…..další zajímavý koment a rozebrání faktů o političce, která političkou není. Sloužila by jenom jako zdroj vtipů, pro zábavu a zničení Slovenska. Nic víc, nic míň….

00:05

 

Preboha, ľudia, videli ste nedeľnú diskusiu na Markíze? To fakt po tom, čo predviedla Čaputová, niekto ide túto vystresovanú, zakríknutú a nepripravenú dievčinku voliť?

Veď to by bola nekonečná hanba, ak by sa toto prázdne nafúknuté vrecúško stalo hlavou štátu.

ČAPUTOVÁ JE KOMPLETNE PRÁZDNA

Ako – nemusím súhlasiť so zvyšnými kandidátmi, čo tam stáli, ale oni aspoň niečo k veci hovorili – každý reprezentoval nejaký svetonázor, nejaké presvedčenie, nejaké názory. Migrácia, sociálne témy, národné záujmy… Ale Čaputová – nič. Iba čisté frázy.

Žiadne argumenty, žiadne vízie – iba sladké slová ako „slušnosť“ či „spravodlivosť“.

Ježiši, jasné, že každý chce slušnosť či spravodlivosť, ale otázka je, čo si pod tými pojmami predstaviť.

Či je slušné, aby napríklad drzé liberálne decká negustiózne hejtovali staršiu generáciu a voličov s iným názorom – lebo presne to robia Čaputovej fankluby.

Či je spravodlivé, aby sme riešili homosexuálne adopcie namiesto sociálnych podmienok našich rodín a platov našich pracujúcich ľudí.

Či je normálne, aby niekto už v kampani rozdeľoval Slovákov na dobrých a zlých a išiel proti tým, ktorých považujem za zlých, bojovať…

Toto chcú ľudia počuť a nie všeobecné frázy a sladké rečičky!

[wp_ad_camp_2]

 

ŠTEFUNKOVA PODRŽTAŠKA

Ja neviem, či to bola tréma, ale ona tam fakt stála vygumovaná ako bezradná tretiačka, ktorá dostane „okno“ pred tabuľou. Prepáčte, ale toto nemôže byť ani prezidentkou školskej triedy.

Jediný raz, kedy z nej vyšiel nejaký „obsah“ a nejaká „emócia“, to bolo len vo chvíli, keď srdnato obhajovala svojho straníckeho šéfa Ivana Štefunka a jeho pochybné podnikanie.

Z nikoho tak nesrší straníckosť ako práve z tejto liberálnej kandidátky. A z nikoho tak nesrší, že chce ísť do Prezidentského paláca iba obhajovať pochybných biznismenov z vlastnej strany. Nič iné sme sa od nej nedozvedeli.

[wp_ad_camp_2]

 

PROATLANTICKÁ BÁBKA

A vlastne – ešte nezabudla zdôrazniť, že je „proatlantická“ – to áno, Zuzanka vie, odkiaľ chodia prachy, a tak Ameriku musí vyzdvihnúť. Great!

Neviem, ako vy, ale ja si stokrát viac vážim ľudí, ktorí sú ochotní postaviť sa za svoj svetonázor, nech s ním aj nesúhlasím, ako keď vidím prázdny marketingový produkt, ktorý sa tam len-tak útrpne postaví, uškŕňa sa, smejušká, ale absolútne nie je schopný čokoľvek konkrétne povedať.

[wp_ad_camp_2]

 

MARKETINGOVÝ TÍM ZUZIČKE ZAKÁZAL HOVORIŤ O GEJOCH

Dôvod Čaputovej bezobsažnosti na Markíze je jasný. Našej rozprávkovej víle marketingový tím zjavne nakázal, nech už nehovorí o gejoch či o Pezinskej skládke, lebo sú z toho Slováci už vyčerpaní a znechutení.

Proste povedali – Zuzička, ešte raz niečo tresneš o tých svojich liberálnych sprostostiach, ktorým tak fanaticky veríš, tak Ťa proste Slováci vysmejú a nebude Ťa voliť ani Štefunko, už aj na neho je to moc.

A tak ona vlastne radšej nehovorila nič – lebo ona je inak úplne prázdna. Ak nemôže hovoriť o gejoch či skládke, tak z nech vychádzajú iba nabifľované frázy.

[wp_ad_camp_2]

 

KISKA, VALLO, ČAPUTOVÁ – AKO CEZ KOPIRÁK

Všetko je to ten istý scenár ako Kiska. Frázy, úsmevy, povzdychy. Ani len jednu minútu na vlastné posolstvo nevyčerpala – nič.

Ona nemá čo povedať. Ona tam má len stáť a usmievať sa. Ako Miss Universe – som blondýnka a chcem svetový mier. Nič viac. Marketingový tím spraví zvyšok.

Oni ich tí Američania pripravujú ako cez kopirák. Kiska, Vallo, Čaputová. Všetko prázdne a neschopné figúrky, ktoré si Američania ochočia a prostredníctvom médií a mimovládok z nich urobia hrdinov kaviarní.

A stádo ich potom poslušne oblizuje. Oni potom budú na oplátku poslúchať Veľkého brata, keď vyhrajú.

[wp_ad_camp_2]

 

NENECHAJME SI UKRADNÚŤ SLOVENSKO AMERICKÝMI LIBERÁLMI

Ja len dúfam, že tentokrát sa ľudia nenechajú takto lacno kúpiť. Čaputová je financovaná z USA a má byť Trójskym koňom amerických liberálnych kruhov na Slovensku.

Nedovoľme, aby táto bábka odovzdala kľúče od Slovenska americkým mimovládkam a finančným skupinám. Lebo o to tu ide.

Od prvého dňa bude rozoštvávať Slovensko a šíriť svoju neoliberálnu ideológiu.

[wp_ad_camp_2]

 

ŽIADNE „SLUŠNÉ“ A „NESLUŠNÉ“ SLOVENSKO – ALE SLOVENSKO!

Šefčovič toto povedal úplne presne: nedovoľme takýmto podvodníkom, aby rozdeľovali Slovensko na slušných a neslušných, na dobrých a zlých… Toto prezident jednoducho robiť nesmie – on má spájať.

Keď Čaputová tára o tom, ako bude bojovať proti zlu – ona chce bojovať proti každému, kto nezdieľa jej extrémne liberálne a proamerické postoje.

Ona chce bojovať proti nám. Proti väčšine Slovákov.

Spolu s jej fanatickými mimovládkami a pracháčmi z USA.

Oni chcú znetvoriť Slovensko, chcú ho uniesť.

[wp_ad_camp_2]

 

UBOLENÁ ZAKRÍKNUTÁ „KÔPKA NEŠŤASTIA“

V nedeľu na Markíze diskutovali traja kandidáti, ktorí mali čo povedať. A opakujem – nemusel som s nimi súhlasiť, ale oni hovorili o politike, o štáte, o budúcnosti. Hovorili o niečom.

A potom tam vedľa nich bezradne stála nejaká vyplašená blondýna, o ktorej som si po jej zakríknutom výkone neni istý, čo má vôbec nejaký názor.

Po včerajšej Markíze som si neni istý, či by si vôbec bola schopná vypýtať v zelovoci kilo mandaríniek.

[wp_ad_camp_2]

 

SORRY, ALE NEMÁŠ NA TO, DIEVČA

Zakríknuté, utrápené, plaché dievčatko bez vnútornej sily a vízie. Dúfam, že jej aspoň východ ukázali, lebo vyzerala úplne stratene.

Toto má byť prezidentkou? Zlý vtip.

No dobre, ja len dúfam, že po tomto mojom kritickom statuse Čaputovej ochranka nezavolá posily a že sa tam niektorý z jej sekáčov vrhol pred Zuzanku, aby ju zachránil pred týmto strašným jadrovým útokom.

Sorry, moja, nemáš na to. Zmier sa s tým.

Luboš Bláha

[wp_ad_camp_2]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.