Na pokraji vyhoření, fyzicky vyčerpaný a sám. Tak popsal francouzský list Le Parisien prezidenta Emmanuela Macrona uprostřed jeho pětiletého funkčního období. List se odkazuje na informace ze zdrojů blízkých hlavě státu.

„Je na pokraji vyhoření,“ citoval list osobu blízkou jednačtyřicetiletému Macronovi. „Ještě že ho nalíčí, jinak by se vidělo, jak je vyřízený,“ dodal další zdroj.

Macron se od poloviny loňského listopadu potýká s protivládními demonstracemi takzvaných žlutých vest, navíc ho opustila řada dlouholetých poradců a nejbližších spolupracovníků.

 

 

[wp_ad_camp_2]

„Je tu někdo, kdo pro mne pracuje, kdo mi pomůže?“ zlobil se podle Le Parisien Macron během jedné z nekonečných debat v regionech, když zjistil, že v sále není žádný z jeho poradců. „Tato scéna je pro Macronovo vládnutí typická. Je sám, opravdu sám,“ konstatoval list.

Na Macrona se podle jednoho z nejmenovaných výše postavených ministrů obracejí všichni se vším, protože jinak není na koho. „A on navíc odpovídá,“ dodal ministr.

Macrona od nástupu do úřadu v květnu 2017 opustilo několik ministrů a poradců, připomíná Le Parisien.

„Dobyvačná skupinka poradců, kteří (Macrona) doprovázeli k vítězství, je tatam. S postupem času se jejich energie vyčerpala, jsou opotřebení,“ napsal deník. Jeden z ministrů podle něj dokonce označil současnou situaci v Elysejském paláci za chaos.

zdroj: 9

Macron je odepsaný muž. I slepý vidí, jaký to je bezpáteřní a bezcharakterní sionistický poskok. Už ani francouzská armáda za ním nestojí a jeho páníček z domu Rothschild též ztrácí moc. Stejně jako Hitlerovy dcery, Merkelová a Mayová, bude odejit do propadliště dějin. „3M“ nečeká dobrá budoucnost.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.