Návštěva ministra zemědělství Miroslava Tomana (ČSSD) v Rusku skončila předčasně. Ruská strana v reakci na nenávistné výpady českých politruků znemožnila ministrovi a jeho podnikatelskému doprovodu přelet z Moskvy do Tatarstánu. Zde měl ministr a podnikatelé sjednat rozsáhlé obchody. Delegace se tak předčasně vrací do Prahy.

„Zájem podnikatelů o spolupráci jak z české, tak ruské strany byl enormní,” posteskl si ministr Toman, který začátkem týdne jednal se svým ruským protějškem a jednání se vyvíjela velmi slibně. Tatarstán je součástí Ruské federace.

 

[wp_ad_camp_2]

Moskva vyhnáním ministra zareagovala na množící se výpady českých “gauleiterů” proti ruským symbolům.

Před několika měsíci odmítl primátor Prahy pan Zdeněk Hřib (Piráti) vrátit pamětní desku na Staroměstskou radnici. Deska připomínala osvobození Prahy Rudou armádou.

Poté starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09) oznámil, že chce odstranit sochu sovětského maršála Koněva, osvoboditele Prahy. Za války proti nacistickému Německu položilo život 30 milionů Sovětů. Starosta Kolář si od ruské strany vysloužil přezdívku “Gauleiter” (oblastní vedoucí NSDAP).

 

[wp_ad_camp_2]

Před pár dny zaútočila novinářka propagandistického rusofobního Deníku N s výkřikem “Ty novinářský prase!” na zpravodaje ruské agentury Sputnik, udeřila ho do obličeje a rozbila mu mobil.

Zdroj: InfoVojna

Uvědomují si ti všichni užiteční idioti, že na jejich jednání doplácí celá ČR? Že jejich jednání není v souladu se zájmy ČR?! Jsou tito idioti opravdu idioty nebo jsou placeni americkou pátou kolonou? No jak kdo. Takový Novotný a primátor Hřib evidentně moc rozumu nepobrali. Ale starosta Prahy 6 Kolář je díky svému otci napojený na pátou kolonu téměř jistě. A co Babiš a jeho výroky na Ukrajině? Toto jednání dle mého názoru už hraničí s podáním žaloby pro poškozování ekonomických a hospodářských zájmů České republiky. 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.