojovat!“ řekla rozčilená reportérka.

„Ráno jsme s dětmi vedli konverzaci o tom, jakým způsobem byli lidé při útoku v Manchesteru zabiti. Mé děti to slyší všude kolem sebe, ze zpráv, od lidí a zajímalo je, proč byly v bombách hřebíky a šrouby. Vysvětlila jsem jim, že to bylo proto, aby byli lidé co nejvíce zraněni, načež mi mé malé děti řekly, že by byly raději zastřeleny. To není konverzace, kterou bych s nimi v tomhle věku chtěla běžně vést,“ řekla Hopkinsonová, která již vyslyšela spousty podobných názorů od jiných matek a otců.

Na celý rozhovor s Hopkinsovou se můžete podívat zde:

https://www.youtube.com/watch?v=cFMYDiszJlo

Reportérka také vyzvala na Twitteru ke „konečnému řešení“ nastalé situace, za což si vysloužila udání na policii. Její poznámka, která byla adresována televiznímu moderátorovi Phillipu Schofieldovi, byla obviněna z toho, že používá „nacistický termín pro holocaust“.

Zdroj (1)
[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.