Americké Centrum pre kontrolu chorôb (CDC) je zapletené do jedného z najväčších podvodov všetkých čias. Posunuli hornú hranicu PCR cyklusov aby umelo nafúkli pozitívne prípady na covid-19 u nezaočkovaných, zatiaľ čo pozitívne prípady u plne zaočkovaných skrývajú.

Dr. Harvey Risch z lekárskej fakulty univerzity Yale, v nedávnom rozhovore s Laurou Ingraham z Fox News, vyzval CDC k zodpovednosti za páchanie rozsiahlych lekárskych podvodov. Keď boli vakcíny covid-19 uvedené na trh v rámci núdzovej autorizácie, CDC zmenila pokyny pre testovanie u plne zaočkovaných. Iba u nich znížila počet prahových hodnôt cyklu pri teste PCR.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Epidemiológ odhaluje ako CDC vytvorila podvod testovaním a vakcínami

“Pred niekoľkými mesiacmi CDC prestalo počítať prelomové prípady – (a je ich veľa) sú to prípady pozitívnych, ktorí už boli zaočkovaní,“ uviedol Dr. Harvey Risch. „Samozrejme, tieto prípady sa zo spomínaného dôvodú neregistrujú do CDC, a tak tvrdia, že veľký podiel prípadov je u nezaočkovaných, “uviedol Risch. „A tento podvod je dôvodom, prečo sa čísla CDC v USA líšia od Izraela alebo Veľkej Británie.“ Je to klam.“

Izraelské ministerstvo zdravotníctva zistilo, že 40 percent nových prípadov covidu je u zaočkovaných, zatiaľ čo menej ako 1 percento nových prípadov je v skupine ľudí, ktorí boli predtým infikovaní. Ľudia, ktorí sa zotavili z prirodzenej infekcie, majú imunitu, ktorá je 40-krát odolnejšia pri prevencii hospitalizácie z nových mutácií. Sir Patrick Vallance vo Veľkej Británii uviedol, že očkovaní pacienti tvoria 40 – 60 percent nových covidových prípadov, čo dokazuje, že vakcíny sú priepastným zlyhaním pri prevencii závažných chorôb v reálnom svete.

Podvody s testami PCR a vakcíny s falošnou propagandou naďalej ničia životy ľudí

V mnohých prípadoch sú tieto testy covid-19 podvodne kalibrované na prahové hodnoty viac ako 30 alebo 40 cyklov, aby vytvorili „falošne pozitívnu“ diagnózu covid-19. Testy nerozlíšia mŕtve vírusové zvyšky od infekčných vírusových zvyškov a môžu hlásiť falošne pozitívne hodnoty, aj keď sa niekto z infekcie zotavil a má prirodzenú imunitu. Presnejšia diagnóza sa stanoví pomocou prahu cyklu PCR na 17 opakovaní, ďalej potvrdeného špecifickými na symptómy. S náspednou oporou o test s názvom Sanger Sequencing. Väčšina štátov však nebola transparentná, pokiaľ ide o počet prahových hodnôt cyklov použitých na generovanie prípadov covid-19, a nepoužívali lekárske štandardy na správnu diagnostiku.

Namiesto dodržiavania vedeckých štandardov laboratóriá a testovacie spoločnosti covid-19 využívali výhody príjmových tokov a páchaných podvodov. Navyše, americké nemocničné systémy boli finančne kompenzované za pozitívny test covid-19, čo nútilo lekárske orgány diagnostikovať covid-19 ako príčinu smrti, aj v prípade keď bol covid iba „podozrivý ako príčina úmrtia alebo ho nemožno vylúčiť“.

Spoliehajúc sa na testovacie podvody sa diagnóza covid-19 podvodne stala konečnou určujúcou a hlavnou príčinou smrti ľudí, ktorí zomreli z iných príčin, ako sú lekárske chyby, srdcový infarkt, zápal pľúc spôsobený ventilátormi, chrípka, chybný predpis, vynechanie liečby, mŕtvica alebo závažné infekcie získané v nemocnici atď.

Po znížení počtu cyklov u očkovaných sa počet prípadov predvídateľne znížil, vďaka čomu sa vakcína javila ako účinná. Aby CDC postupne úplne „vymazala“ pozitívne prípady u zaočkovaných, tak na jar roku 2021 CDC zastavila zaznamenávanie „prelomových prípadov“. Ide o zámerné podvody. CDC pomocou tohto lekárskeho podvodu tvrdí, že neočkovaní sú príčinou prebiehajúcej pandémie, aj keď v skutočnosti aj u zaočkovaných môže prepuknúť covid. Následne aj oni sú hospitalizovaní s novými zdravotnými problémami, ako sú zápaly srdca, krvné zrazeniny a mozgová príhoda. Naopak, ľudia, ktorí sú správne liečení, získajú imunitu, ktorá je 40-krát odolnejšia na prevenciu hospitalizácie tvárou v tvár mutujúcim kmeňom.

Zdroj: 9 | preložila anna

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.