Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

Kolem Mikuláše Mináře se tajní agenti jenom rojí!

Milion chvilek má podivně stejné cíle jako německá revanšistická politika Landsmanšaftu! Významní aktéři milionu chvilek procházejí školením ideologa revanšismu T.A.Fischera. Spis agenta „Střelce“ naznačuje, že otec Mikuláše Mináře mohl být předán StB k řízení jiné tajné službě východního bloku, možná STASI. Spis agenta StB nejvyšší kategorie A „Karla Hláška“ dokazuje, že otec Mikuláše Mináře podnikal v objektu, o kterém rozhodoval jeho soused, agent StB! Přitom všem se otec Mikuláše Mináře vyjádřil, že jej StB nechala vyhodit ze studií a že podepsal petici proti rozmístění sovětských raket! Jenže StB jeho svazek nikdy neoznačila NO – nepřátelská osoba, a nechala ho archivovat do roku 2030! To je naprosto neobvyklé, a naznačuje, že otec Mikuláše Mináře mohl být předán k řízení „spřátelené“ tajné službě! Nebo měla StB ve spisech neskutečný bordel! Kdo ví! Ale mělo by se to celé vyjasnit!

[wp_ad_camp_2]

Cílem Milionu chvilek je odstranění těchto českých politiků: Babiše, Okamury, Klause, Foldyny a Zemana. Tento cíl byl Mikulášem Minářem vyhlášen už 22.8.2018. Tento cíl je podivuhodně shodný s cílem Sudetoněmeckého landsmanšaftu, který definoval Tilman Asmus Fischer, vůdce pruského landsmanšaftu! Tento cíl dokonce potvrdili Angela Merklová, Horst Seehofer, řada dalších německých politiků, a dokonce zde mluvčí německé vlády!

 

[wp_ad_camp_2]

Cílem této politiky je odstranit národní uvědomění Čechů, Poláků, Slováků a Maďarů, odstraněním jejich národních vůdců, protože jenom tak bude dosaženo celkového cíle, odstranění Benešových, Bierutových a dalších dekretů, a tyto budou zrušeny samotnými státy, které je vydaly, protože Německo toto činit nemůže! Tím dojde k odstranění hrozby, že Německo bude muset vyplatit dlužné válečné reparace! Tím dojde k tomu, že Němci získají zpět svůj majetek a vliv, zejména v Česku a Polsku, a tím dojde k likvidaci, těchto národních států a jejich suverenita bude předána do Bruselu, Německo tak bude jeho prostřednictvím řídit celou Evropu!

(foto od „Asmuse“ Školení v Německu. Kníže nespí.)

Tento cíl Německo dosahuje pomocí řízení politických procesů prostřednictvím svých 5. kolon na území tímto útokem dotčených států. Aktivisté Milionu chvilek se do těchto školení, pod řízením Tilmana Asmuse Fischera dlouhodobě zapojovali Za nepřítele byl už 12.5.2017 na těchto školeních označen Babiš a nacionalističtí a populističtí politici! Školení se účastnil například signatář Milionu chvilek Libor Rouček, který dne 2.11.2019 nechal nečinně srazit k zemi člena konfederace politických vězňů ČR, který chtěl vznést na konferenci Česko-německého diskusního fóra, kam byl pozván, vůči Německu požadavek na vyplacení válečných reparací, a to příslušníky asi tajných služeb, kteří po incidentu okamžitě opustili v neoznačených stříbrných dodávkách místo konání konference (odkaz na díl) Z uvedeného je tedy zřejmé, že cíl Milionu chvilek je obsahově totožný s cílem revanšistických sil v Německu, které se nesmířily se ztrátou moci Německa ve světě, a snaží se ho obnovit! A že ve prospěch tohoto plánu jednají lidé proškolení Tilmanem Asmusem Fischerem a zároveň napojení na Milion chvilek!

(foto Další školení Asmuse, tentokráte v Čechách. Druhý zleva Libor Rouček. Kníže spí)

V této souvislosti působí značně zlověstně nevyjasněná minulost otce Mikuláše Mináře, předsedy Milionu chvilek. Otcem Mikuláše Mináře je František Minář narozen 21.8.1960, který udává adresu: ČP 1194, 389 01, Vodňany. Tato osoba je přitom totožná s osobou evidovanou Krajskou správou StB České Budějovice – jako Střelec, číslo svazku 14494. Jde o svazek kategorie si.pdf (tedy nejde o svazek proti nepřátelské osobě kategorie NO) Ze svazku „Střelec“ vyplývá, že byl veden v letech 1975 až 1982, a archivován do roku 2030! Tato absolutně neobvyklá doba archivace tedy do 70 let fyzického věku, v situaci, kdy se nejedná o nepřátelskou osobu (NO), a skutečnost že svazek byl založen v roce 1975, tedy v 15 letech „Střelce“ Františka Mináře, odpovídá (naznačuje) dle zvyklostí, možnost, že se pravděpodobně jedná o osobu předanou do podřízenosti STASI zejména proto, že (spis vedl odbor 2/2, tedy kontrarozvědka proti německy hovořícím zemím).

 

[wp_ad_camp_2]

Tato hypotéza koresponduje s životopisem Františka Mináře, který se vyjádřil, že byl StB vyhozen ze zemědělské fakulty v Českých Budějovicích v roce 1982, protože podepsal petici proti rozmístění raket! Tato petice skutečně byla odeslána Ronaldu Reganovi, ovšem podpis Františka Mináře dle zdrojů KPV neobsahuje, a ani není uvedeno jeho jméno v seznamu členů protikomunistického odboje, kam by patřilo, kdyby takovou to aktivitu vyvinul a prokázal. Z uvedeného rozporu mezi svazkem StB (1982, není Nepřátelská osoba) a údaji Františka Mináře Střelce (byl vyhozen v roce 1982 ze školy StB), je možné vyhodnotit, že, kdyby měl František Minář pravdu, StB by v roce 1982 neukončila jeho svazek a nebo by na něj napsala NO!

Navíc samotná délka svazku 7 let je opět velmi divná. Podezření navíc neuklidňuje následný pohyb Františka Mináře „Střelce“ v Praze, který potvrdili naše zdroje, protože ten naprosto odpovídá podezření, že by převeden pod řízení Stasi! Není totiž normální, aby se „Střelec“ chlubil protistátní činností,vyšetřováním StB, vyhozením z fakulty v českých Budějovic„ a ihned po tom by StB jeho spis ukončila, aniž by jej dále sledovala jako nepřátelskou osobu, a navíc StB spis neoznačila NO (nepřátelská osoba), ale SI (S – signální, I-informátor – podle předpisu StB) a navíc za situace, kdy se začal vyskytovat v ostře sledovaném pražském prostředí a navazovat kontakty na kulturní scénu!

(foto Asmus osobně! Teď je sice trošku starší! Ale už tenkrát chtěl zpátky do vlasti!)

Další velmi zajímavou osobou kolem Mikuláše Mináře je Agent StB nejvyšší kategorie A Miloš Veselý, krycím jménem „Karel Vlášek“ Ze spisu v příloze vkr.pdf v příloze vyplývá že byl řízen 15.brigádou Pohraniční stráže z Českých Budějovic. VÚ 5343 a možná v podřízenosti speciální výcvikové jednotky PS umístěné v areálu zámku Libějovice,  nedaleko Vodňan. Miloš Veselý. je narozen 22.10.1962,bytem Vodňany 1196 (František Veselý 1194). Oba jmenované, mimo StB spojuje restaurace Družba ve Vodňanech na adrese  Výstavní 1043, Pomineme-li skutečnost, že proti totalitnímu režimu naladěný František Minář,dle svých vzpomínek pronásledovaný StB,která ho ovšem nepovažovala za NO, nepřátelskou osobu, nezměnil totalitní název Družba, vyvstává otázka proč kooperuje s agentem StB neboť dle ĆÚZK je majitelem objektu Družba společnost Ganymed, s.r.o. a jejím jednatelem v době části podnikání Františka Mináře v objektu podle živnostenského rejstříku byl právě Miloš Veselý! Navíc jsou oba sousedé!

 

[wp_ad_camp_2]

Vyvstává tedy řada otázek, okolo otázky možného napojení vedení Milionu chvilek na StB nebo dokonce německou rozvědku, nebo STASI, a ty odpovídají našim předešlým zjištěním, že se širší vedení Milionu příliš zapletlo s německou revanšistickou politikou Tilmana Asmuse Fischera a německé vlády! Tyto otázky by měly být promptně vysvětleny! Existuje zde celá řada podivných událostí a souvislostí.

Autoři zásadně nepodporují ani Babiše, ani další politiky, proti kterým hnutí Milion chvilek demonstruje !

Zdroj: 54

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
12 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře