…..jenom lidé s amputovaným mozkem, hlupáci, koupené lidské prostitutky a ostatní jim podobní budou „mlet“ neustále tu svoji pravdu, kterou se systém stačí pomocí mediálních sra…metů prosadit. Vždyť jim to nevěří ani malé děti. Tak daleko to dotáhli. Kdo ještě dnes tvrdí že dvojičky sestřelila jenom dvě letadla, tak pro toho člověka nemám slov a je zbytečné s ním komunikovat….

10:54

[wp_ad_camp_1]

Stačí jeden jediný důkaz, který byl odvysílán v holandské televizi před několika lety v přímém přenosu. Zúčastnil se ho nejlepší demolista budov na planetě zemi a uznávaný odborník. Dodal takové neprolomitelné a neprůstřelné  důkazy o odstřelu dvojiček (mininuk náložemi a rozřezání kovů termickou reakcí) že všem lidem spadla brada a byli v šoku.

Mělo to ale menší dohru. Agenti byli rychlejší než si myslel. Při návratu ze studia domů vjel ve velké rychlosti do stromu. Byl z cesty vytlačen nějakým vozidlem, což bylo dokázáno a lidem ale zatajeno. Jestli odešel do jiné dimenze následkem nárazu nebo mu bylo dopomoženo je v podstatě jedno. Odešel na druhý břeh.

Zde si můžete s anglickým překladačem přečíst veškeré důkazy o dnu, kdy se svět změnil a nikdy už nebude takový jaký býval dříve. Byla to slova tehdejšího prezidenta „KŘOVÍ“ (BUSCHE).

A právě v tento den začala třetí světová válka. Od data 11.09.2001 nás více dokonaleji tráví potravinami, GMO, Chemtraily, radiací mobilních sítí a telefonů, WIFI, jedy v oblečení, Fukušimou, „dokonalým očkováním“,  a mnohým jiným. Stačí popřemýšlet. Není to tak těžké se podívat kolem sebe.

Zde máte veškeré důkazy o popisovaném v tisících článcích po celém světě:

Zde je film s českými titulky:

A zde možnost s překladačem přečíst shrnuté ve filmu.

http://www.veteranstoday.com/2013/09/02/thoughts-on-mini-nukes-theory-in-regard-to-nuclear-demolition-of-the-world-trade-center/

http://www.veteranstoday.com/2013/09/02/nuclear-demolition-of-the-world-trade-center-damage-to-bathtub/

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.