…..jedny z posledních pokusů hlubokého státu (DEEP STATE) o vyvolání tak vytoužené jejich WWIII. Další BST který byl pravděpodobně před krátkou dobou použit, se asi opakovat nebude. Všichni jsme to asi zažili a málokdo si toho všiml. Článek připravuji….

10:54

 

Predseda vlády letí do Ameriky, zasľúbenej zeme našich hladujúcich predkov. Keďže jej niekdajší prezident Franklin Delano Roosvelet sa vyjadril, že „v politike sa nič nedeje náhodou, keď sa niečo stane, môžeme si byť istí, že to bolo týmto spôsobom aj naplánované,“ smieme sa spýtať: čo je teraz naplánované?

Americký generál, slobodomurár Albert Pike (1809-1891), vymyslel tri svetové vojny, ktoré majú nastoliť vládu sionistov nad svetom. Prvá a druhá už boli. Prvá zničila ruského cára a ublížila kresťanstvu, druhá mala byť a bola vyvolaná fašistami a politickými sionistami a mala likvidovať chudobných Židov a tým posilniť sionizmus a v tretej by sa mali pobiť kresťanstvo s islamom.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Všetko napovedá tomu, že je tu čas na tretiu vojnu. Akousi ozvenou provokácií z čias prvej a druhej vojny – potopenie parníka Lusitania nemeckou ponorkou 7. mája 1915, ako aj útok Japoncov na US-základňu Pearl Harbour 7. decembra 1941 boli dôvodmi na vstup USA do vojny a už len na okraj, skaza newyorských dvojičiek 11. septembra 2001 viedla k vojne v Afganistane – je oheň na streche Chrámu Matky Božej v Paríži, čomu predchádzal „skúšobný“ požiar v kostole sv. Sulpicia. Keď k tomu prirátame útok Brentona Tarranta na dve mešity v Novom Zélande, ktorý „mu“ čoskoro odplatili moslimovia na Srí Lanke útokmi na katolícke kostoly, pri ktorých zomreli stovky nevinných, akoby boli kocky hodené. A slovenský premiér letí práve do Ameriky. Má ísť o vojnu so slovenskou účasťou?

Nenávisť moslimov voči kresťanom vyvolávajú vojenské intervencie Západu, rozvrat arabských štátov, ale aj zabíjanie Palestíncov izraelskou armádou a odopieranie práva na ich vlastný štát. A americký prezident práve hovorí o vzniku Veľkého Izraela, kde nebude miesto pro Palestínu. Slovensko v čase vrcholiacich pokusov priviesť kresťanov do sporu s moslimami letí do Ameriky. Načo? Ak hrozí ďalšia vojna, ktorá môže byť fatálna, máme byť v jej ohnisku? Prospela by nám? A vôbec prospela by niekomu? Komu? Je odpoveď v manifeste už spomenutého Brentona Tarranta, ktorý vyzýva kresťanov k útokom a vyvolávaniu konfliktov s moslimami? A viete, na koho mal napojenie Brenton Tarrant, keď strieľal v Christchurchu? Na „akéhosi“ Johna Podestu, bývalého šéfa volebnej kampane „akejsi“ Hillary Clintonovej! Nech nás v tej súvislosti nemýli, že voľby nevyhrala Hillary ale Donald.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Potrebujú globalisti, utajené sily, ktoré organizujú džihádistov a teroristov všetkých odtieňov, nás, naše tovary? Nie, to  nie, núkajú nám svoje tovary (zastarané bombardéry) a potrebujú náš priestor. Ak v Európe vypukne tretia svetová vojna, ak ju už teda – „naplánovali“ – musia byť na Slovensku americké vojenské základne? Otázka je naliehavejšia, ako sa zdá: Letí Pellegrini do Ameriky po mier, či po vojnu?

Zdroj (1)

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.