Mag. Anita Petek-Dimmerová, jedna z najznámejších a najaktívnejších kritičiek očkovania v nemecky hovoriacich krajinách, povolaním sociálna pedagogička a matka dvoch detí, zomrela 6. septembra 2010 po dlhej chorobe.

Po hádke s lekárom v súvislosti s očkovaním sa začala touto témou zaoberať podrobnejšie. Istota, že očkovanie nechráni, ale v najlepšom prípade môže uškodiť, bola čoraz silnejšia. Čoskoro začala tieto poznatky šíriť na prednáškach. Nakoniec vydala svoju prvú knihu na túto tému „RUND UMS IMPFEN“.

Potom sa rozhodla vydávať informačný časopis „AEGIS IMPULS“. Tento cenný informačný časopis vychádzal štvrťročne a bol distribuovaný po celom nemecky hovoriacom regióne. Do roku 2009 dosiahol štyridsať vydaní. Vďaka tejto práci vytvorila jedinečný zdroj informácií na celom svete. Atraktívnu grafickú úpravu tohto úspešného časopisu navrhol jej manžel, architekt Vlado Petek. Do časopisu, ktorý sa stal nečakane úspešným, prispievali lekári, alternatívni lekári, pôrodné asistentky, zástupcovia rôznych liečiteľských profesií, právnici, fyzici a ďalší. Samozrejme, väčšinu príspevkov napísala samotná Anita Petek. Jej články boli čitateľmi nadšene prijaté pre ich jasný a zároveň humorný štýl. Jej práca je vecná a dôkladná, pričom všetky zdroje sú citované. Odborníci sa obrátili na teraz už uznávanú vedkyňu, aby od nej získali dokumenty.

Nakoniec vyšla „Kritická analýza problému očkovania“ v dvoch zväzkoch. Tieto knihy slúžia ako referenčné diela pre mnohých lekárov a odborníkov. Vytvorila veľmi rozsiahly a cenný archív.

Najväčší úspech však zaznamenala so svojimi prednáškami. Svojimi solídnymi vedomosťami a zábavným spôsobom dokázala presvedčiť lekárov aj laikov. Často ju pozývala aj televízia. V Taliansku, Švajčiarsku, Nemecku a Rakúsku mala až tri prednášky týždenne. Neraz sa stalo, že zaspala až o štvrtej ráno. A skoro ráno sa pustila do práce s usilovnosťou včielky. Počas dňa stála pri mnohých volajúcich, ktorí hľadali pomoc a radu. Jej obrovské zásluhy o vzdelávanie v oblasti očkovania v súčasnosti nedokážeme odhadnúť.

Výťažok z prednášky AZK (Anti Zensur Konferenz ) „Očkovanie: Zmysel alebo nezmysel”

[wp_ad_camp_2]

“Pohrávala som sa s myšlienkou ukončiť moju prácu v AEGIS, pretože som trpela depresiami a frustráciou. Keď si uvedomíte, čo všetko sa nachádza v očkovacích látkach, ktoré vlastne už novorodeniatkam aplikujeme do tela, ktoré sa nemá šancu tomu brániť a postaviť sa proti tomu a povedať NIE, to je tvrdý oriešok, ktorý najskôr musíte stráviť.

V každej vakcíne sa nachádza 80 – 100 rozličných zložiek, ktoré sa neuvádzajú v príbalových letáčikoch. Podľa zákona (vo svete) sa nemusia uvádzať zložky, ktoré sú k výrobe vakcín potrebné, čiže tieto nie sú deklarovateľné. V príbalovom letáčiku sa uvádzajú len tie zložky, ktoré sa dodatočne pridávali do vakcín.

Chcem vám povedať príklad. Pred pár rokmi vyrobila firma MERC novú vakcínu proti Hepatitíde B. A v príbalovom letáčiku sa uvádzalo “rekombinovaný vírus hepatitídy B”, čo znamená “geneticky upravované”. Na ampulke sa uvádzalo zloženie z rekombinovaných vírusov hepatitídy B a soľného roztoku. Čo by znamenalo tekutina, v ktorej pláva vírus. S tým som sa nechcela uspokojiť a zavolala som do Paul Ehrlich Inštitútu v Nemecku a spýtala som sa, či ma môžu oboznámiť so zložením novej vakcíny proti hepatitíde B. Na linke bol milý pán, ktorý mi vysvetlil, že zloženie vakcíny je uvedené na príbalovom letáčiku. Lenže s jeho vysvetlením som sa neuspokojila, vy ste túto vakcínu povolili a neviete aké je jej presné zloženie? Jeho odpoveď bola, a to je celkom legálne a oficiálne, že “je to firemné tajomstvo”. Výrobca vakcíny nie je povinný zdielať príslušnému úradu na povolenie vakcín, čo sa v nich nachádza! Ale keď neviete čo sa vo vakcínach nachádza, ako môžete tieto potom povoliť? Jeho odpoveď bola “musíte proste tomu dôverovať”.

Vo Švajčiarsku ma oboznámili s tým istým pravidlom “je to firemné tajomstvo”. V Rakúsku, vo Viedni mi povedali to isté. Zvyšné krajiny som sa už nepokúšala kontaktovať.

98% zložiek vakcín sú čisté neurotoxíny. Tieto sú vyrábané chemicky, syntetické zložky a sú podávané ďalej k výrobe vakcín na rôzne farmaceutické koncerny. Bez akéhokoľvek procesu kontroly týchto syntetických zložiek farmaceutickým koncernom. V tom okamihu, keď sa vakcína povolí úradmi. Prvých 5 rokov po povolení vakcíny na trh sa uvádzajú ako klinická štúdia, čo znamená, že vakcína sa testuje na vás, na všetkých, ktorí sa dali zaočkovať. Takto to prebiehalo napríklad pri vakcíne proti rakovine krčka maternice.

Zloženie vakcín všeobecne:

  • Antigény ( baktérie, víry )
  • Konzervačné látky ( Thiomersal–pozostáva zo 48,9% z ortuti, Natriumtimerfonat-pozostáva zo 43,7% z ortuti, 2Fenoxyethanol )!!!

Vedľajšie účinky týchto látok pozostávajúcich z ortuti sú napríklad hyperaktívne deti v predškolskom a školskom veku. A to je samozrejme perfektný biznis do budúcnosti. Najskôr privodia našim deťom ochorenia, potom sa im podá Retalin a zároveň ale aj ďalší liek, ktorý potláča vedľajšie účinky Retalínu.

  • Pomocné látky ako napríklad rozpúšťadlá, fosfáty, karbonáty, stabilizátory ( Medium 199, Polysorbat 80, hydrolizovaná želatína-spôsobuje alergie, humánny albumín ), aluminiumsulfát – spôsobuje Alzheimerovu chorobu, zápaly atď.
  • Prídavné látky ako emulgátory, antibiotiká, formaldehyd atď.

Tento jedovatý koktejl sa dostane behom pár minút do krvného obehu dieťaťa a odtiaľ do celého telam všetkých orgánov, aj do mozgu. Telo človeka nedokáže tieto látky odbúrať.

Celé video v nemeckom jazyku si môžete pozrieť tu: YouTube

Preložila zuzka 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.