Floridský miliardář Jeffrey Epstein byl obviněn ze sexuálních trestných činů na nezletilých, potvrdily pro CNN policejní zdroje.

Epstein byl zatčen v sobotu a očekává se, že se v pondělí (8.7.) objeví u federálním soudu v New Yorku, kde si vyslechne obvinění.

Epstein je obviněn státními zástupci USA z Manhattanu NY City, poté, co se dříve vyhnul podobným obviněním, když si zajistil u federální prokuratury v Miami mimosoudní dohodu. 

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Obvinění, obsažená v zapečetěné obžalobě, zahrnují údajné trestné činy obchodování se sexuálními otroky a sexuální zneužívání desítek nezletilých dívek, spáchané v letech 2002 až 2005, podle zdrojů silových složek. Obžaloba tvrdí, že k trestným činům došlo jak v New Yorku, tak v Palm Beach na Floridě. 

K tomuto případu byl přidělen tým federálních státních zástupců z jižního okresu New Yorku, spolu se členy protikorupční jednotky.

Maurene Comey, dcera bývalého ředitele FBI Jamese Comeyho, je jedním ze státních zástupců, podle zdroje, který je obeznámen s případem.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Nejnovější žaloba v kauze Jeffreyho Epsteina je ze strany Jennifer Araozové, která tvrdí, že ji miliardář naverboval, když šla ze střední školy na Manhattanu a znásilnil ji, když jí bylo 15 let. Jeho luxusní dům je několik bloků od oné střední školy. „Znásilnil mě obzvlášť násilným způsobem,“ řekla Araozová pro NBC News.

přeložila tereza | zdroj: cnn.com , foxnews.com , refinery.com

Epstein je satanista a v této kauze je jasné, že ledy se pohnuly. Jeho černá kniha obsahuje velmi vlivné osoby, které byly jeho klienty. O Epsteinovi píše i Fulford ZDE.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.