….. vzhledem k tomu, že jsem byl upozorněn ze švýcarských „zdrojů,“ že pro případ výhry Zemana je něco takového připraveno. V televizi Vám to dali naprosto najevo ….

13:54

V současné době nemám tolik času, ale obrázek hovoří za všechno. Mám ještě dodělávat rozbor časopisu ECONOMIST, toš tak. Neznalé oko nechápe, co bylo lidstvu řečeno. Rozbor udělám za krátkou dobu během několika dní, možná i dnes…..

I ve Francii vyhrála Le Pen ale Marconi řekl, že vyhrál 66,6% a proto to znamení Illuminátů. Drahoš a jeho podpindosníci se tím chvástali dopředu…..

Vše, co se vyzradilo dopředu a psalo se o tom, se nakonec neuskutečnilo. Budeme pevně věřit, že tomu bude tak i tentokráte…..

tm

tereza dodává: mě zaujalo ještě další symbolické srovnání. Podívejme se na tvar dolních a horních schodů. Fialová barva světel není samozřejmě také náhoda …..  Byla jsem nedávno v Berlíně, kde jsem se potkala se zajímavými lidmi. Bylo mi potvrzeno, že české prezidentské volby můžou být ukradeny ve prospěch elitářského poskoka pana Drahoše, a to těsnou většinou. Nebyla ani náhoda, že snad všechny předvolební průzkumy (jejichž výsledky jsou předem objednány), nám predikovaly těsný výsledek volby druhého kola.  t. 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.