V prípade, že stále existujú otázky a pochybnosti, prečo vláda tak veľmi chce zachovať pandémiu, generovať vysoké čísla a zaviesť prísne pravidlá testovania, podľa ktorých sa budú uplatňovať len testy PCR: Niekoľko pristátí lietadla Antonov v Linzi vysvetľuje prečo. Do krajiny sa objednalo nepredstaviteľné množstvo testov Covid – tie sa teraz musia výhodne využiť v celom reťazci od testovacích centier, lekárov, lekární až po testovacie laboratóriá. Je jasné, že za tým musí byť dlhodobý plán.

Najmä pristátie lietadla Antonov 225 bolo oslavované ako významná udalosť. 5. októbra pristálo v Linzi najväčšie nákladné lietadlo na svete. Letisko to oslávilo ako udalosť pre médiá a verejnosť, na letisko prišlo množstvo zvedavcov. Ľudia na letisku tlieskali ako opice Duracell bez toho, aby sa zamysleli nad tým, aká udalosť sa práve koná. Zainteresovaní konzumenti médií si mohli domyslieť, čo bolo dôvodom tohto predstavenia. Toto si môžete prečítať na ORF Online:

“Mimochodom, lietadlo je naložené 100 tonami zdravotníckych výrobkov z Číny, ktoré sa teraz musia vyložiť. “

Zasvätené osoby, ktoré boli poverené vykladaním, pre Report24 presne uviedli, o ktoré predmety išlo. Z lietadla bolo údajne vyvezených najmenej 1 300 paliet s testami Covid. A nebola to jediná zásielka. Máme fotografie ďalších 90 ton takýchto testov pri vykladaní z nákladného priestoru Antonova 124!

Nepredstaviteľné množstvo testov

V súčasnosti sa skúma, kto tieto testy objednal a kde sa majú používať. Nakoniec je to však len potvrdenie skutočnosti, ktorá by mala byť jasná sama osebe: Nepredstaviteľné množstvo testov je určené na použitie v Rakúsku. Napriek tomu je Rakúsko lídrom v EÚ v mánii Covid testov, celosvetovo je malá alpská krajina dokonca na druhom mieste, podrobne informoval portál Report24: Európsky šampión v korupcii? Vicemajster sveta?

Pri podrobnejšom pohľade tieto testy nedávajú žiadny zmysel, okrem toho, že spôsobujú obrovské náklady a prerozdeľujú tak bohatstvo ľudí rôznym spoločnostiam – väčšinou s úzkymi politickými väzbami. Jedným z príjemcov je logicky aj Čína, keďže väčšina týchto testov, ktoré sú často úplne nevhodné, kontaminované alebo miestami chybné, sa vyrába práve tam. V stávke sú miliardy. Republika sa kvôli tomu stále viac zadlžuje, čo budú musieť zaplatiť budúce generácie. Bez ohľadu na to, čo sa stane a či sa gigantická trestná a korupčná kauza niekedy odhalí – politici, ktorí sa na nej podieľajú, sa podľa pravidiel nášho “ústavného štátu” pravdepodobne nebudú musieť obávať žiadnych dôsledkov.

[wp_ad_camp_2]

 

Porovnanie Švédsko / Rakúsko

Na zdôvodnenie tvrdenia o zbytočnosti testovacej mánie možno porovnať vývoj údajnej pandémie Corona v Rakúsku s krajinami, ktoré testovacej mánii nepodliehajú. Výrazne lepší výkon Rakúska sa nedá konštatovať – naopak, ak nie sú “krivky” identické, dosahujeme niekedy dokonca horšie výsledky ako krajiny, ktoré nenútia každého občana absolvovať niekoľko testov týždenne. Výbornou príležitosťou na porovnanie pre každého, koho zaujíma pozadie, je Švédsko, ktoré, ako je známe, sa od začiatku “pandémie” vydalo inou cestou. Nie je tam ani viac deklarovaných úmrtí, ani viac deklarovaných infekcií.

Dňa 30. októbra štátna televízia ORF oznámila nové pravidlá vlády (ÖVP, Zelení). Podľa nich sa má v budúcnosti klásť oveľa väčší dôraz na PCR testy. Keďže testy boli dodané už začiatkom októbra a takáto dodávka má niekoľkomesačnú lehotu, možno predpokladať veľký plán.

“Podľa doterajšieho postupného plánu federálnej vlády sa antigénové testy už nebudú považovať za dôkaz testov, pri 400 obsadených lôžok intenzívnej starostlivosti. Neočkované osoby potom musia predložiť aktuálny laboratórny test PCR. “

Pandémia sa pre ÖVP už skončila…

Netreba zabúdať, že viacerí vysokí protagonisti ÖVP verejne vyhlásili, že pandémia sa skončila: Gernot Blümel na ORF a dočasný kancelár Schallenberg, tiež na ORF. Tieto výpovede boli zámerne vypočuté anketármi ORF a neboli komentované. Teraz si to zjavne rozmysleli a celý pandemický a testovací cirkus pokračuje na plné obrátky – na škodu obyvateľov tejto krajiny.

Preložila zuzka | Zdroj: report24.news

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.