Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Marného okénko Q4.12.2Q2Q. Nejdůležitější konstruktivní zprávy z posledních dní
AKTUALIZACE 12:54
…..jak jste byli datováni od meldy a jury, kterým tímto nesmírně moc děkuji, jste se mohli dozvědět o zatčení BARÁKA OBAMY a dalších vysoce postavených lidí. Jak se říká: Když se daří, tak se daří….
QQ:QQ Q5:Q5:Q5
1) Důležitá data přes kaktus, ale pozor, hodně píchá. Otázka je, koho?
Jak jsem naznačil a psal v jiném okénku, je potvrzené, že OBAMA je ve věznici Gitmo. Od 24.11.2Q2Q neposlal žádný tweet a už nepošle. S ním bylo zatčeno několik dalších vysoce postavených lidí. Při velkém počtu zveřejněných dat na serverech z celého světa naní možné vše překládat. Proto Vás Vážení čtenáři tadesca žádáme o překlad přes překladač. Skutečně to stojí za přečtení. Děkujeme.
V případě že si zlomíte kotník jako „BIDET“ můžete použít následující protézu, která se začíná i ve velkém nyní prodávat:
Aspoň vidíte, jakým způsobem jsou lidé, pro ně nemyslící ovce hlubokým státem oblbováni. Ale pozor. Hluboký stát byl eliminován a už neexistuje. Chapadla sice zatím ještě vykonávají svoji činnost, ale už jenom krátkou dobu. Všichni budou zničeni.
[wp_ad_camp_2]
2) Opětné skenování velkých částí Evropy
Dle našich informátorů jsou opět na cestě letadla, která skenují potřebná místa v Evropě a jinde. Je to z důvodu zamezení útěku některých složek HYDRY, která se ve zmatku a panice snaží utéct a schovat. Vojáci SHAEF vykonávají svoji práci jednoznačně výborně.
Zde se nachází místo, které bylo obsazeno SHAEF vojsky pod vedením Generála Flyna a zatkli také ředitelku CIA, Byla kdysi „nastrčená“ OBAMOU a myslela si že je nedotknutelná:
Možná si vzpomenete na články v okénku, kdy jsem psal o důkladném skenování (a to několik dní) FFM Frankfurtu na Mohanem. Nyní víte, že to byla příprava právě na tento akt zatčení lidí, kteří se podíleli na falšování voleb. Přesto tam položilo životy za osvobození náš všech, celého lidstva 5 amerických vojáků SHAEF. Moc Vám za všechno děkujeme jménem tadesca a jejich čtenářů.
3) Registrace na tadesco
Vážení čtenáři tadesca, prosím o vyčkání na schválení registrace ke komentům. Nedělám to já, ale tereza, a proto prosím o strpení. Je zbytečné mně psát mejlíky. Jakmile bude mít tereza čas, určitě Vám pošle potvrzení.
Registrace se zavedla, aby web nezatěžovaly nějaké elektronické spamboty a trollové, kterých se v poslední týdny objevilo nespočet. Tadesco má zájem o kvalitní a slušné diskuze. Vy určitě také. Bylo těžké vybírat Vaše komenty mezi velkým počtem „Vašich nepravých komentů,“ které zneužívaly trollové a používali Vaše nicky. Samozřejmě mejl adresy byly jiné.
Děkujeme Vám všem za pochopení a za přízeň.
pokračování
tm komentuje