Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 11.03.2019

Papež František byl odstaven od moci jako součást dohody, která byla vyjednána mezi Gnostickými Ilumináty a 13 vládnoucími pokrevními liniemi, říkají dva zdroje. Jeden z evropské královské rodiny a druhý šéf z Pentagonu. Dvě západní mocenské centra, jedna založená na meritokracii a druhé na historickém vládnutí, se dohodly na jednorázovém odpuštění dluhů a masivní kampani na „záchranu planety“, říkají zdroje.

Gnostičtí Ilumináti, nejsilnější ve vojensko-průmyslovém komplexu, a pokrevní linie, které řídí finance a média, se dohodli na kompromisu, protože musí předložit jednotný postup Západu, aby uzavřeli dohodu s oživující se Asií.

Papež František, který může zůstat jako figurka (loutka), byl odstaven od moci kvůli fiasku s odsouzeným pedofilem, kardinálem Pellem, který vedl Vatikánskou banku. Vatikán a Vatikánskou banku se svými 6.000 úplatkářskými účty pro takzvané „světové vůdce“ nyní řídí „trojka kardinálů,“ sdělil zdroj Pentagonu.

[wp_ad_camp_2]

Na veřejnosti lze tuto zásadní změnu vidět v tom, že deset kardinálů bylo nedávno zbaveno kněžství. Poslední byl francouzský kardinál Philippe Barbarin, který byl minulý týden odsouzen za krytí pedofilie.

Zástupce třinácti pokrevních linií řekl o situaci toto: „Kardinál Pell akceptoval satanské praktiky v našich řádech.“ Dodal, že ostatní kardinálové byli odstraněni jako součást procesu čištění od satanských praktik. „Papež František byl vykopnut, protože byl v Národním středisku pro kybernetickou bezpečnost (NCSC) příliš známý. Jeho předešlý život v Argentině se vrátil a pronásleduje ho. Nikdo ve vnějším světě nemá právo obsadit úřad, pokud nemůže být zkompromitován,“ uvedl zdroj.

Dále, dnes 11. března 2019 máme osmé výročí masové vraždy a útoku proti Fukušimě v Japonsku, a dohoda je částečně dosažena proto, že pokrevním liniím bylo vyhrožováno odplatou za tento útok, pokud se nedosáhne dohody, sdělily zdroje Asijské tajné společnosti.

Navíc, tyto zdroje také tvrdí, že Západ musí dokončit vyčištění sám sebe ještě před konečnou dohodou o záchraně planety.

[wp_ad_camp_2]

V trvalém útoku proti sionismu, hlavního zdroje zla na Západě, je dobré znamení. „Pravdivá slova zástupce Ilhan Omara o sionistickém vlivu na Kongres USA (nikoliv na základě hlasů – je tam jen devět milionů židovských voličů – ale spíše na úplatkářství, vydírání a lži), uvrhlo Demokratickou stranu do krize, která by mohla vést k jejímu zániku. Zdroje CIA a Pentagonu říkají, že Jared Kushner a John Bolton budou brzy propuštěni z Bílého domu a prezident Trump zveřejní pravdu o 11. září takovým způsobem, že to ukončí sionistický vliv na americkou ekonomiku, vládu a společnost. Takto popsal situaci bývalý operační důstojník CIA Robert David Steele.

Zdroj pentagonu souhlasil a řekl: „Sionismus je mrtvý. Jejich loby byla vyřazena ze hry, protože sněmovna schválila rezoluci 407 ku 23, která nepokárala Ilhan Omara, ale oslabila antisemitismus a předsedkyně Sněmovny Nancy Pelosiová vyhodila svého židovského šéfa štábu Dannyho Weisse.“

Nyní Sýrie formálně varovala Izrael, aby se stáhl z Golanských výšin nebo bude čelit válce.

Sýrie tak učinila, neboť má podporu Turecka, Ruska a Íránu, a aby přinutila Izrael dodržovat mezinárodní právo, zatímco americká armáda jasně uvedla, že za Izrael nebude bojovat, podle Pentagonu a dalších zdrojů.

[wp_ad_camp_2]

Královská rodina a zdroje Pentagonu potvrdily, že izraelský jaderný arzenál – jeho „Samsonova volba“ – byl neutralizován, a proto může být tento zločinecký stát donucen ukončit své mesiášské antisociální chování. Pokud si myslí, že Bůh chtěl, aby zavraždili více než 100 milionů lidí, aby mohli obnovit starobylý chrám, tak Bohu vůbec nerozumějí.

Mezitím ve Spojených státech proběhlo cílené zabití klíčových osob, aby se obnovila demokracie a právní stát, říkají zdroje CIA. „Kladivo se chystá udeřit, protože generální prokurátor Bill Barr se setkal s Johnem Huberem před odtajněním FISA a masovým zatýkáním“, uvedl zdroj Pentagonu. Zdroj odkazoval na skutečnost, že Huber je nucen konečně podniknout kroky proti Hillary Clintonové, Obamovi a dalším, v kauze uran apod.

Farmaceutický průmysl je také pod útokem, protože společnost Eli Lilly byla nucena zavést generický inzulín za poloviční cenu, zatímco ředitel FDA a sluha Big Pharma, Scott Gottlieb, byl vyhozen za nátlak na státy, aby zrušily výjimky pro vakcíny, píše Pentagon. Tento krok k tomu, aby se vakcíny stali povinné, byl zoufalým pokusem chazarské mafie použit toxické vakcíny, aby zabily velké procento obyvatelstva ve snaze zachránit se před spravedlností.

[wp_ad_camp_2]

Tajnou válku také vede chazarská mafie, aby získala kontrolu nad zdroji v Africe, v zoufalém pokusu zabránit bankrotu jejich Washingtonské Korporace USA, říkají zdroje Mossadu a CIA. Afrika je téměř dvakrát větší než Rusko a větší než Kanada, a větší než Čína a Spojené státy dohromady. Poslední věc, kterou chazarská mafie chce, je, aby Afričané převzali kontrolu svých vlastních zdrojů.

V této tajné válce je nejvíce viditelný nedávný pád letadla Boeing 737 etiopských aerolinek. Zdroje Mossadu tvrdí, že letadlo bylo na dálku uneseno a jeho cestující, včetně 19 úředníků OSN, byli zabiti v rámci pokusu o narušení konference OSN zaměřené na ukončení chudoby a ukončení ničení životního prostředí v Africe.

Není jistě žádnou náhodou, že poté, co všichni vojenští důstojníci opustili Trumpův režim, byl výkonný ředitel společnosti Boeing, Patrick Shanahan, jmenován americkým ministrem obrany. Shanahan nemá žádnou skutečnou moc nad americkou armádou, protože ta už neposlouchá zbankrotovanou vládu ve Washingtonu D.C., tvrdí zdroje Pentagonu.

[wp_ad_camp_2]

Chazarská mafie se také pokouší získat podobné zdroje v Jižní Americe. Nejnovějším krokem bylo použití kybernetických a energetických zbraní k sabotáži energetické sítě Venezuely.

Zbytek světa souhlasil, že bude nadále financovat americkou armádu a transformovat ji na dobročinnou planetární ochrannou sílu. Mohou začít vydělávat peníze tím, že pochytají všechny zločince a buď je uvězní, nebo zabijou.

překlad tereza | zdroj: benjaminfulford.net 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.