Uf, sa toho deje. Ja len tri veci:

1. VYHRALI SME PRE ĽUDÍ SKORŠÍ VEK ODCHODU DO DÔCHODKU!

Ústavný zákon o zastropovaní dôchodkového veku je obrovské víťazstvo ľavice na Slovensku.

Liberáli chcú, aby ľudia odchádzali do dôchodku možno v sedemdesiatke, možno v osemdesiatke.

My sme to zastavili na roku 64, pre matky s deťmi adekvátne menej.

Ďakujem za podporu odborom, ďakujem všetkým tým, čo podpísali petíciu, ďakujem všetkým, čo pred chvíľou hlasovali za dôchodkový strop, predovšetkým strane SMER, ktorá to navrhla.

Klobúk dole pred Janom Podmanickým a Robertom Ficom, ktorí rokovania v parlamente zastrešovali. Áno, túto bitku za ľudí sme vyhrali.

A áno, mrzí ma, že dnes sa musíme vedieť radovať z vecí, ktoré boli za socializmu samozrejmé – ale taká je doba a my musíme za ľudí bojovať, nech je akokoľvek zle.

 

[wp_ad_camp_2]

 

2. MATOVIČ NAJNOVŠIE ROBÍ ŠPINAVÚ ROBOTU ZA KOČNERA?

Jediné, čo viem o prokurátorovi Šufliarskom je to, že sa ho snažili zlikvidovať Kočnerovi nájomní vrahovia. Nuž a Kočner zjavne ďalej túži po jeho likvidácii.

Už to nedokáže fyzicky, tak to skúša politicky. Z basy to urobiť nedokáže, a tak to zaňho robia iní. Že pán poslanec Matovič?

Ja teda nechcem spriadať nejaké konšpirácie, ale Igor Matovič dnes pôsobí ako pravá ruka Mariána Kočnera. Taká jeho „Zsuzsuová v parlamente“.

Lebo, sorry, ale na hulváta porušiť zákon a vyniesť zo spisu utajené informácie – a to za účelom politickej likvidácie prokurátora, ktorého sa snažil v minulosti zlikvidovať Končer – uf, to je od nášho Igora z Trnavy ozaj veľmi statočné. Kočner bude naňho hrdý.

 

[wp_ad_camp_2]

 

3. PREČO HOLCOVÁ A SPOL. TAJILI KUCIAKOVU SPRÁVU, KTORÁ USVEDČUJE PENTU?!

Najviac ma zaráža ticho okolo Kuciakovej správy, v ktorej informoval o návšteve Penty a následne mu volal Kočner a vyhrážal sa mu. Táto Kuciakova správa je doslova atómová bomba na Pentu.

Mňa by len zaujímalo, prečo sa táto správa objavila až teraz. Ako to, že to nikto nerieši? Nejaká pani Holcová sa tu hrá na veľkú investigatívku, ktorá pátra po vrahoch Jána Kuciaka.

A ona túto Kuciakovu správu má už mesiace. No namiesto toho, aby s ňou vyšla von a ukázala prstom na Pentu, tak ona tu spolu so svojimi talianskymi a slovenskými „súdruhmi“ radšej spriada nejaké uletené konšpirácie o Ficovi a Vadalovi.

Sorry, ale toto je brutal podozrivé. Veď táto Kuciakova správa je dôkaz ako hrom. Dôkaz proti Haščákovi aj Kočnerovi. Dôkaz proti Pente.

Ako je možné, že novinári takto ukrutne kryjú Pentu? Ako – jasné. Ja viem, že Penta platí polovicu žurnalistov na Slovensku, veď je hlavným vlastníkom liberálnych médií.

Ale aj tak – to im fakt nie je blbé, že zadržiavajú dôkazy o Kuciakovej smrti? Novinárom, ktorí sa oháňajú odznačikmi All For Jan?

Namiesto toho, aby zverejnili pravdu, oni tu hrajú všelijaké nechutné politické a spravodajské hry. Že ich hanba nefackuje.

Ja mám z toho pocit, že veľmi, ale veľmi prihára všetkým v okolí Kočner aj Penty. Vrátane novinárov.

Pravda vyjde najavo. Aj to, komu si slúžila, drahá liberálna mafia. Tik-tak.

ĽUBOŠ BLAHA

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.