…..no, dnes jsem Vám napsal na tadesco jen málo zpráv, také jsem odpočíval a opět posbíral nějaká data ze světa. Máme se teda na co těšit a uvidíme, jak od zítřka bude vše probíhat. Nevíme jestli zítra půjde internet, nikde sice nebylo nic řečeno, ale je nutné i s tím počítat. Proto zprávy nasázím ještě dnes postupně po sobě, abyste byli v obraze….

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Opět veškeré zprávy ve zkratce, které Vám v televizi a v novinách ZATÍM neřeknou…..

 • začneme zajímavou zprávou od jedné čtenářky z Brna a z Vysočiny. Psala mně, že dnes dopoledne v Brně byl skoro hodinu velký letecký  provoz. Prý asi velká transportní letadla. Zprávu mně potvrdila i jiná čtenářka z vysočiny, kdy při sněžení a zatažené obloze létalo jedno letadlo za druhým. Neviděla je, ale slyšela velký hluk, jaký ještě zde nebyl. Ptám se, viděl někdo z vás Brňáků, co se na letišti odehrávalo?
 • Přicházíme k tvrdé symbolice a zároveň k tvrdé realitě. Italský náměstek FDI a místopředseda senátu Fabio Rampelli demonstrativně odstranil vlajku EU a vztyčil opět vlajku Itálie. EU vše, co slíbila, nedodržela a následně ani nepomohla. Přečíst si můžete ZDE a na video podívat níže.

 

 • Jak vidíte, nemusí nikdo z otrokářské EU vystupovat, rozpadá se sama…..

 • v Číně se po „vyčištění“ Coronaviru vrací pomalu normální život a začíná také přestrukturované předsednictví ve vládě. Komunismus je v Číně pravděpodobně dle našich zdrojů minulostí…..
 • Máme zatím neověřené zprávy, že 65 rabínů bylo zatčeno. Pravděpodobně vše začalo se zatčením „BIBIHO“, který údajně také onemocněl na koronavirus….
 • Amerika, která se nachází ve válečném stavu, nasadila na dodávku potravin do obchodů vojenská vozidla. Zajímavé z pohledu symboliky…..
 • Trump včera také při svém projevu dal symbolicky najevo, že lidem uvolní volnou energii. Asi se záměrně přeřekl a dvakrát zopakoval. (tm dodává – dvojitá dualita) Ve fabrice, která vyráběla auta, se měly vyrábět ventilátory na dýchání pro nemocné. No pozastavil jsem se nad tím, také mně to bylo dost divné. Ale včera to z něho vylezlo, co se asi odehrává. Jsou to teslovy generátory na volnou energii. Přečíst si můžete i s přiloženým videem ZDE

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 • Série zajímavých obrázků a vzkazů na německých stránkách novin a časopisů pokračuje. Mimo jiné titulkem straší vláda opět obyvatelstvo ohledně zásobování. Vypadá to jako kdyby nebylo zajištěno. Copak tím dalším červeným puntíkem zase chtějí naznačit? Že by další politik na „odstřel“? Brzy uvidíme….

 

 

 • Daší symbolicky odstraněná vlajka byla dnes vidět ve Francii, kdy francouzský politik parlamentu udělal podobné gesto jak Fabio Rampelli. Jak je vidět, jak západně, tak jižně, mají stejné tendence odejít z EU. Video, které jsem obdržel, již není k nalezení, že by šotek?
 • Záměrně byla zatajena zpráva v médiích, kde se Trump vyjádřil na adresu MADAMME ANGELA HITLER – MERKELOVÉ, že její zločiny, které provedla v Německu obyvatelstvu jsou ASTRONOMICKÉ!!!!! Najdete právě ZDE A zde se nachází projev právě k řečenému. Přeji Vám příjemný poslech…..https://video.wixstatic.com/video/26ff10_2724e81e00164646b09a2f9e7b2d7068/720p/mp4/file.mp4
 • V roce 2015 odhalil investigativní, velice dobrý známý novinář, Udo Ulfkote pravdu, která bylá tak razantní a explozivní, že za ní zaplatil životem. Nechala ho pravděpodobně MADAMME zavraždit. Veškeré jeho články zveřejnila pouze alternativní média. Dopředu varoval obyvatelstvo, že bude Německo zaplaveno ISIS teroristy, a to se právě také stalo. Zaplatil tu cenu nejvyšší. Vypadl ze hry o planetu zemi. Byl skutečně vynikající a byl jsem na jeho přednášce ve Švýcarsku u Bernu.

 

 

 • Byl zveřejněn tajný dopis od německého politika Thomasede Meziera, který potvrdil, že MADAMME nechala zaplavit ÚMYSLNĚ EVROPU ISIS teroristy. Teprve dnes vše vyšlo najevo.
  Je Vám asi jasné, jak těžkou práci budou mít po celé Evropě vojska SHAEF, která musejí veškerou sebranku opět odstranit. Možná, že nyní chápete, proč máte být doma a nikam nevycházet.
  Politik, který vše věděl, ale zatajil a stal se tak spolupachatelem na likvidaci německého národa.

 

 • Po předchozí zprávě musí být všem lidem zřejmé, že německé vojsko by si asi s tak velkým počtem teroristů neporadilo. Proto akce, která začíná dnes 01.04.2020 na celém území EU vojsky SHAEF je nutná. Nejpozději včera, kdy byl dopis od Thomase de Meziera zveřejněn, je každému německému občanovi jasné, co MADAMME způsobila.
 • Jsem rád, že dnes ještě po půlnoci internet fuguje, a proto Vás můžeme dál datovat…..
 • V Rusku se také odehrávají čistky a probíhá zatýkání všech zrádců kolaborujících v minulosti s „hlubokým státem“ usilujícím o zničení Ruska. Podle posledních zpráv je také celá Moskva neprodyšně uzavřena. Podívat se můžete ZDE: 
 • Dnes bude zvolen nový vojenský Generální inspektor pro Německo Markus Laubenthal. Do funkce byl vybrán a připraven před několika týdny. ZDE
  Také má být dnes jmenovaný generál SHAEF, který převezme vládu nad Německem. Není ale vyloučeno, dle nepotvrzených zpráv, že bude jmenován o pár dní později. Nechme se překvapit. Potom se v televizi, kterou převezmou vojska SHAEF, lidé začnou dozvídat pravdu, která asi bude pro ovčany NEPOCHOPITELNÁ a budou si myslet, že se jená pouze o konspirační teorie. Bude velice těžké pro ně pochopit, že doposud žili v konspirační realitě.

Velká část amerického vojska SHAEF se vylodila právě v Itálii a přemístila se na hranici Švýcarska. Jak jsme psali, jsou zde velké části kabalistů, které bude nutné také zlikvidovat. Potom se Švýcarsko vymaní z područí Vatikánu a stane se opět svobodným státem.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 • Trump přestal mlčet a začíná všem říkat pravdu, je krutá ale osvobozující. Stačí se podívat na následující video. Od roku 1917 se nachází Německo ve válečném stavu. Přes sto let. Jo, pro vymyté mozky to bude hodně těžké…..https://youtu.be/0eQkFQaqdmk

Trump zcela pravdivě prohlásil, že Německo bylo ukradeno pár lidmi, kteří vedli stát do katastrofy po mnoho let.

 •  Včera v Německé televizi ZDF při rozhovoru o epidemii přiznali oficiálně pravdu o tom, že Německo je obsazené a obyvatelstvo má poslouchat příkazů SHAEF.Na pořad se můžete podívat ZDE
 • Tak se dnes s Vámi loučím a pokud dnes ráno nebude vypnut internet, budeme se všichni opět na Vás těšit a datovat o událostech z celého světa. Děkujeme za čtení našich stránek, za milé mejlíky a také za podporu v těžkých dobách.
 • tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.