…..dle symboliky si nemohli vybrat pro lidstvo lepší den na volby, než dnešek. Celkově je tedy uvedeno do života, a zároveň pro lidstvo, číslo 999. Ano destruktivní síly nejen vesmíru, ale také v politice dostanou pořádně na „prdel“. Ať tomu věří či nikoliv…..

09:99

Sám jsem se divil, že vzali právě v úvahu den voleb 09.11.16. Je to opak 11.09 a kabalistům muselo být jasné, že se vše může zvrátit a zvrhnout na stranu lidstva, právě tak, jak se to stalo. Nekřičme ale, nemáme ještě vyhráno.

09.11.16 je totiž opět (9) (1+1+1+6=9) a zároveň 9+9=18 což je také 9, čili opět ve dvojité dualitě číslice999 podruhé. Když je ale obrátíme, na což jsou právě oni mistři dojde na pověstné 666, s čím počítali. Nebylo možné ale volby zvrátit ani zmanipulovat, protože se právě o všem hovořilo a vše vyplavalo napovrch jako olej na hladinu moře.

Ano nekřičme, nemáme ještě vyhráno, mohou se snažit rozpoutat peklo na zemi. Právě umělým obrácením 999. Nasvědčuje tomu další článek, který zveřejním za několik okamžiků či hodin.

Vrátil jsem se dnes z Rakouska a mohu Vám říci že to, co se tam dělo jsem dlouhou dobu neviděl a neslyšel. Létaly tam stíhačky nadzvukovou rychlostí, nevím jaké armádě patřily, ale supersonické třesky byly tak ohromné, že se netřepaly jenom skla, ale celý dům…..

tm

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.