Deep State ztrácí moc po celém světě, protože je ohrožena diktatura ve Washingtonu DC. Jejich kontrola rychle končí. Nikdy to nečekali, takže nejsou na to připraveni. Jejich lokajové ve vládách po celém světě se ocitli v hlubokých potížích. Lidé už nevěří ani jim. Jsou odhaleni a musí čelit hněvu lidí, které utlačovali. Prezident Trump navštívil Spojené království jen z jednoho důvodu: chtěl konfrontovat královnu a požádat ji o návrat všeho, co bylo ukradeno. Královna se vzdala, jak to odhalila skutečnost, že chodila za prezidentem Trumpem při přehlídce čestné stráže, která byla dokonce vysílána v mainstreamové televizi.

Trump nechtěl od královny pompéznost ani ceremonie. On má respekt ke všem, kdo hledají pravdu. Určitě byla ostuda, že v Anglii existují tací, kteří se ho chystali zneuctít. Ukázali svou vlastní nevědomost, zatímco by mu měli přát mnoho zdaru. Politika je špinavá hra. Trump není politik, takže může svobodně následovat své vlastní svědomí. To je důvod, proč existuje tak obrovské úsilí o jeho odstranění z funkce. Kabala se ho bojí, protože ho nemohou ovládnout. Nikdy v historii světa nedošlo k takovým snahám o odstranění prezidenta z úřadu jako teď.

[wp_ad_camp_2]

Ti, kteří jsou zkorumpovaní a jejich pomocníci, budou odstraněni

Připravte se a buďte ve střehu, protože se věci rychle pohybují kupředu. Banky se uzavírají, a to zanechá mnoho lidí bez prostředků na životních potřeby. Přechod by měl trvat přibližně tři týdny. Ti, kdo jsou zkorumpovaní, a jejich pomocníci, budou odstraněni, protože nemohou dále pokračovat. Staly se v podstatě součástí Kabaly kvůli práci, kterou pro ně vykonávali. Dalo jim to pocit, že jsou důležití, ale zaplatí za to velmi vysokou cenu. Nekonečné války vyvolané Deep State měly na nás dopad, aniž by bylo jasné, jaké jsou skutečné záměry, nehledě na demolování starých a moderních měst, zvyšování ztrát a škod.

Aby se podpořilo dodržování práva ze strany NATO a dalších řídících orgánů, měly i nadále pokračovat teroristické útoky pod falešnou vlajkou, dokonce i ve Spojených státech, jako například ty, k nimž došlo 11. září 2001. Cíle Kanady, Británie, Francie, Německa, Nizozemska, Belgie a Itálie budou první na seznamu, za něž bude obviňován Írán. Takové útoky jsou samozřejmě plánovány už teď a pachatelé, kteří byli dopraveni přes Kosovo do Itálie a dále na sever, nyní odlétají do Evropy a Severní Ameriky jako „hrdinové.“

Dále pokračuje šikana Palestiny a pásma Gazy ze strany Izraele se schválením Deep State a Saudové podnikají letecké útoky na civilní cíle v Jemenu. Pozornost globální komunity souvisí i s jinou záležitostí, kdy Amerika je znepokojena skutečností, že její vlastní vláda je spoluviníkem ve všech těchto genocidních zločinech a občas dokonce obětuje své vlastní lidi.

[wp_ad_camp_2]

Přesto je stále dobré připomínat autoritám, že svět vůbec nic nezapomněl, a Kabala je v současné době na řetězu a ve své zoufalé snaze udržet si svou moc a kontrolu je bezohledná. Musíme se modlit, aby Trump a Aliance mohli dokončit svou misi, z níž bude mít prospěch celé lidstvo.

Kriminální banky Kabaly nemají dohled na žádnými finančními prostředky v rámci QFS (Kvantový Finanční Systém)

Papírové peníze, mince a banky nakonec zmizí, protože peníze a banky jsou nástrojem kabalistů k tomu, aby ovládli obyvatelstvo prostřednictvím své dluhové ekonomiky, která zajistí, že lidé nikdy nebudou prosperovat.

Veškeré finanční prostředky z výměny nebo vyplacení budou uloženy přímo na váš osobní účet v QFS – Kvantový finanční systém, nikoliv v bance. Účastny na směnném procesu budou všechny banky, které směňují a vykupupí, ale pouze jako zástupce QFS. Budou také zdrojem informací o QFS a vysvětlí, jakým způsobem bude QFS využíváno, a budou mít k dispozici potřebný software pro lidi, kteří získají přístup k systému QFS. K dispozici bude také webová adresa pro všechny další vysvětlení. QFS bude mít úplnou kontrolu nad každou bankovní transakcí. RV / GCR se nikdy neuskuteční, dokud QFS nebude mít úplnou kontrolu nad všemi prostředky. Jakmile QFS bude funkční, trvale ukončí vliv Deep State na globální ekonomiku! Systém QFS nebude zpracovávat žádné fiat měny, protože jsou součástí poškozeného starého systému Kabaly. Všechny měny 209 zemí, které se přihlásily ke společnosti GESARA, musí být podloženy zlatem nebo aktivy. GESARA = Global Economic Security and Reformation Act

Zdroj: 1

Překlad tereza

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.