Na stránkach GreenMedInfo píšu, že v súčastnosti podávajú v Číne vysoké dávky vitamínu C priamo do žily ako liečbu proti COVID-19 koronavírusu.

Tvrdí Andrew W. Saul.  Dostávam pravidelné správy a novinky pretože som súčasťou Medical and Scientific Advisory Board (Lekárska a vedecká rada) k lekárskemu medzinárodnému tímu pre intravenózny (zavádza sa kanylou priamo do žily) vitamín C v Číne.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jej riaditeľom je Richard Z. Cheng, MD, PhD. Zástupcom riaditeľa je Hong Zhang, PhD. Spomedzi dalších členov tímu je aj Qi Chen, PhD (docent na Kansaskej Univerzite pre medicínu), Jeanne Drisko, MD (profesorka na rovnakej Kansaskej univerzite), Thomas E. Levy, MD, JD a taktiež Atsuo Yanagisawa, MD, PhD. (profesor na Kyorin Universite v Tokiu).
Tu si môžete prčítať liečebný protokol v angličtine: https://www.orthomolecular.org/resources/omns/v16n12.shtml

alebo aj v Čínštine:
https://www.doctoryourself.com/Coronavirus_Chinese_IV_C_Protocol.pdf

V tomto videu od Andrew Saula sa dozviete viacej. Pod videom nájdete voľný preklad.

V januari a februári 2020 som zverejnil na mojej stránke informácie o tom ako môže byť koronavírus zastavený alebo spomalený vysokými dávkami vitamínu C. Preto zablokovali môj newsletter a aj facebookovú stranku pod zámienkou fake news. Na facebooku som pod názvom themegavitaminman.

V príspevku som oznámil, že v nemocnici priamo vo Wuhane aplikovali dávku vitamínu C až do 24 000 mg priamo do žili – túto správu zdielalo 1 milion a viac užívateľov facebooku. Od vtedy dalšie moje príspevky videlo a zdielalo veľmi malé množstvo užívateľov. Nerobím to pre peniaze, nič z toho nedostávam a ani nemám firmu na výrobu potrvinových doplnkov.

Uvedomte si, že práve pre „fact checkers“ – overovačov pravdy – môže byť motivácia finančná. Takže sa pýtam, kto by vynaložil takú snahu aby vám zabránil vidieť túto skutočnosť?

Prvá „výhovorka “ býva, že nie som doktor medicíny a je to tak, nie som. Za druhé, že to nie je preukázateľný liek na koronavírus Jasné že nie je, samotný vírus sa volá novel (nový) koronavírus. A doteraz nie sú žiadne preukázané lieky na tento vírus. Ak by mali antivirotika alebo vakcíny priamo na tento vírus, tak by ich už dávno využívali.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Takže lekáry nemajú nič, a vedia ponúknuť len riadnú nemocničnú starostlivosť. Čo je samozrejme dobrý nápad. A k tomu, je tiež dobré posilovať imunitný systém, pretože to je jediné čo máme na boj proti vírusu ak neexistuje žiadne antivirotiku priamo na daný vir. Desiatky rokov je už známe, že vitamín C je nevyhnutný pre správne fungovanie imunitného systému a že vyššie dávky vitamínu C zvyšujú efektívnosť práce imunitného systému.

Keď som citoval doktora Roberta Fultona Cathcarda III., ktorý tvrdí, že ešte doteraz nevidel vírus, ktorý by vitamín C nevyliečil alebo by výrazne nezmiernil proces liečby, tak fb začal nesmierne vyvádzať.

Tento príspevok bol doslova zatieňený a prekrytý šedou farbou, takže máte veľké problémy ho prečítať, ak vôbec môžete. A mňa zaradili do fb väznice. Toto ani nie je o fb, ja mám čo robiť s mojím časom bez toho aby som potreboval fb. Robím to len pre verejnosť, pre ľudí.

Som na dôchodku a ani sa v skutočnosti do toho moc nechcem miešať. Ale toto je veľmi dôležité a chcem aby ste porozumeli tomu, že ja som v priamom kontakte s doktorom vo Wuhane – Richardom Chengom, ktorý je špecializovaný lekár, MD a PhD. Richard je momentálne priamo vo Wuhane. Dr. Cheng nahrával priamo z Wuhanu. Túto nahrávku som taktiež zverejnil na mojej fb stránke a zdieľaniu tohto príspevku bolo znovu zabránené. Dr. Cheng konkrétne rozprával o vitamíne C nielen ako o lieku ale aj ako výbornou prevenciou proti tomuto koronaviru Množstvo vitamínu C závisí od závažnosti prípadu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

V niektorých prípadoch aplikujú vnútrožilne až 24 tis. mg za deň v iných prípadoch stačí menšie množstvo a to iba ústne. Existuje už niekoľko štúdií. V jednej používajú medzi 6 tis. – 12 tis. mg a v dalšej medzi 12 tis. – 24 tis. mg. Tieto čísla sa nemusia zdať vysoké pre tých, ktorý poznajú dalšie molekulárne lieky ale v tomto prípade sa vit. C podáva vnútrožilne, takže je v tele absorbovaná celá dávka.

Toto bolo ponúknuté ľuďom na intenzívnej jednotke starostlivosti, ľudom, ktorý už majú vysoké riziko úmrtia na SARS. Koronavírus je podobný vírusu bežnej chrípky. Či je to jeden alebo druhý vírus, nie je kľúčové, pointa je v tom, či na to zomriete. Každý z nás sa raz za čas stretol s bežnou chrípkou alebo nádchou, väčšina z nás aj viackrát, ale nechcete na ňu zomrieť.

Vitamín C je prevenciou práve na smrteľnosť vírusu z pneumonie alebo SARSu Dôkazy potvrdzujúce túto skutočnosť siahajú až 50 rokov dozadu. Praktickí lekár používali vysoké dávky vit. C na liečenie pneumonie od kedy Dr. Frederick Robert Klenner v neskorých 40. rokov publikoval najmenej 20 výskumov ohľadom používania vysokých dávok vit. C a to konkrétne na vírusové ochorenia.

Historicky z dalších výskumov vieme, že i len malé dávky vitamúnu C ( 200mg/deň) znížili úmrtnosť na pneumoniu a iné vírusové ochorenia o 88%. Rovnako ked podali 200mg aj bábätkám (čo by bolo u dospelého asi 2 tis. – 3 tis. mg) a do dňa sa im zvýšil kyslík v krvi. Vnútrožilne podaných 24 tis. mg bude fungovať ešte lepšie.

Ďalšie podrobnosti a odkazy na štúdie nájdete na mojej webstránke doctoryourself.com, taktiež môžete skúsiť môj fb megavitamin man. Prosím, zdieľajte toto s ostatnými. Čo i len malé dávky vitamínu C znižuje úmrtnosť na pneumoniu alebo SARS až 8krát. Najlepšie, čo môžeme teraz urobiť je podávať čo najvyššie dávky vitamín C všetkým, ktorí ochoreli koronavírusom. A to je to čo sa momentálne deje vo Wuhane, kde mám priamo kontakt. Aj jeho video správu som publikoval na mojej fb stránke.

Toľko voľný preklad videa. Pridávam aj video priamo od Dr. Richarda Chenga, kto by mal záujem v angličtine:

 

Ďalšie podrobnosti v angličtine k štúdiam z Číny nájdete TU: http://orthomolecular.org/resources/omns/v16n12.shtm

Pripravila anna

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.