;

…..a dnes se ukázalo, že už v roce 2015 jsem měl pravdu a samozřejmě slobodný vysielač na Slovensku celý rozhovor smazal….

06:54

Krátký článek je odpovědí na dotazy z února roku 2015

Máme Vám co říci…..

Aktualizováno pátek 27.02.2015 22:54:54

2) Osobní komentář, jen krátký…..

….k vysílání slobodného vysielaču.

Celý rozhovor jsem si vyslechl, a měl bych několik připomínek.
1) Jak je možné, že PETR, který odpovídal na dotazy posluchačů uvedl na dotaz: „Kam se dává hornina z těchto tunelů“ následující odpověď: Hornina se vyváží. Po chvilce odmlky si asi uvědomil, že „giga tera tuny“ nemohou vyvážet na povrch zemský, (postavili by asi desítky dalších rakouských a švýcarských Alp – dodává tm) a pak vysvětlil že se vyváží na jiné planety. Tak tímhle mně ovšem dostal a naprosto přesvědčil.
tm komentuje – nechápu že takovýto expert nevěděl, že zařízení při ražení (vrtání díry) automaticky dematerializují odvrtanou horninu a proměňují ji v energii převáděnou do vakua. Technologie nepochází z naší planety. Za den provrtají mezi 40-50 kilometry tunelů.
2) Zarazilo mně, že člověk pracující prakticky pro druhou stranu, má „volný vstup“ do area 51, která je naprosto perfektně střežena a lidé nepochopitelně důkladně prověřovány s čtečkou jejich mysli.
3) Dle mého názoru takový expert by nikdy nejmenoval svého známého, nebo s kým se stýká a je jeho dobrý kamarád. Možná se ale mýlím.
4) O duté zemi něco věděl, ale neuměl ji správně vysvětlit.
To jsou ty důležité body, mnoho ostatních byla pravda i když s malými odchylkami. Berte to jako můj osobní názor a úvahu. Neříkám že v nějaké takové organizaci může pracovat, není to vyloučeno, ale udělal při rozhovoru spoustu chyb. Záměrně?????
Není divu, že se hned slobodný vysielač s peterem rozešel a rozhovor vymazal. V roce 2015, když jsem ho slyšel poprvé jsem si udělal na něj názor a dodnes nezměnil. Jaký, asi sami víte…..
tm
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.