Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Mariňáci zmlátili násilné demonstranty v Los Angeles
    Mariňáci zmlátili násilné demonstranty v Los Angeles

    Mariňáci zmlátili násilné demonstranty v Los Angeles

  • Mariňáci v Camp Pendleton zadrželi možné muslimské spící agenty po útoku USA na Írán
    Mariňáci v Camp Pendleton zadrželi možné muslimské spící agenty po útoku USA na Írán

    Mariňáci v Camp Pendleton zadrželi možné muslimské spící agenty po útoku USA na Írán

  • Měly by evropské země repatriovat své zlato z USA?
    Měly by evropské země repatriovat své zlato z USA?

    Měly by evropské země repatriovat své zlato z USA?

  • Útok na Írán znamená konec Izraele a USA
    Útok na Írán znamená konec Izraele a USA

    Útok na Írán znamená konec Izraele a USA

Související zprávy

  • Měly by evropské země repatriovat své zlato z USA?
    Měly by evropské země repatriovat své zlato z USA?

    Měly by evropské země repatriovat své zlato z USA?

  • A opět další problémy s piloty. Budoucí pilot Boeingu 737 po přistání na letišti v Sydney ztratil vědomí
    A opět další problémy s piloty. Budoucí pilot Boeingu 737 po přistání na letišti v Sydney ztratil vědomí

    A opět další problémy s piloty. Budoucí pilot Boeingu 737 po přistání na letišti v Sydney ztratil vědomí

  • Trump nařídil po nepokojích v LA další vlnu největší masové deportace v historii
    Trump nařídil po nepokojích v LA další vlnu největší masové deportace v historii

    Trump nařídil po nepokojích v LA další vlnu největší masové deportace v historii

  • Trump po londýnských jednáních o celních sazbách oznámil, že dohoda s Čínou je uzavřena
    Trump po londýnských jednáních o celních sazbách oznámil, že dohoda s Čínou je uzavřena

    Trump po londýnských jednáních o celních sazbách oznámil, že dohoda s Čínou je uzavřena

Finanční podpora

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Londýn hrdě hostí fórum o svobodě tisku. Ve stejný den se ve Štrasburku projednává právo špehovat lidi. Jaká ironie …..

Ve středu byla v Londýně zahájena mezinárodní konference o svobodě tisku. Je ironií, že ve stejný den vláda Jeho Veličenstva obhajovala svůj masový dohled nad komunikací, včetně novinářů.

Globální konference o svobodě sdělovacích prostředků, organizovaná vládami Spojeného království a Kanady, byla zahájena s mnoha fanfárami v britském hlavním městě, kde je přítomno kolem 1.000 zástupců z celého světa. Někteří mediální profesionálové byli vyloučeni z velkolepé akce (konkrétně tato média: Russia Today a ruský Sputnik), ale samozřejmě to nezastavilo hostitele v tom, aby deklarovali roli svobodného tisku ve svobodné společnosti.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Ves tejný den u Evropského soudu pro lidská práva (ECHR) ve Štrasburku obhajovali právníci zastupující britskou vládu její právo špehovat elektronickou komunikaci lidí. 

přeložila tereza | zdroj: rt.com

 

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

4 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Maroš
Maroš
13.7.2019 19:38

Takto – je dôležité si uvedomiť ten manipulačný manéver ohľadom presadzovania slobody tlače! Je to presadzovanie „slobody“ niekoho manipulovať! Nie presadzovanie povinnosti šíriť pravdu! Aj preto slobodomurárska OSN zakotvila toto právo „na názor“! Čiže – každý debil má právo na názor ale nikto nemá právo na PRAVDU! O tom to je!

Ale dobre – ja sám viem, že sa pohybujem na hrane – keby som si neotváral hubu na českom webe . už by som „bol“ /nebol – vysvetlím/ za katrom! Lebo! Treba byť informovaný! Takže podľa uznesenia OSN č. 102 z roku 2011 si budem otvárať papulu rovnako ako sorosovské, či rotschieldovské médiá! Takže – skúste mi zatvoriť papulu – vykopnite mi dvere ako Rostasovi /Zem a Vek/ a ja z vás vytrieskam v Štrasburgu veľké lówe!

Teraz späť do reality – toto uznesenie OSN chráni predovšetkým „právo“ veľkých mediálnych agentúr beztrestne šíriť manipulačné lži! Takže už do prdele aj so slobodou tlače! Povinnosť pravdivo informovať by im zlomila väz!

Takže tento článok dole si stiahnite – a odporúčam to aj redakcii zaradiť to ako samostatnú tému – pretože raz vám to môže zachrániť kožu na hlave – aj keď ja to vidím práve ako nesprávnu vec – to presadzovanie „práva“ na zmanipulovaný akýkoľvek názor – nie práva na pravdu! Lebo Protokoly!
https://www.extraplus.sk/clanok/trestnopravny-moloch

Adam
Adam
13.7.2019 15:18

Mezinárodní konference o svobodě tisku? Jakého tisku? Sionisticko-chazarského? Británie vydala Assangeho a chtějí umlčet Tommy Robinsona!

Jan
Jan
13.7.2019 10:01

Britska podlost a prolhanost opet perli a pindosove maji orgazmus.

korendor
korendor
11.7.2019 21:35

V něčem měl tehdy Gorbačov pravdu.Když se tehdy v Praze ptali na lidská práva,odpověděl protiotázkou,o jakých lidských právech mluvíte?