Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Dovoz ruského obilí do EU prudce roste
  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

Související zprávy

 • Nahraďte destruktivní pověry o životě raději těmito univerzálními pravdami
  Nahraďte destruktivní pověry o životě raději těmito univerzálními pravdami

  Nahraďte destruktivní pověry o životě raději těmito univerzálními pravdami

 • Proč lidé s narcistickou poruchou osobnosti nenávidí, když jsou jiní lidé šťastní
  Proč lidé s narcistickou poruchou osobnosti nenávidí, když jsou jiní lidé šťastní

  Proč lidé s narcistickou poruchou osobnosti nenávidí, když jsou jiní lidé šťastní

 • Původ nemocí je duchovní, aneb pohled Kurandery
  Původ nemocí je duchovní, aneb pohled Kurandery

  Původ nemocí je duchovní, aneb pohled Kurandery

 • Chronické sebedestruktivní návyky, které mají nešťastní lidé
  Chronické sebedestruktivní návyky, které mají nešťastní lidé

  Chronické sebedestruktivní návyky, které mají nešťastní lidé

Tohtoročné hudobné ceny Grammy pripomínali skôr „satanský sabat“

Ceny Grammy ukázali, že Rusko by malo k hlavným cieľom špeciálnej operácie na Ukrajine, teda „demilitarizácii“ a „denacifikácii“, pridať i „desatanizáciu“.

Prirodzene, hlavnou hviezdou bola Beyoncé a jej rekordná 32.cena. Speváčka, ktorá otvorene podporuje homosexuálov a neskrýva, že „väčšina jej poslucháčov sú ženy a gayovia“.

Neprekvapili ani tak garderóby „popových hviezd“, vhodnejšie skôr pre hollywoodske fantasy o iných čudesných svetoch. Hlavným šokom boli skutočne „satanské orgie“, ktoré prezentovali Sam Smith a Kim Petras s piesňou Unholy. Teda „nesvätý“ či priamo „hriešny“.

Nejde ani tak o obscénny a nemorálny obsah, ale o formu. Sam Smith sa zvíjal v podobe rohatého Satana. Kim Petras zasa „tancovala“ zamknutá v „ohnivej“ klietke. A „Satana“ obklopoval a olizoval húf čohosi na spôsob démonov či čarodejníc. Celé to vyznelo ako čistokrvný „satanský sabat“.

Satanské tance v podaní homosexuála a transgendera

Pár slov o hlavných aktéroch tejto šou. Sam Smith je britský spevák z bohatej rodiny. Jeho matka je vplyvná bankárka. V máji 2014 najprv priznal, že je homosexuál. Na popularitu to zjavne nestačilo. V roku 2017 tak prichádza s tým, že jeho pohlavie je vlastne nejasné. Teda ani „on“ ani „ona“, ale „ono“.

Ale, ako sa ukázalo, išiel ešte ďalej. V septembri 2019 začal tvrdiť, že je v ňom „viacero osobností“. Požadoval, aby ho oslovovala ako „oni“. Tiež si začal hovoriť „profeminista“. Takto označujú mužov, ktorí obhajujú úplné víťazstvo feminizmu.

V „necivilizovanom“ Rusku pacientov s takou vážnou diagnózou liečia profesionálni psychiatri. Niekedy aj celý život. Ale na „civilizovanom“ Západe je všetko iné. Moderné je nebyť ani mužom ani ženou, ale čímsi ako „ono“. A takéto „bytosti“ sú samozrejme v popredí vo všetkých oblastiach šoubiznisu. V športe, hudbe a najnovšie už aj v politike.

A Kim Petras je z podobného súdka. Ide o typickú obeť šialenej „slobody výberu pohlavia“, ktorá zachvátila Západ. V ranom veku si pôvodne chlapec Tim Petras zrazu „uvedomil“, že je vlastne dievča. A so súhlasom „tolerantných“ rodičov začal s hormonálnou terapiou. Nasledovala operácia, ktorá z neho urobila transgendera. A zakrátko, už ako „speváčka“, urobil závratnú kariéru.

A aby bolo všetko, ako má byť, ich spoločný „duet“ uviedla nemenej škandalózna Madonna. Ktorá sa mimochodom rada vysmieva kresťanstvu. Povedala doslova: „Čo som sa naučila za tie štyri desaťročia je, že ak vás nazývajú šokujúcimi, škandalóznymi, problematickými, provokatívnymi alebo nebezpečnými, určite ste prišli s niečim novým. Takže som tu, aby som poďakovala všetkým rebelom, ktorí dláždia cestu a preberajú za to zodpovednosť.“

Takže je zrejmé, aké sú dnes „umelecké hodnoty“ Západu. Smith a Petras ocenili za „najlepší výkon popového dua“. No a Petras nezabudla zdôrazniť, že sa stala prvou „transrodovou ženou“, ktorá ho získala.

Už nejde o umenie, ale o škandály a provokácie. Základom je „netradičná orientácia“. Čím šialenejšia, tým lepšie. Pokojne sa tak na pódiu Grammy či Oskara môže čochvíľa objaviť „čierna transrodová beštia“ v objatí so „štvornohým milencom“.

Satanizmus na vývoz

Na svetlo sveta sa už aj predtým dostali materiály svedčiace o príklone Západu k otvorenému satanizmu. Pripomeňme škandalózne otvorenie najdlhšieho tunela na svete vo švajčiarskych Alpách sprevádzané obdobným „satanským kostýmovým sabatom“. Prizerali sa mu dokonca vtedajší lídri hlavných európskych krajín. Angela Merkelová, Francois Hollande a Matteo Renzi. Nechýbala ani európska komisárka pre dopravu Violetta Bulz, ministri dopravy mnohých európskych štátov ako aj ďalší predstavitelia najvyšších poschodí európskej politiky.

Nie každý vie, že slávna cena Americkej filmovej akadémie, teda soška Oskara, je vlastne obrazom staroegyptského „Boha mŕtvych“ Sokara. V názve boli zrejme „pre istotu“ obrátené iba dve písmená. Aby to nebolo až také do oči bijúce.

A na dokreslenie celkového obrazu už len treba pripomenúť nové „požiadavky“ pre obsadenie hollywoodskych filmov. Povinné kvóty pre čiernych, zdravotne postihnutých či „netradične orientovaných“. Alebo černochov hrajúcich úlohy starogréckych hrdinov a anglických kráľov. Nevadí, že ide o dejinnú hlúposť. Hlavná je „tolerantnosť“.

Nit divu. „Cirkev Satana“ je v USA oficiálne povolená. V Európe sú zasa verní kresťania stíhaní za kritiku homosexuálov a uzákonenie „rodín rovnakého pohlavia“.

No a vrcholom sú satanské symboly „zdobiace“ telá ukrajinských nacistov, ktorí sú dnes v Európe považovaní za obhajcov „západných hodnôt“.

Môže byť toto všetko náhoda? Ťažko. Zjavne ide o trend charakteristický pre túto konkrétnu civilizáciu. To všetko bolo predpovedané. Nie však vizionármi ako Vanga či Messing. Ale skutočnými výskumníkmi.

Lev Gumilev vo svojej teórii etnogenézy hovorí „fáze zatemnenia“ takzvanej civilizácie Západu.

Uviedol: „Neoceňujú sa schopnosti, ale ich absencia. Nie pevné presvedčenie, ale bezohľadnosť. V umení dochádza k úpadku štýlu, veda sa zameriava na technické vynálezy a zvýšenie pohodlia domácností. Originálne vedecké práce sú nahrádzané kompiláciami. Korupcia sa legitimizuje v politickom aj verejnom živote.

Morálny úpadok preniká do všetkých vrstiev spoločnosti. Vzťah k viere nielenže upadá, ale často prechádza do úplného protikladu. Neveriaca väčšina sa spolieha iba na zvieracie inštinkty. Čo je horšie, ľudia sa začínajú modliť opačne. Teda uctievajú sily zla. Všetko je obrátené hore nohami. Veriaci v Boha sú vyhlásení za zločincov a podvodníkov. Veriaci vo všetkých zlých duchov sú vyhlásení za spravodlivých a učiteľov.“

Ako keby opísal súčasnosť. A práve tieto „hodnoty“ sa súčasný Západ snaží vnucovať svetu. A za tieto „hodnoty“ bojuje proti Rusku na Ukrajine. Rusku sa im len tak tak podarilo „odolať“ v 90.rokoch minulého storočia. Bolo to tesné, ale Západ to zjavne nevzdal.

Prečo Západ Rusko tak nenávidí

V súvislosti s „diabolskými tancami“ na Grammy zaznel jeden komentár, ktorý situáciu úplne vystihuje. „Kde sú časy, keď Grammy bola o hudbe, Oskar o filmoch a Nobelova cena o vede.“

Alebo inak. Nakazení vírusom občas menej nenávidia tých, kto ich infikoval, než tých, kto sa na rozdiel od nich nenakazili. A veľmi túžia „túto nespravodlivosť“ napraviť.

Takže je podľa všetkého načase do cieľov ruskej špeciálnej operácie na Ukrajine zaradiť okrem „demilitarizácie“ a „denacifikácie“ aj „desatanizáciu“. A zahrnúť do nej aj Západ podporujúci „Ukrobanderovcov“.

Zdroj: Tsargrad

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře