Svět čekal na startovací výstřel hodně dlouho. Pro některé extrémně dlouho. Ale dočkali jsme se. Nyní se můžete zúčastnit vy všichni tribunálu. Vyzývá vás přímo jeden z organizátorů a členů velké poroty Dr. Reiner Füllmich.

***** **** ***** ****

Skupina mezinárodních právníků a soudce vedou trestní vyšetřování po vzoru jednání Velké poroty, aby veřejnosti představili všechny dostupné důkazy o COVID-19 Crimes Against Humanity proti „vůdcům, organizátorům, podněcovatelům a spolupachatelům“, kteří pomáhali a naváděli nebo se aktivně podíleli na formulaci a realizaci společného plánu pro pandemii.

Toto vyšetřování je pro lidi, pro lidi a pro lidi, takže Vy můžete být součástí poroty. Vy všichni, kterým bylo či nebylo ublíženo. A víte o nekalých praktikách všech vašich nadřízených, vašich lékařů a personálu (jakéhokoliv), který se na zvěrstvech podílel.

Tím, že ukážeme úplný obraz toho, čemu čelíme, včetně geopolitického a historického pozadí – má proces vytvořit povědomí o faktickém kolapsu současného, ​​uneseného systému a jeho institucí, a v důsledku toho o nutnosti pro lidi samotné znovuzískání své suverenity.

Odkaz: https://m.youtube.com/watch?v=ELTFNkCdzjA&feature=youtu.be

Napsal carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.