Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

 • Nyní je důležité pro všechny uvědomění: Babiš versus Pavel
  Nyní je důležité pro všechny uvědomění: Babiš versus Pavel

  Nyní je důležité pro všechny uvědomění: Babiš versus Pavel

 • Jak v Matrixu poznat bioroboty a agenty – 4: Debilita
  Jak v Matrixu poznat bioroboty a agenty – 4: Debilita

  Jak v Matrixu poznat bioroboty a agenty – 4: Debilita

Marakéšský PAKT OSN je smlouva s ĎÁBLEM. Minister Lajčák, prosím odstúpte

…..na Slovensku se rozjela velká kampaň proti zrádci Slovenska, který raději chce podepsat smlouvu s ĎÁBLEM než ochraňovat zájmy státu, svých lidí a pomoci lidem, kteří ho zvolili….

09:54

 

Minister Lajčák, prosím odstúpte

Zradca, psychopat, karierny diplomat Lajciak, sorosou poskok, podpindosnik a jeho skutky…..

arcizločinecky vyvrheľ a odpad slovenského národa z vysokej politiky, ktorý ohrozuje našu národnú bezpečnosť, identitu a suverenitu…..

Predal dušu luciferovi satanovi = Globalny migračny Pakt, NWO.

Bratislava 26. novembra 2018 (HSP/Foto: SITA-Diana Černáková)

Minister Miroslav Lajčák sa vždy staral iba o svoju kariéru a veľkú časť svojho života prežil v medzinárodných organizáciách. Utilitarista, ktorý za socializmu bol v KSČ a študoval prestížnu moskovskú vysokú školu pre deti komunistickej elity. Po revolúcii diplomat, vysoký predstaviteľ pre Bosnu a Hercegovinu. Minister v prvej Ficovej vláde, od roku 2012  minister v druhej Ficovej vláde. V máji 2017 bol zvolený za predsedu 72. zasadnutia Valného zhromaždenia OSN. To je iba veľmi v kocke mimoriadne úspešná kariéra Miroslava Lajčáka

tm dodává: naprosto dokonalý příklad: KAM VÍTR, TAM PLÁŠŤ. Bezpáteřní a bezcharakterní člověk…..

[wp_ad_camp_2]

Na snímke zradca t.č. minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav Lajčák

Kariérne ambície Miroslava Lajčáka však ešte zďaleka nie sú naplnené. Naznačuje to jeho kandidatúra na funkciu generálneho tajomníka OSN v roku 2016, kde neuspel.

Tento mimoriadne kariérne vydarený a úspešný život Slováka Miroslava Lajčáka však zostával, možno i preto, že často sedel na dvoch stoličkách nejakej medzinárodnej organizácie a slovenského ministerstva alebo iného úradu, nepovšimnutý.

Nikomu nevadil a nikto sa ním v podstate nezaoberal. Tento večne odcestovaný minister zahraničných vecí snáď okrem Hlávkovej, ktorá ho nepriamo nahriakla z korupcie, ani nemal žiaden významnejší škandál, a tešil sa u Slovákov dobrej povesti. Dokonca do tej miery, že v prieskumoch, v ktorých ho uvádzali ako kandidáta na prezidenta (napriek tomu, že sa kandidatúre všemožne bránil), mu získanie tejto funkcie prechádzalo v prvom kole.

A táto idylka trvala až do chvíle, kým sa tento minister zahraničných veci prvýkrát výraznejšie nezapojil do slovenskej politiky svojím pokusom presadiť pripojenie sa Slovenska k paktu OSN o migrácii. Tento o Slovensko a slovenskú politiku sa i tak nikdy nestarajúci minister tak ani teraz neurobil preto, že by mu nejako zvlášť záležalo na tom, aby sa Slováci pripojili k paktu pre nich veľmi prospešnému, ale jednoducho preto, že tento pakt vznikal za jeho predsedovania valného zhromaždenia OSN a pod jeho gesciou. Čiže zase iba z osobných kariérnych dôvodov.

Lajčák potreboval ukázať, že dokáže presadiť prijatie paktu, ktorého je garantom, vo svojej krajine. Je to potrebné pre jeho kariéru. Človek, ktorý doma nevie presadiť medzinárodnú zmluvu, ktorú sám vytvoril, nebude predsa schopný na čele veľkých organizácií podobné zmluvy v budúcnosti presadiť, a už vôbec v iných krajinách. A to by mohli ľudia, ktorí majú v zahraničí na jeho kariéru vplyv, spozornieť.

[wp_ad_camp_2]

Našťastie pre Slovensko, je dnes vládnuci Smer v tak zlej kondícii a tak citlivý na percentá podpory, že si nemôže, ani v záujme kariéry Miroslava Lajčáka, ani v záujme jeho kandidatúry na prezidenta, dovoliť podpísať pre Slovákov taký nezmysel, ako je pakt o utečencoch z dielne svojho ministra.

Lajčákovi na tom, aby podpis paktu a Marakéša prešiel, záleží tak veľmi, že to dokonca vyhrotil do tej miery, že ak to nepodpíšeme, tak podá demisiu na kreslo ministra zahraničia, ktoré dnes zastáva.

Na to mu Smer, ktorý má na jeho kariére leví podiel, odkázal, že nepodpíše, čím mu nepriamo naznačil, aby abdikoval.

Každý normálny človek na Slovensku, ktorému aspoň minimálne záleží na jeho vlasti, tak musí spolu s poslancami strán, ktoré sa stavajú proti prijatiu sporných dokumentov, Lajčákovi odkázať, odíďte.

Odíďte nielen z postu ministra zahraničných vecí ale z každého postu, ktorý v mene Slovenskej republiky zastupujete. Nie ste spôsobilý zastupovať Slovensko ani na Madgaskare. Pretože ste sa ukázali ako nepriateľ národa. Nepriateľ vlastných ľudí, ktorých ste schopný kedykoľvek obetovať v menej svojej osobnej kariéry.

Zaradili ste sa medzi ostatných nepriateľov národa, medzi politických mimovládkarov, mainstreamových novinárov, niektorých hercov a ďalších, ktorí systematicky škodia svojmu národu. Postavili ste sa na roveň tým najhorším elementom v slovenskej spoločnosti. Dokonca sa dá povedať, že ste sa spolu s prezidentom Kiskom postavili na ich čelo.

A preto mám pre vás iba jeden odkaz. Odstúpte a odíďte!

Jozef Poruban

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/minister-lajcak-prosim-odstupte/1590346

[wp_ad_camp_2]

PAQ5pred 5 minútami

Je to jeden z najlepsich clankov ktory som cital na HS. Bohuzial je ale stale prilis vela naivnych hlupakov na SK ktori by volili toho lajcaka, kisku, danka, gresso a im podobnych..

janko48pred 22 minútami

Som prekvapkaný, že Bella Farská a Jurko Šeligoviech nezvolali demonštrácie po celom Slovensku, v rámci ich akcie“ Za slušné Slovensko“, za okamžité odstúpenie ministra Lajčáka…predpokladám, že keď sú tichúčko a zalezení niekde v dierach, nedostali príkaz od ich donora Sorosa a jeho vyslanca na Slovensku a usmerňovača Belly a Jurka nášho akože prezidenta Kisku…a možno sa mýlim, uvidíme, čo vymyslia tieto decká poplatné judášskym grošom…

Franjo Houdekpred 31 minútami

Ktohovie, či Lajčák nemá paprče aj v tom, čo už čvirikajú české servery. Posťažovala sa na nich akási česká europoslankyňa, ktorá organizuje dovoz sirôt s Grécka, že Slováci sú v tomto pred Čechmi, lebo na Slovensku import organizuje priamo vláda, už aj boli jej zástupcovia v Grécku povyberať tú elitu, čo k nám má prísť, takže u nás sa to bohumilé dielo podarí vraj ešte do konca roka, kým v ČS až po Novom roku. Taká nespravodlivosť osudu. A naša vláda čuší ako voš pod chrastou o jej vianočnom darčeku pre občanov.

[wp_ad_camp_2]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře