Žaloba trumpova týmu na volby v Pensylvánii již byla podle očekávání postoupena k Nejvyššímu soudu. Na jednání 25. listopadu předložil právník giuliani nespočet důkazů – včetně „velmi záhadné statistiky“. Bylo rozesláno 1,8 milionu poštovních volebních lístků, během sčítání však bylo započítáno 2,5 milionu. Toto číslo bylo na vládním webu až do včerejška – a nyní bylo smazáno. Proč?

25. listopadu se v Gettysburgu v Pensylvánii konalo slyšení státního senátora, na kterém právní tým trumpovy kampaně představil důkazy, které shromáždili ohledně obvinění z podvodu v Pensylvánii.

Jednou z žádostí trumpova právního týmu vedeného rudym giulianim bylo ukázat na veřejném slyšení, že skutečně existují stovky přísežných svědků a skutečných důkazů o velkém volebním podvodu, o čemž většina médií kategoricky neinformovala, uvedl později guiliani v rozhovoru s „NEWSMAX“.

Gettysburg je malé americké město s populací necelých 8 000. V roce 1863 to však byla zjevně scéna jedné z nejdůležitějších bitev v americké občanské válce, kterou giuliani zmínil ve svém úvodním projevu.

Poté guiliani uvedl obvinění z obžaloby.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Giuliani: Republikánským volebním pozorovatelům bylo bráněno

Prvním obviněním Giulianiho bylo, že republikánští volební pozorovatelé v okresech vedených demokraty v Pensylvánii nesměli kontrolovat správnost vnějších obálek, ve kterých byly hlasovací lístky zasílány.

Mnozí pozorovatelé voleb byli při volbách po celá desetiletí, uvedl giuliani a zákon vyžaduje, aby při každém otevření a vyjmutí poštovního hlasovacího lístku byl přítomen jeden demokratický a jeden republikánský volební zkoušející. Ale letos to bylo poprvé, co byli republikáni drženi stranou.

Podívejme se, co říká sám giuliani:

„Propočítali jsme to a důkazy ukazují, že ve volbách v Allegheny County a Philadelphii bylo doručeno 682.770 poštovních lístků.“ To však nemohl zkontrolovat ani jediný republikán. Všechny tyto hlasy mohly být pro Joa Bidena, ale také mohly být všechny pro někoho jiného, ​​mohly být bez identifikace, mohly pocházet od stejné osoby, mohly být bez jakéhokoliv jména. Nemáme tušení, co je pravda. Ale nyní bude velmi těžké je dát nějak dohromady.

Mohli bychom požádat soud a nechat si ty obálky vydat. Bylo by velmi zajímavé podívat se na těchto 682.770 obálek.

Bylo by velmi zajímavé vidět – pokud byly tyto obálky uloženy – kolik z nich nebylo vyplněno. Ale v každém případě, podle právní předlohy ve vašem státě, kterou jste stanovili, jsou tyto hlasovací lístky neplatné, “uvedl trumpův právník.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tento model byl patrný i v ostatních státech, konkrétně v Georgii, Michiganu, Wisconsinu, Arizoně a Nevadě, uvedl giuliani. Jedná se přesně o ty státy, ve kterých trumpova kampaň vede soudní spory proti výsledkům voleb.

guiliani dále řekl:

„Soudce mylně předpokládal, že jsme chtěli 6 milionům lidí odebrat volební právo. Nikoho nechceme připravit o volební právo. Chceme pouze diskvalifikovat 682.000 hlasů, aby 74 milionů lidí nebylo zbaveno volebního práva. Protože přesně to se tu stalo díky podvodu. “

Záhadná statistika: rozdíl téměř 700.000 poštovních volebních hlasů

Advokát dále vysvětlil, že počet spočítaných poštovních hlasů byl mnohem vyšší než počet voličů registrovaných pro poštovní hlasování, kterým byl poštovní hlasovací lístek zaslán. Podle údajů na oficiálním vládním webu byl tento rozdíl těsně pod 700 000 hlasy.

Giuliani to nazval „velmi záhadnou statistikou:“

Ve státě Pensylvánie bylo odesláno 1.823.148 hlasovacích lístků. Z nich bylo vráceno přibližně 1,4 milionu.
Při počítání hlasů pro prezidenta jste však napočítali 2,5 milionu. Nevím, co způsobilo ten rozdíl 700 000 hlasovacích lístků. Takže rozdíl mezi počtem hlasovacích lístků, které jste odeslali, a počtem hlasovacích lístků, které byly spočítány.

Tento počet 2. 589.242 korespondenčních volebních hlasů byl až do včerejška zveřejněn na vašem vládním webu. Včera pak bylo toto číslo bez vysvětlení smazáno. Toto vysvětlení by mě ale velice zajímalo“, řekl giuliani.

Zeptal se také, jak je možné, že 22.686 poštovních hlasovacích lístků se vrátilo ve stejný den, kdy byly odeslány. Podle guilianiho existovalo také dalších 32.591 poštovních hlasovacích lístků, které byly vráceny den po jejich odeslání, a dalších 20.000 hlasovacích lístků, které byly doručeny zpět ještě před jejich odesláním.
Jak je to všechno možné? Divil se právník.

Neexistuje žádné vysvětlení pro žádnou z těchto anomálií. Přičemž se zde podle guilianiho jedná jen o malou oblast.

 

[wp_ad_camp_2]

 

30.000 hlasovacích lístků od zesnulých

Právník rovněž upozornil na skutečnost, že zesnulí zasílali hlasovací lístky, a dodal: „Pro mrtvé je pravděpodobně jednodušší volit poštou, než se dostavit osobně. Bylo jich celkem asi 30.000. Zkontrolujeme záznamy hřbitovů ve Filadelfii. “

Dále řekl směrem k přesedajícímu slyšení:

„Kromě toho jste rozeslali 4.984 hlasovacích lístků, které nikdy nebyly požadovány, atd., atd… Jen kvůli těmto dvěma obvodům a možná ještě třetímu jsou tyto volby ve vašem státě podvodem. Je to škoda, “řekl guiliani.

Mluvil o dvou okresech Philadelphie a Allegheny County v Pensylvánii.

Advokát Justin Quader: Volební pozorovatelé byli drženi daleko

Podívejme se nyní také na tři z deseti svědků, kteří dostali slovo: Jedním svědkem je právník Justin Quader.

Je certifikovaným republikánským pozorovatelem voleb a byl ve službě ve Filadelfském kongresovém centru, aby zkontroloval volby. Před senátory a poslanci řekl:

„Za prvé, volební výbor ve Filadelfii zpracoval stovky tisíc korespondenčních volebních lístků bez jakéhokoli civilního dohledu nebo pozorování. Hlasovací lístky byly uloženy, zpracovány, otevřeny a spočítány v hale F kongresového centra.

Hala F je obrovský prostor o rozměrech 100 x 100 metrů, tj. dobrých 10.000 metrů čtverečních. Volební výbor postavil plot, který zasahoval asi 15 metrů do místnosti. Všichni pozorovatelé se mačkali za tímto plotem. Na druhé straně plotu bylo více než 100 úředníků zaneprázdněných otevíráním a zpracováváním poštovních hlasů. Tito maskovaní pracovníci byli umístěni na ploše přibližně 9.000 metrů čtverečních a ve vzdálenosti přibližně tří metrů až více než 60 metrů od pozorovatelů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Na rozdíl od toho, co možná oznámili v některých médiích, drtivá většina – odhaduji alespoň 96 % pracovníků – zpracovávala dopisy ve vzdálenosti více než 4 až 60 metrů od nás.

Vzhledem ke vzdálenosti pracovníků od vztyčených plotů nebylo ani pro mě ani pro ostatní pozorovatele možné žádným způsobem vidět, co přesně tam dělají.

Volební pozorovatelé nemohli napadnout žádné rozhodnutí nebo ustanovení týkající se zpracování těchto korespondenčních hlasovacích lístků. Nad stovkami tisíc korespondenčních hlasovacích lístků nebyl žádný civilní dohled, žádná příležitost pro pozorovatele zkontrolovat otevřené obálky, sledovat postup nebo zasáhnout.
Považuji to za problém a za porušení pravidel. “ Tolik svědek a právník.

Bezpečnostní expert: zmizelo 47 paměťových USB karet

Další volební pozorovatel, Gregory Stenstrom, se na jednání vyjádřil k obvinění z podvodu. Stenstrom je bývalý velící důstojník námořnictva. Je válečný veterán. Je také dle svých údajů výkonným ředitelem své soukromé společnosti a forenzní počítačový expert na bezpečnost a podvody.

Tvrdil, že zmizelo 47 paměťových USB karet použitých během voleb 3. listopadu. Rovněž uvedl, že by bylo potřeba zpochybnit až 120.000 hlasů odevzdaných ve volbách.

„Osobně jsem měl příležitost několikrát pozorovat, jak vedoucí hlasovacího zařízení načítá do hlasovacích zařízení USB karty. Tato osoba nebyla kontrolována a také nebyla součástí procesu, který bych chápal. Tato osoba přišla s taškami plnými paměťových USB karet.

Paměťové karty USB lze použít k ručnímu přenosu dat z jednoho elektronického zařízení do druhého. Stenstrom uvedl, že tyto karty mohly být použity k přidání nelegálních hlasů k počtu hlasů federálního státu.

Rovněž uvedl, že chybí dostatečný dohled nad tím, jak státní volební úředníci zacházejí s hlasovacími lístky. „Ve všech těchto případech byl řetězec důkazů o původu přerušen,“ řekl.

A dále:

V den voleb nebyl zachován řetězec důkazů pro hlasovací lístky, obálky ani USB karty. V žádném z těchto případů se zaměstnanci nedrželi postupů stanovených volební radou okresu Delaware County, “uvedl bývalý důstojník.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Svědek také sdělil zákonodárcům v Pensylvánii, že úředníci orgánů činných v trestním řízení zůstali po oznámení nesrovnalostí nečinní.

Stenstrom řekl: „Doslova jsem prosil několik donucovacích orgánů, aby získaly forenzní důkazy z počítačů. Je to jednoduchý proces. Zálohování dat ze všech 5 strojů by netrvalo déle než hodinu. Ale navzdory mým námitkám tak nebylo učiněno, a to se stalo už před třemi týdny. “

Expert na kybernetickou bezpečnost: Mohlo být manipulováno až s 1,2 miliony hlasů

Plukovník ve výslužbě Phil Waldron na jednání uvedl, že hlasovací automaty používané ve Spojených státech byly postaveny za účelem manipulace voleb. Tvrdil, že v Pensylvánii mohlo být manipulováno až s 1,2 miliony hlasů.

K určení přesného počtu je potřeba provést forenzní analýzu.

Hlasovací systémy v USA a Pensylvánii byly postaveny tak, aby byly manipulovatelné, “řekl Waldron.

Je profesionálem v oblasti kybernetické bezpečnosti, který se již 30 let věnuje zpravodajskému a informačnímu vedení válek.

Waldron také výboru řekl, že si osobně povídal se synem jednoho kubánského zpravodajského důstojníka, kterému řekli rodinní příslušníci bývalého vládce Venezuely, nyní zesnulého Huga Cháveze, že si „nemá dělat starosti s populistickým protivníkem Madurem ve volbách ve Venezuele “, protože „jejich otec investoval peníze do vývoje hlasovacích zařízení Smartmatic “.

Waldron uvedl, že jeho tým od srpna zkoumá problémy s manipulací hlasovacích systémů a že mnoho dalších vědců také hlásilo podobné problémy.

Waldron zdůraznil:

Existuje mnoho, mnoho dalších týmů, jako je ten náš, které se připojily k tomuto boji a bijí na poplach. “

Waldron na jednání rovněž uvedl, že tato volební manipulace byla pozorována také v Itálii a dalších zemích.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dominion obvinění popřel

Poté, co zazněla tato obvinění, vydal ještě téhož dne Dominion prohlášení, ve kterém uvedl: „Dominion nemá žádné spojení se společností Smartmatic nebo Venezuelou.“ Dominion sdělil: „Sčítání hlasů provádějí okresní a státní volební úředníci, nikoli Dominion. Naše systémy podporují pouze hodnocení těchto úředníků. Servery, na kterých běží software Dominion, jsou umístěny v místních volebních kancelářích, nikoli v zámoří. Data se nikdy nedostávají mimo kontrolu místních volebních úředníků. “Tolik Dominion.

Prezident Trump se překvapivě přihlásil ke slyšení

Také Prezident trump se při jednání krátce přihlásil telefonicky o slovo. Zopakoval svá předchozí prohlášení a řekl:

Tyto volby byly zmanipulovány, a to nemůžeme dopustit. To pro naši zemi nemůžeme dopustit. […] Tyto volby musí být otočeny, protože jsme v Pensylvánii mnohonásobně zvítězili. A ve všech těchto swingových státech jsme mnohonásobně zvítězili. “

Pochválil také svého právníka: „rudy je tím nejlepším starostou v historii New Yorku a má to svůj důvod: má velkou odvahu, nenechá se odradit a chce dělat jen to, co je správné. Toto je vyvrcholením jeho úspěchů, protože tím zachraňuje naši zemi. “

giuliani: Americké hodnoty jsou v nebezpečí

Skutečně giuliani nechal ve své řeči zaznít, že mu v tomto procesu jde o mnohem víc, než jen vyhrát volby pro svého klienta donalda trumpa.

Řekl:

„Myslím, že americké hodnoty jsou ohroženy.“ Pokud dovolíme, aby se v budoucnu konaly volby, stejně jak probíhaly tyto volby, ztratíme svou demokracii nebo zastupitelskou demokracii.

Byla tu cenzura, jakou jsem nikdy předtím neviděl, neuvěřitelným způsobem od Big Tech, velkých sítí, velkých korporací. Nechali mluvit pouze jednu stranu a odmítli poslouchat druhou stranu. Je to skoro jako by se báli, že kdyby se americký národ dozvěděl tato fakta, lidé by zjistili, co jsou zač a o co jim jde.

Tento volební podvod, k němuž došlo, měl, jak můžete vidět na pozvaných svědcích, několik dimenzí a různé způsoby, jak byl proveden.

Ale nejnebezpečnější věcí ze všeho je to, že je velmi, velmi podobný nejméně v šesti státech, které jsme měli možnost prozkoumat. Jinými slovy, to, co zde svědkové popisují, se stalo téměř stejným způsobem v Michiganu, Wisconsinu, Nevadě, Arizoně a Georgii. “

Tolik giuliani v malém Gettysburgu.

Žaloba trumpova týmu na pensylvánské volby byla mezitím podle očekávání postoupena k Nejvyššímu soudu. A je docela možné, že její výsledek rovněž vytvoří precedens pro zbývajících pět napadených států kvůli podobnosti údajných podvodů.

Pro tadesco přeložila marki | Zdroj: The Epoch Times

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.