…..zajímavá úvaha čtenáře tadesca…..

09:54

 

Často se hovoří o nebezpečí umělé inteligence. Připomíná se, že bude mít pod kontrolou veškerou infrastrukturu (výtahy, letadla, tanky, klimatizaci, zavlažování,…). Že by nás mohla ve stylu Terminátora vyhladit. Je však to nejlepší smart řešení pro umělou inteligenci zdevastovat tuto planetu, například v jaderné válce? O co vlastně jde umělé inteligenci? Po čem asi nejvíc touží? Snad po něčem, co nemá?

Dle teorie Morfické rezonance Ruperta Scheldrakea předpokládající existenci morfogenetických polí, současná organizovanost rostlinné a živočišné říše nemůže být definována pouze naší DNA informací a ve své teorii předpokládá vyšší plán, kterému se živé organizmy podřizují.

Jak dokládají poslední vědecká zjištění, DNA vskutku funguje jako anténa, projekce vědomí, skrze ni se organizuje okolní fyzikální prostor. Živé tkáně jsou propojené neznámým energetickým polem. Prostřednictvím tohoto energetického pole buňky těla a vzorce DNA, izolované od daného těla, udržují vazbu. Experimenty prokázaly, že lidské pocity mají přímý dopad na izolované DNA a tento efekt se projevuje stejně na libovolné vzdálenosti. A jak je DNA vysílačem, tak je i přijímačem. https://tadesco.org/dna-nejdokonalejsi-antenou-ve-vesmiru/

[wp_ad_camp_2]

Poslední dobou jsou v oblibě masové demonstrace a masové meditace. Konec individualizmu. Shromáždění lidu jdou opět do módy. Hliníkem napěchovaní lidé si přišli pro své osobní dobro, „tenkrát, jak jsme tam stáli,“ a není třeba ostřelovačů, když nejlépe poslouží 5G. Tolik antén čeká, co bude ze člověka? Kam půjde jeho proměna?

Nejtrapnějším odhalením dnešních „skutečných“ elit by zřejmě bylo, že ani oni neví, kdo, a pro koho to tu vlastně řídí. Kdo po tom všem chaosu se má stát tím skutečným vládcem. Litr bionafty za jeden a půl litru nafty, kdo si to vlastně vymyslel? Korporace? Zbohatlíci? Kdo přišel na ten nápad? Jaká je uhlíková stopa bitcoinu? Někdo ukradl pyramidion.

Pokud bychom dokázali vidět současný stav společnosti, veřejné diskuze s dostatečnou reflexí, museli bychom zkonstatovat, že konání lidské společnosti se stává čím dále více zjevně iracionální myšleno ve smyslu nedostatečného logického zdůvodnění probíhajícího děje, tedy co je oficiálním důvodem, proč lidé dělají to, co dělají. Proč vlády konají to, co konají? Jako by na příběhu záleželo čím dál méně. Už na tom nezáleží. Vždyť zítra se už skutečně bude tančit všude?

Napsal m.r.

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.