Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • CDC odstraňuje záznamy o sexuální orientaci a genderové identitě v souladu s exekutivními příkazy prezidenta Trumpa
    CDC odstraňuje záznamy o sexuální orientaci a genderové identitě v souladu s exekutivními příkazy prezidenta Trumpa

    CDC odstraňuje záznamy o sexuální orientaci a genderové identitě v souladu s exekutivními příkazy prezidenta Trumpa

  • Slovenská opozice se už ani netají, že chce „shodit“ vládu premiéra Fica
    Slovenská opozice se už ani netají, že chce „shodit“ vládu premiéra Fica

    Slovenská opozice se už ani netají, že chce „shodit“ vládu premiéra Fica

  • Společnost Apple a SpaceX se spojují na podporu satelitní sítě Starlink
    Společnost Apple a SpaceX se spojují na podporu satelitní sítě Starlink

    Společnost Apple a SpaceX se spojují na podporu satelitní sítě Starlink

  • Bílé klobouky zatkly bývalou velitelku pobřežní stráže a transsexuálku Lindu Faganovou
    Bílé klobouky zatkly bývalou velitelku pobřežní stráže a transsexuálku Lindu Faganovou

    Bílé klobouky zatkly bývalou velitelku pobřežní stráže a transsexuálku Lindu Faganovou

Související zprávy

  • Šéf WHO hospitalizován v Riu de Janeiru
    Šéf WHO hospitalizován v Riu de Janeiru

    Šéf WHO hospitalizován v Riu de Janeiru

  • Mezinárodní trestní soud kvůli válce v Pásmu Gazy vydal zatykače na Netanjahua a Galanta
    Mezinárodní trestní soud kvůli válce v Pásmu Gazy vydal zatykače na Netanjahua a Galanta

    Mezinárodní trestní soud kvůli válce v Pásmu Gazy vydal zatykače na Netanjahua a Galanta

  • Je na spojencích, aby rozhodli, zda povolí údery do vnitrozemí Ruska, řekl šéf NATO
    Je na spojencích, aby rozhodli, zda povolí údery do vnitrozemí Ruska, řekl šéf NATO

    Je na spojencích, aby rozhodli, zda povolí údery do vnitrozemí Ruska, řekl šéf NATO

  • Plány na zasažení Ruska raketami ATACMS: V čem je háček?
    Plány na zasažení Ruska raketami ATACMS: V čem je háček?

    Plány na zasažení Ruska raketami ATACMS: V čem je háček?

Likvidace Německa dle taktovky USA a GLOBÁLNÍHO PREDIKTORA. Už se ničím netají

…..před několika měsíci, když jsme se dozvěděli, že firma BAYER kupuje firmu MONSANTO, ihned jsem napsal na tadescu článek o geniální šachové partii USA….

16:54

…..bylo naprosto zřejmé a jasnější než jasná obloha, že na příkaz GP KARDINÁLA JUDASE bude muset Německo odkoupit MONSANTO. Ani naprostí slepci by nikdy tuhle obrovskou chybu nemohli udělat, protože se dlouhou dobu ví o tisících žalobách na MONSANTO, které bude povinna kupující firma zaplatit. V současnosti to je asi 800 miliard dolarů. No príma. Tomu se říká vynikající byznys:

1) Utržíte fantastické peníze za potopenou firmu, která má obrovské dluhy a ještě byla v USA vytunelována

2) Zbavíte se dluhů a odpovědnosti za zločiny

3) Likvidace a potopení jiného státu trojským koněm zvaného MONSANTO

4) Možné použití svedení viny na jiný stát za chybu, kterou udělala firma státu prodávajícího. Je tím myšlen pád burzy a likvidace finančního trhu, jak jsme psali. Podívejte se prosím jak všechno ještě přesně časově nastavili.

5) Označení falešného viníka právě tím pravým, za pád burzy po celém světě a zhroucení finančního trhu…..

…..bravo občané České republiky a tohle svinstvo používá i zločinec BABIŠ v Česku a ani se tím netají, přestože děsivé následky jsou známy mnoho let i s vědeckými podklady. No a OVČANÉ ho samozřejmě za otrávené koblížky ještě volí. Podívejte se co nás možná čeká….

Video: Lidé jako součást pokusu. Kvůli jedovatému glyfosátu přibývá v zemědělských oblastech Argentiny těžkých nemocí a potratů. Prsty bez nehtů, šupinatá kůže jako u plazů, rakovina, cirhóza jater…

Argentina zbohatla na sójovém boomu. Nicméně v zemědělských oblastech přibývá nemocí a potratů. Pablo Piovano tuto plíživou katastrofu zdokumentoval s fotoaparátem.

V polovině devadesátých let v Argentině začal sójový boom na bázi geneticky modifikovaných semen a glyfosátu, což je zabiják plevelů. V zemědělských oblastech narůstá podvýživa, nemoci a potraty. „Stali jsme se součástí pokusu,“ tvrdí argentinský dokumentarista Pablo Piovano.

Ruce Alfreda Cerána: Jeho nehty jsou spálené. Trpí jaterní cirhózou, kterou nezpůsobil alkohol. Pracoval na sójové plantáži devět let.

Propadlý hrudník Fabiána Tomasi: Z těla mu vyčnívají žebra a kosti, tenké paže visí bezmocné dolů. Tankoval zemědělské letouny s postřiky.

Kůže malého Lucasa Techeira je šupinatá jako u plazů: Jeho rodiče stříkali pesticidy na tabákových polích.

To jsou jen tři z desítek příběhů, které Pablo Piovano zdokumentoval, když cestoval zemědělskými (ve skutečnosti spíše chemickými) oblastmi ve své rodné zemi. „Chtěl jsem ve své práci ukázat následky masivního využívání zemědělských jedů na lidech,“ říká argentinský fotograf.

300 milionů litrů chemikálií

V centrální zóně žije 13 000 lidí, kde se rozprášilo více než 300 milionů litrů chemických látek. Je to jedna z nejvyšších úrovní pesticidů na osobu na celém světě. Jedná se o látky, jako je glyfosát, endosulfát, acetochlor nebo 2,4-D, který byl používán jako Agent Orange během války ve Vietnamu.

Vyrábí ho korporace jako Monsanto, Dow Chemical nebo Syngenta a mají zabíjet plevel a škůdce kvůli zvýšení výnosů. Jenže zabíjejí všechno. „Produkt vyrobený k zabíjení nemůže nikomu přinést nic dobrého,“ říká Piovano.

[wp_ad_camp_2]

Tlak zemědělské lobby

Zda pesticidy, jako je glyfosát, skutečně způsobují rakovinu a další nemoci, není zcela jednoznačné. Vědeckých studií existuje dost, s různými výsledky. (Vyšlo najevo, že ty s pozitivními závěry bývají financovány například Monsantem.) V každém případě přibývá důkazů, že jsou to chemikálie nebezpečné, říká Pablo Piovano.

Tlak zemědělské lobby je obrovský. Korektně se tvrdí, že „glyfosát je méně toxický než opalovací krém na kůži dítěte“. Tak to nedávno to před novináři obhajovala mluvčí zemědělské společnosti Monsanto.
Piovano kroutí hlavou. „Tento diskurz korektních pojmů ve skutečnosti nefunguje. Určitě ne v zemích jako Argentina, kde se na gigantických plochách stříkají monokultury.“

Dělníci bez ochranného oděvu

Působivé černobílé fotografie jsou tichým svědectvím této plíživé katastrofy. Práškovací letadla létala přímo nad venkovskými školami a jediný poryv větru stačil k tomu, aby se chemie roznesla doslova po celé zemi.

Dělníci bez ochranného oděvu nebo kanystry, ze kterých se jedy dostaly přímo do podzemní vody. Fotografie také vyprávějí o chudobě a izolaci mnoha komunit na venkově, kde je nemocnice dost daleko a vzdělání mizivé.

„Ne zdraví, ale zisk je v centru tohoto zemědělského modelu,“ říká Piovano.

[wp_ad_camp_2]

Součást zemědělského pokusu

V polovině 90. let minulého století v Argentině začal sójový boom na bázi geneticky modifikovaných semen a rovněž používání příslušného glyfosátu Roundup, který likviduje plevel. Tehdy si odborný posudek o schválení glyfosátu měla společnost Monsanto napsat prakticky sama. V zemědělských oblastech teď narůstají podvýživa, nemoci a potraty. „Stali jsme se součástí zemědělského pokusu,“ říká fotograf Piovano. A má pravdu.

Minulý týden se poslanci Evropského parlamentu vyslovili proti prodloužení licence kontroverzního glyfosátu o dalších deset let. V rezoluci schválené na plenárním zasedání ve Štrasburku vyzvali, aby se látka používaná na odstraňování plevele postupně omezovala a do konce roku 2022 zcela zakázala. A co na to Evropská komise, která je dlouhodobě ve vleku korporací? Její mluvčí uvedl, že by se licence mohla na místo původně plánovaných deseti let prodloužit jen o pět až sedm let.

https://www.youtube.com/watch?v=dwvzN4nfOeM

tm komentuje: Je to také cílená genocida obyvatel EU

Chemickou látku glyfosát, která se používá v přípravcích na odstraňování plevele, přitom Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny označuje za „pravděpodobně karcinogenní“. Naopak Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) a Evropská agentura pro chemické látky (ECHA), o jejichž posudky se opírá Evropská komise, považují glyfosát za neškodný. Látka je aktivní složkou například herbicidu Roundup společnosti Monsanto.

Evropská komise před časem navrhla prodloužit licenci glyfosátu o dalších deset let. Europoslanci ale minulý týden schválili většinou 355 hlasů rezoluci, ve které požadují úplný zákaz používání látky do konce roku 2022. Co nejdříve chtějí také zakázat po celé Evropě používání glyfosátu před sklizní.

Problém je ale v tom, že na poslancích Evropského parlamentu vůbec nezáleží. Ti jsou tam jen proto, aby to vypadlo, že má Evropská unie aspoň něco společného s demokracií. Konečné slovo při prodloužení licence, která vyprší v polovině prosince, má totiž nikým nevolená Evropská komise a členské státy EU. Mimochodem, Česká republika v zastoupení ministerstva zemědělství zatím vždy hlasovala pro další neomezené používání. Ostatně náš budoucí premiér, kterého si občané zvolili ve volbách, vlastník Agrofertu, má se společností Monsanto velmi úzké vazby.

Zdroj: https://www.casopis-sifra.cz/video-lide-jako-soucast-pokusu-kvuli-jedovatemu-glyfosatu-pribyva-v-zemedelskych-oblastech-argentiny-tezkych-nemoci-a-potratu-prsty-bez-nehtu-supinata-kuze-jako-u-plazu-rakovina-cirhoza-jater/?fbclid=IwAR3iS4e0rtOr-0mDGJap_YFgxjCVcCUJt5v4otLkaXHEYv3DBuYgv5fqEmg

[wp_ad_camp_2]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

3 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Nikdo
Nikdo
2.11.2018 09:27

Opět něco pro Babiše – nejprve s…l polnosti s řepkou, teď začne jěště pěstovat sóju – no a že lidi budou chcípat jeden za druhým je mu zcela jedno, hlavně že se doma přehrabuje v miliardách – to vás ještě u tohoto amerického zaprodance nenapadlo?

jetofer
jetofer
2.11.2018 08:12

aspon to zdegenerovanym nemcum scisne hrebinek jsem pro aby bayern zkrachoval zadna firma zadne sracky 😉

Jarek*
Jarek*
1.11.2018 22:27

Všechno to je skvělé a úžasné. Většinové pitomstvo, jinak se místní debílci nazvat nedají si zvolilo svou vlastní smrt a podepsali to i svým zřejmě parchantům co v opilosti našukali a nezáleží jim na nich. To je asi v pořádku.

Přejít nahoru