…..a dnes se ukázalo, že už v roce 2015 jsem měl pravdu a samozřejmě slobodný vysielač na Slovensku celý rozhovor smazal….

06:54

Krátký článek je odpovědí na dotazy z února roku 2015

Máme Vám co říci…..

Aktualizováno pátek 27.02.2015 22:54:54

[wp_ad_camp_1]

2) Osobní komentář, jen krátký…..

….k vysílání slobodného vysielaču.

Celý rozhovor jsem si vyslechl, a měl bych několik připomínek.
1) Jak je možné, že PETR, který odpovídal na dotazy posluchačů uvedl na dotaz: „Kam se dává hornina z těchto tunelů“ následující odpověď: Hornina se vyváží. Po chvilce odmlky si asi uvědomil, že „giga tera tuny“ nemohou vyvážet na povrch zemský, (postavili by asi desítky dalších rakouských a švýcarských Alp – dodává tm) a pak vysvětlil že se vyváží na jiné planety. Tak tímhle mně ovšem dostal a naprosto přesvědčil.
tm komentuje – nechápu že takovýto expert nevěděl, že zařízení při ražení (vrtání díry) automaticky dematerializují odvrtanou horninu a proměňují ji v energii převáděnou do vakua. Technologie nepochází z naší planety. Za den provrtají mezi 40-50 kilometry tunelů.
2) Zarazilo mně, že člověk pracující prakticky pro druhou stranu, má „volný vstup“ do area 51, která je naprosto perfektně střežena a lidé nepochopitelně důkladně prověřovány s čtečkou jejich mysli.
3) Dle mého názoru takový expert by nikdy nejmenoval svého známého, nebo s kým se stýká a je jeho dobrý kamarád. Možná se ale mýlím.
4) O duté zemi něco věděl, ale neuměl ji správně vysvětlit.
To jsou ty důležité body, mnoho ostatních byla pravda i když s malými odchylkami. Berte to jako můj osobní názor a úvahu. Neříkám že v nějaké takové organizaci může pracovat, není to vyloučeno, ale udělal při rozhovoru spoustu chyb. Záměrně?????
Není divu, že se hned slobodný vysielač s peterem rozešel a rozhovor vymazal. V roce 2015, když jsem ho slyšel poprvé jsem si udělal na něj názor a dodnes nezměnil. Jaký, asi sami víte…..
tm
[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.