Mainstreamová média jménem Big Pharma a lékařských fašistů lidem lžou, když tvrdí, že Ivermektin je odčervovací prostředek pro zvířata. Realita je taková, že lék proti parazitům byl poprvé schválen pro využití lidem již v roce 1996. Podle amerických center pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), což je ve skutečnosti soukromá společnost vystupující jako agentura pro veřejné zdraví, by lidé ivermektin neměli používat, protože je určen pro zvířata.

Rychlá a snadná kontrola faktů odhalí, že toto tvrzení je zjevně nepravdivé. Faktem je, že zatímco ivermektin je ve skutečnosti používán u zvířat, je také schválen pro použití u lidí. Jediný důvod, proč mnoho lidí v dnešní době musí brát verzi pro zvířata je ten, že vládní úřady získat recept na lidský ivermektin téměř znemožnily, zatímco zvířecí ivermektin je v obchodech s krmivy a na internetu volně dostupný.

„Tato lež začala být CDC rozšiřovaná ve chvíli, kdy lidé zjistili, že Ivermectin zabíjí „COVID-19“ a pokud COVID zabíjí lék za 3 dolary, není potom žádný důvod brát nebezpečnou a neúčinnou genetickou léčbu vydávající se za takzvanou vakcínu,“ vysvětluje rozhlasový moderátor Hal Turner.

„Pokud si lidé nekupují vakcínu, CDC a její zaměstnanci na ‚vakcíně‘, kterou pomohli vyvinout, NEVYDĚLÁVAJÍ peníze.“

[wp_ad_camp_2]

 

Nastal čas, aby bylo CDC zrušeno

Dne 2. února 1996 americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) zveřejnil oznámení v „The Pharma Letter“ s vysvětlením, že ivermektin byl oficiálně schválen pro ne-veterinární použití: což znamená, že byla schválena možnost využití i pro lidi.

„V USA schválil FDA Stromectil (ivermektin) společnosti Merck & Co. k prvnímu ne-veterinárnímu použití, pro chemoterapii dvou parazitických infekcí: strongyloidiasis a onchocerciasis“ odhalila FDA. „Ivermectin se používá u lidí v jiných zemích od roku 1987 a byl použit k léčbě více než 5,2 milionu lidí na celém světě.“

To značně kontrastujte se zkorumpovaným tweetem CDC z jakéhosi dne, který prohlásil: „Nejsi přece kůň,“ což nejspíš naznačuje, že jediní lidé, kteří dnes ivermektin vyhledají jsou ti, kteří se mylně považují za velká hospodářská zvířata.

Tento hanebný projev ze strany CDC jen dokazuje, že takzvaná „agentura pro veřejné zdraví“ je u nás vítána už moc dlouho. Jeho dnešní poslání nemá nic společného s veřejným zdravím, pokud vůbec někdy mělo, protože vše co dělá je plnění kapes podvodníkům – jako například její současné hlavě Rochelle Walenské, jejíž manžel prohýřil miliony dolarů amerických daňových poplatníků maskovaných za „granty na výzkum.“

Opět platí, že na ivermektinu nelze vydělávat peníze – je již roky nepatentovaný – vláda s tím nechce mít nic společného a dělá vše, co je v jejích silách, aby se nedostal do vašich rukou. Totéž platí pro hydroxichlorochin (HCQ), další bezpečný a účinný nepatentovaný lék, který stojí jen několik haléřů za pilulku. Vzhledem k tomu, že HCQ při včasné léčbě proti wuhanskému koronaviru (Covid-19) funguje tak dobře, byla vláda za poslední rok a půl na křížové výpravě, aby Američanům v přístupu k němu zabránila.

Mezitím Tony Fauci, Rochelle Walensky a Joe Biden tlačí na Američany, aby si na injekci proti čínskému viru vyhrnuli rukávy, jakoby to byl jediný způsob, jak zůstat před onemocněním „v bezpečí“. Jak dlouho ještě budou Američané tento nesmysl snášet?

Přeložila adri | Zdroj: Natural News

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.